- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zkušenosti s feedery SPRO
Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
43x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Nmmmml - Profil | Ne 10.8.2014 18:30:14
Včerejší štěstí na špendlík 95 cm 12 kg na Spro Big River Pellet Feeder a šňůru Fin Direct Carp 0.20mm
Nnumen - Profil | So 2.8.2014 14:29:07
Jarda Š. >> ty výplně to je problém celkově u všech značek
Podobný problém řeším s vyhranym prutem Black od Colmiku. Známému se líbil. Tak jsem mu ho dal za hubičku a ejhle. Jedna špice tvrdá, druhá bez výplně a zalepena lakem. Dnes je problém že si objednas prut přes net a nemůžeš si ho prohlédnout.
Já chytám všeobecně hodně tvrdé špice. Větší a těžší krmitka. Tak mě to docela vyhovuje. Ten tvůj ale neznám. Ale třeba s Xh jsem chytal i v Pardubicích.
Kdysi jsem chytal hodně jemné. Pak jsem viděl Kódu, jak lovil podoustve tuším v Berouně. Říkal tomu sběr. Začal jsem zkoušet tvrdé a zjistil, že na tom něco je. Od té doby i moje jemnější je pro ostatní tvrdá..
Podobný problém řeším s vyhranym prutem Black od Colmiku. Známému se líbil. Tak jsem mu ho dal za hubičku a ejhle. Jedna špice tvrdá, druhá bez výplně a zalepena lakem. Dnes je problém že si objednas prut přes net a nemůžeš si ho prohlédnout.
Já chytám všeobecně hodně tvrdé špice. Větší a těžší krmitka. Tak mě to docela vyhovuje. Ten tvůj ale neznám. Ale třeba s Xh jsem chytal i v Pardubicích.
Kdysi jsem chytal hodně jemné. Pak jsem viděl Kódu, jak lovil podoustve tuším v Berouně. Říkal tomu sběr. Začal jsem zkoušet tvrdé a zjistil, že na tom něco je. Od té doby i moje jemnější je pro ostatní tvrdá..
NJarda Š. - Profil | Pá 1.8.2014 9:48:40
numen >> Kus, který jsem dostal, měl navíc vylomenou výplň u jednoho očka a když jsem to reklamoval, reklamaci uznali a nabídli mi možnost vrácení peněz (protože už neměli jiný na skladě), tak jsem jí rád využil.
Nkalois - Profil | Čt 31.7.2014 19:39:39
numen >> ja vim ze si rikal ze je tvrdy ale necekal sem ze 40tku nedopnu.no ja myslim ze to byl jen vadny kus.jako me mrzi ze uz mu nebudu moc verit vis.
Nnumen - Profil | Čt 31.7.2014 11:20:05
kalois >> to mě mrzí, já jsem říkal ze jsou ty špičky tvrdé, přeci jen je to Xh
Ten co jsi koupil jsem měl v.ruce jen na výstavě a jednoho známého na chvilku. Je to sice jemnější proutek, ale podle prvního dojmu , se mi i líbil. Uvazoval jsem o něm. Ale nakonec jsem si.řekl, že další takový nepotřebuji.
Myslím ze ho.má. Nebo měl kubah.
Ten co jsi koupil jsem měl v.ruce jen na výstavě a jednoho známého na chvilku. Je to sice jemnější proutek, ale podle prvního dojmu , se mi i líbil. Uvazoval jsem o něm. Ale nakonec jsem si.řekl, že další takový nepotřebuji.
Myslím ze ho.má. Nebo měl kubah.
Nnumen - Profil | Čt 31.7.2014 11:06:48
Jarda Š. >> kalois měl Xh feeder. To není univerzální prut
Zátěž přes100 gr. Mám ho chvíli.špičky má opravdu tvrdé. Ale dalo se to u něho čekat. Já jsem to i říkal.
Explorer neznám, ale špičky u některých spro feederu jsou tvrdší než li jsme zvyklí
Mě to.nevadí
Tedy u xh jsem měl doma náhradní od jiného prutu. Identickou. Délka stejná, počet oček taky stejný.
Zátěž přes100 gr. Mám ho chvíli.špičky má opravdu tvrdé. Ale dalo se to u něho čekat. Já jsem to i říkal.
