Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

Nnumen - Profil | Po 12.5.2014 10:05:16

skroby >> a rybářství. V Neratovicích je má na stránkách.
Jinak ze zde zmiňovaných je trabuko na dálku nejslabší. Na závody bych sáhl po xh, nebo bertim. Ten jejich blank má opravdu sílu. Rozdíl v hodu do dálky bude hezkývh par metrů. Jestli jsi chtěl něco na opravdu daleké a těžký chytání. V téhle třídě určitě, nebo bych si připlatil a koupil bych heavy sportex.

    Nráky - Profil | Po 12.5.2014 8:50:26

    skroby >> Vypadá to pak blbě,kdo má rád hezkej čistej cajk.Na ten prut jsem koukal a je pěknej,na fotkách vypadá že i blank pěkně pracuje.Na závody je třeba něco co odhodí i velkou zátěž ale zároven má akci na jemnější návazce.Udělala jsi dobře.

      Nskroby - Profil | Po 12.5.2014 8:22:49

      ráky >> no právě s tím korkem jsi mě trochu odradil :-)

        Nráky - Profil | Po 12.5.2014 7:49:51

        skroby >> Zase lepší tohle než nějakej oloupanej falešnej korek,na závody bude určitě lepší než ten co jsi chtěl původně.

          Nskroby - Profil | Ne 11.5.2014 22:16:17

          ráky >> njn,zaujala mě ta dělaná rukojeť :-)

            Nráky - Profil | Ne 11.5.2014 22:14:24

            skroby >> Zase ten Ital kur..:)Už jse u nás prodávaj i pruty tubertini za 2600,- 150 gramovej 3,90m klacek,když Itala tak bych vzal jeho než tohle:)

              Nskroby - Profil | Ne 11.5.2014 22:09:30

              ráky >> no nakonec jsem objednal Sygnum TXL Advanced River Feeder 3,90 H 160g,ale děkuju za rady :-)

                Nráky - Profil | Ne 11.5.2014 22:01:58

                skroby >> No je to hodně peněz ale víš co,na to házení na přesnost velkejch těžkejch krmelců mimo dosah ostatních,dej dohromady 4499kč a je to doma:)

                  Nskroby - Profil | Ne 11.5.2014 18:58:56

                  ráky >> jinak cresta team feeder by byla pěkná,ale tam bych bral až tu 4,2m a 5000.- se mi dávat nechce :-)

                    Nskroby - Profil | Ne 11.5.2014 9:02:59

                    ráky >> já si taky myslím,chci to i na závody,takže spíš sahnu po te big river 3,9m taje do 140g

                      Ngimicek - Profil | Ne 11.5.2014 8:38:49

                      nemohu si stezovat

                        Nráky - Profil | Ne 11.5.2014 7:49:56

                        skroby >> To už bude fakt dost na naše podmínky,to je tak na krmítka 150+.

                          Nskroby - Profil | Ne 11.5.2014 7:05:39

                          ráky >> děkuju,já bych právě chtěl 3,9m ale vrhací zátěž 180g už mi přijde dost

                            Nskroby - Profil | Ne 11.5.2014 7:03:27

                            numen >> tim si nejsem tak jistej,ale dík

                              Nráky - Profil | Ne 11.5.2014 6:34:08

                              skroby >> Bertiho ve 3,60m-140g jsem chytal,na blanku je napsáno Fast H Long Range ne XH,lítá to z něj parádně.Má špičkovou akci,menší ryba je na něm pěkně cejtit.Blank to má tenší než třeba Daiwa windcast,špice.1oz bílá laminátka a 2,3,4,5 oz.grafit.Prut je to parádní ale já ho dal přič protože nemám rád falešnej korek,lepší je Cresta Team Feeder,ta má korek kvalitní.

                                Nnumen - Profil | Ne 11.5.2014 0:06:07

                                skroby >> zajdi si k vám do krámu a zkus si je. Měli by je tam mít.

                                  Nskroby - Profil | So 10.5.2014 20:02:48

                                  Zdravim,co by ste doporučili? Cresta XH big river 3,9m nebo Cresta XH Berti Bovens 3,9m?Ten Berti Bovens bude už asi pěknej utahovák co?

                                    Nnumen - Profil | Ne 4.5.2014 10:08:31

                                    mirec.lovec >> ta původní cena byla, tak na stejno s cenou u nás. ale za tuhle je to dobrej kup. Kolega ho má, litá to z něho hodně slušně a akcí to nemá špatnou.

                                      NkaprPete - Profil | Ne 4.5.2014 7:16:03

                                      Taky přidám foto mých special pellet feederů od GD