Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

Nnumen - Profil | Po 16.6.2014 10:37:33

miramax >> já nejvíce používám hypalite. Ten mě opravdu sedl,i ten vzhled se mi líbí. .ale samozřejmě používám i redarci.

    Nmiramax - Profil | Po 16.6.2014 9:05:32

    numen >> snad tenhle velký bude mít dost síly, vidím, že má i nižší převod, tak to asi bude OK. Já jsem 735 vrátil po dvou dnech a vzal si místo něj dalšího red arca, nebylo to vůbec ono...

      Nnumen - Profil | Po 16.6.2014 6:47:13

      miramax >> jsem na něj zvědavý, má trochu jiné utahování brzdy(jiné krokování.) vzhledově a na prázdno to vypadá dobře.
      Mam již objednaný vlasec a pak ho prubnu.vzal jsem ho na heavy, teď tam mám hypalite.

        Nmiramax - Profil | Ne 15.6.2014 19:45:22

        numen >> jsem zvědav jak budeš spokojený s tim kixxem - a budu rád, když to napíšeš sem nebo spíš do "Nové SPRO navijáky"

          Ntucnak11 - Profil | Ne 15.6.2014 19:38:21

          Na Spročka chytaji Madiary a dost Polaku velmi je hvali,neměl jsem je v pazureh tak nemužu nic napsat.

            Nnumen - Profil | Ne 15.6.2014 13:23:11

            kubah >> vlevo je XH crestac420 a na pravo cresta cresta berti bovens. 390.

              Nkubah - Profil | Ne 15.6.2014 13:07:49

              numen >> ten napravo je jaká Cresta - 390?

                NHawk123 - Profil | Ne 15.6.2014 12:23:53

                numen >> No cakryš!

                  Nkubah - Profil | So 14.6.2014 23:23:26

                  numen >> pěkně...

                    Nnumen - Profil | So 14.6.2014 23:19:50

                    Hawk123 >> tak konečně dorazilo vše . ale ještě nebyl čas vše pořádně vyzkoušet.

                      Nnumen - Profil | Út 13.5.2014 8:17:34

                      skroby >> to nebude ani i trabuka, to máš pravdu.

                        Nskroby - Profil | Po 12.5.2014 21:37:44

                        numen >> no mě to taky začíná vadit,tak myslim že u toho trabucca tenhle problém nebude

                          Nnumen - Profil | Po 12.5.2014 21:30:11

                          skroby >> to je problém. To nemám rád.

                            Nráky - Profil | Po 12.5.2014 16:35:41

                            Hawk123 >> Korek maj jenom Cresta Team feeder.Berti má korkovou dýhu nalepenou na polyuretanu nebo co to je.

                              NHawk123 - Profil | Po 12.5.2014 15:46:01

                              Cakryš, myslel jsem, že ty Berti bovens mají na rukojeti korek a ne dýhu :(

                                Nskroby - Profil | Po 12.5.2014 15:19:21

                                numen >> jenže ty se toho nebojis,já jo :-)nehledě na to že když to víc teče tak se mi shimana ohybaji od půlky :-)

                                  Nnumen - Profil | Po 12.5.2014 13:11:44

                                  ráky >> když vezmu inspirationy, mají podobnou akci jako berti, tak na závody je supr.Chytam s ním vlasec o,14 normálně, dal jsem i 0,12. Mluvím o prutech 420 cm! Osobně si vycitam ze jsem R m si hezký nekoupil. Musím si je půjčovat od kolegy já mám Waltera 390 ba extra chytání a to již není takový.
                                  Bohužel se nám nějak.naše nové pruty zdržely. Tak uvidím s čím.k vám dovalim. Hlavně aby to bralo!!,

                                    Nnumen - Profil | Po 12.5.2014 13:02:46

                                    skroby >> na tuhle vzdálenost nepotřebuješ takový prut. To hodím s médiem.

                                      Nskroby - Profil | Po 12.5.2014 11:20:18

                                      numen >> jo tam jo,ale do neratovic se dostanu málo kdy.jinak já stejně dál jak na 40-50m chytat nebudu tak to bude v pohodě

                                        Nskroby - Profil | Po 12.5.2014 11:18:24

                                        ráky >> no ten prut mě zaujal na první pohled,tak jsem na to zvedavej :-)