Explorer neznám, ale špičky u některých spro feederu jsou tvrdší než li jsme zvyklí
Mě to.nevadí
Tedy u xh jsem měl doma náhradní od jiného prutu. Identickou. Délka stejná, počet oček taky stejný.
NJarda Š. - Profil | Čt 31.7.2014 9:14:21
xDanielS >> To ano, ale jde mi o to, že prodejci ten prut charakterizují jako univerzální, přitom u něj není špička, se kterou by se dalo dopnout lehčí krmítko vhodné na stoják. (Problém který mezi tím zmínil i "kalois".)
Nkalois - Profil | Čt 31.7.2014 7:43:24
numen >> Ahoj no já sem si koupil prvně ten co jsi mě ty doporučil,ale nechtělo mě to dopnout špicu pořádně se 40g krmelci tak sem to vzdal a vzal sem tenhle a křup.Jinak na Muošvě tedka ryba nějak nespolupracuje byl jsem cca 5hodin a chytil jsem 2 cejny velké.Takže to momentálně nejde
NxDanielS - Profil | Čt 31.7.2014 6:59:28
Jarda Š. >> Laminát pracuje trošku jinak než uhlík. Uhlík má jinou akci a je určitě rychlejší.
NJarda Š. - Profil | St 30.7.2014 22:42:37
Koupil jsem Explorer Feeder MH 360 a špičky mi přijdou trochu divné. Ta označená Light je laminát cca 2 oz, označená Medium je laminát cca 3 oz a ta označená Heavy je uhlíková s tvrdostí něco mezi těma dvěma laminátovými. Opravdu to tak má být nebo jsou ty laminátové tvrdší než by být měly, jako to kdysi bylo u některých špiček k prutům Sema?
Nnumen - Profil | St 30.7.2014 19:43:40
kalois >> to jsi koupil nakonec tenhle? již jsem měl strach ,že jsi zlomil ten co jsem ti radil já,to bych ti nakonec musel dát můj. Já s ním zatím dělám psí kusy a drží.
NKOVKA1 - Profil | St 30.7.2014 9:52:11
kalois >> ahoj,to se mi stalo s daiwou za 4táci,1.nához s prázdným 30g krmítkem a bylo to,reklamace bez problému a po výměně je to už ok
Nkalois - Profil | St 30.7.2014 7:34:49
Moje nedobrá zkušenost s Spročkem.Jeden víkend jsem na něj chytal bez problémů na přehradě,druhý víkend jsem si zajel na Mušov.Dal jsem 30g krmítko cca 0,5dcl a že si jich tam s deset hodím.A při druhém náhozu a následném vyklepání mě zůstala jen půlka prutu v ruce.Doufám že to byla jenom náhoda, že jsem koupil vadný kus a jakmile dojde s reklamace budu mít prut v pořádku.Jelikož se mě na něj pěkně chytalo i nahazovalo.Celkový dojem za ty peníze super.
NDonn79 - Profil | Po 7.7.2014 14:37:56
Zdravím
Mám už 3 sezonu pruty od této firmy a jsem s nima max.spokojený.Sice na feeder chodím jen z jara,ale i tak jeto krásná lovná metoda.Vlastním tyto dva krasavce a už vytáhly spoustu rybek .-)
Mám už 3 sezonu pruty od této firmy a jsem s nima max.spokojený.Sice na feeder chodím jen z jara,ale i tak jeto krásná lovná metoda.Vlastním tyto dva krasavce a už vytáhly spoustu rybek .-)
Nkalois - Profil | Po 7.7.2014 12:48:22
Tak dneska jsem ho objednal tak sem zvedavej Prut SPRO Cresta Feeder XH Big River 390 cm
Nnumen - Profil | Po 16.6.2014 17:54:19
kubah >> klid ta fotka zkresluje, když se na to zahledis, tak je nereálné to.takhle namotat.
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NMethod feeder a vše kolem něj40292
NKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NFeederařina na řece64328
NPickermánia-ultra light fishing49069
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NPreston - vše kolem této značky.4055
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NFeeder videa - výběr MM201
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
8:15NPickermánia-ultra light fishing 49072
8:13NFeederařina na řece 64338
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...



















