Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

Nmirec.lovec - Profil | So 3.5.2014 23:28:05

numen >> no moze byt , mne to iba hovoril predajca , ze to je novinka , mozno sa uz dlhsie predava ta rada Leo koot , a toto je asi najnovsia verzia stymi fuji 3D ockami

    Nnumen - Profil | So 3.5.2014 23:23:03

    mirec.lovec >> jestli je to Leo Koot s označením Long ,tak stojí více a prodává se asi 2roky.
    Já mám ty levnější,ty by tak odpovídaly tomu co píšeš. U nás by ten dražší přišel , tak více jak dvojnásobek.

      Nmirec.lovec - Profil | So 3.5.2014 22:04:52

      moje feedre Spro Pelet feeder by Gabor D. v akcii , super udicky

        Nronny - Profil | So 3.5.2014 22:04:49

        mirec.lovec >> Tak to není zas tak hrozný.

          Nmirec.lovec - Profil | So 3.5.2014 22:01:54

          ronny >> no majitel obchodu www.rybarskyobchod.sk mi hovoril ze cena cez 150eur hore za kus

            Nronny - Profil | So 3.5.2014 21:58:36

            mirec.lovec >> To bude ale za pěknej peníz.

              Nmirec.lovec - Profil | So 3.5.2014 21:52:49

              tohto rocna novinka od Spro , fuji ocka , uhlik IM 12, skusal som ju na vystave , brutalna

                Npetko38 - Profil | Pá 2.5.2014 18:42:54

                vyrabaju sa pre madarsky trh preto niesu v katalogu spro ale daju sa kupit eshope a aj obchode

                  Nnumen - Profil | Pá 2.5.2014 15:26:27

                  Bečetka >> nevím,ale u nás se jich prodalo dost. letos se začal vyrábět nový peletový feeder. Tak asi proto

                    NBečetka - Profil | Pá 2.5.2014 11:28:12

                    numen >> Aha. Ale Döme je v nabídce na svým webu haldorado.hu má... Proč se nevyrábí? Prodávaly se špatně? Nebo SPRO chtělo jít jiným směrem?

                      Nnumen - Profil | Pá 2.5.2014 11:14:16

                      Bečetka >> to bude tím,že se již nevyrábí. Proto nejsou již v katalogu.

                        NBečetka - Profil | So 26.4.2014 20:58:21

                        Už to chápu. Tak se zeptám trochu líp: proč na spro.nl nejsou pruty od Dömeho?

                          NBečetka - Profil | So 26.4.2014 20:53:59

                          numen >> Proč je Spro prodávaný přes NL web a jsou tam i seznamy českejch prodejců?

                            Ntondach3 - Profil | St 23.4.2014 13:09:26

                            Jo je ten prut určen na kapry a velké cejny nebo ho využiju i na drobnější rybky.Děkuji

                              Ntondach3 - Profil | St 23.4.2014 12:09:08

                              Zdravím,koupil jsem crestu medium 300 a vypada celkem obstojně,jenom by mně zajmalo jestli jde sehnat i jemnější špice ;) Díky

                                Nkalois - Profil | Pá 17.1.2014 22:40:17

                                Tak sem si v milu ošahával spro cresta je to fakt brko měl sem v rukách různé delky.No já sem chtěl tu 4,2 heavy a byl ze všech prutu do 3 tácu pro mě ten nej jen tam byl problémže ty díly mají každej jinou delku a to sem se vyprdl není to vůbec rovnoměrně tak sem ho autommaticky opustil a wzal sem daiwu i když sem chtěl crestu ale toto mě naštvalo

                                  Nnumen - Profil | Pá 17.1.2014 10:30:57

                                  david549 >> spro.nl

                                    Ndavid549 - Profil | Pá 17.1.2014 10:25:05

                                    SPROCZSK >> A jaká je ta Vaše vebovka? Dík.

                                      Nnumen - Profil | St 15.1.2014 16:53:54

                                      draveček >> dělají, chytá na ně již delší dobu Siky.