Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

Nkubah - Profil | St 21.3.2018 18:17:40

Colasrumem >> pokud i druhým zápisem nepřizná že kecá a lže... Proč ne, že......

Negativně jsme hodnotil jen Customa:
A už jsem si to našel a vzpomněl:

Moje reakce nebyla přímo na Numena, ale adresována Plavanovi ve smyslu:

A Tobě se smál za vzhled AirBleda...

    Npetko38 - Profil | St 21.3.2018 11:47:48

    goldika by som nedal za nič ešte si jedneho zoženiem

      NColasrumem - Profil | Út 20.3.2018 15:54:04

      numen >> ja bych rekl spis naopak. Kdyz jsem ja chvalil Trabucca tak Kuba mi je vymlouval a doporucoval Gold arc a ostatni klony Ryobi. To spis jsem je hanil ja jemu. Hadali jsme se tenkrat dost.

        Nkubah - Profil | Út 20.3.2018 9:28:05

        numen >>

        Hypalite jsem nikde nehanil - naopak jeden čas jsem o něm uvažoval, nakonec jsem myslím vzal Goldy.
        Mé otázky na něj jsou dohledatelné v GARBOLINO FAN CLUB.

        Customa možná vzhledově, ale rozhodně ne po stránce technické.

        Crestu pochybuji, že bych se o ni zmínil.

          Nnerf - Profil | Út 20.3.2018 9:15:23

          Colasrumem >> :-)))

            Nskwor - Profil | Út 20.3.2018 9:09:49

            .pepé. >> Ale když propaguješ Spro a ne ty ostatní, tak to musíš podat jinak :-)))

              Nnumen - Profil | Út 20.3.2018 7:57:56

              .pepé. >> já to vím. Ale pořád je mezi navijáky slušný rozdíl. Kdysi mi kamarád vyprávěl jak to v těch továrnách chodí. Něco si navrhneš, přivezeš pár variant a zkouší se. To nej dáš do výroby. Za rok za dva to t, povedené někdo okopiruje, bez vývoje. S minimálním nákladem.
              Každá fa ma6ty naviják trochu jinak. To že vyrábí v jedné fa nic neznamená.

                Nnumen - Profil | Út 20.3.2018 7:50:18

                kubah >> klid. Jen jsem si trochu rejpnul. Každý nemusí mít stejný názor. Každý má jiný vkus. Nikdo nikdy nezaručí že se něco nepodělá.
                Navijáky jsi mi hanil, tuším hypalite, customa a myslím první crestu. Ale já to nemyslel zle.je to spíše takové to hecování. Kdy by si četl jak se hecujem s klukama třeba z maveru a přitom se na ně již těším..

                S tím ryobi to byl příklad, každý ho chválí, je povedenej a ejhl. Dva odešly,strašně dlouhá reklamace.

                  NColasrumem - Profil | Po 19.3.2018 23:09:15

                  kubah >> To vypadá skoro stejně jako Trabucco naviják Brave FA 4500. Myslím vnitřnosti.

                    N.pepé. - Profil | Po 19.3.2018 22:28:10

                    numen >> Nechci ti brát iluze, ale Spro a Ryobi a další klony jako je Dragon, WFT atd. je jedno a to stejný. Takže si tak trochu kál*š do vlastního hnízda 😀

                      NDědek - Profil | Po 19.3.2018 22:04:40

                      kubah >> Kubajs, to chce klid. Ani nevíš, jak to myslel... Víš že psaný text někdy vyzní jinak, než člověk zamýšlel...

                        Nkubah - Profil | Po 19.3.2018 22:03:25

                        jak41 >> viz. jeho zápis a narážka na Ryobi - napsal mi to schválně a....

                          Njak41 - Profil | Po 19.3.2018 21:49:28

                          kubah >> Tobě to poslal omylem- evidentně.

                            NxDanielS - Profil | Po 19.3.2018 21:47:18

                            kubah >> Já vím, jen doplňuju informaci.

                              Nkubah - Profil | Po 19.3.2018 21:43:34

                              xDanielS >> Dane - jak jsme psal - já to dal kvůli vnitřnostem - a ty vypadají slušně.

                              A ani v tom odkazu nic záporného není, tak vážně nechápu něčí reakci.

                                Nkubah - Profil | Po 19.3.2018 21:42:54

                                jak41 >> tak každému se líbit nemusí, že... A i tak pochybuji, že jsme mu něco napsal...

                                  NxDanielS - Profil | Po 19.3.2018 21:41:38

                                  kubah >> Dnes jsem dostal oficiální vyjádření z NL, že se nic nestahuje z obchodů a není žádný problém s Advantorem. Docela to tam ty kluky zvedlo od marjánky :-D :-D :-D

                                    Njak41 - Profil | Po 19.3.2018 21:41:06

                                    kubah >> Ten Custom jsem měl v ruce a naživo vypadá celkem pěkně. Na vel. 40 je poměrně velkej, ale za ty peníze bych řekl že dobrý.

                                      Nkubah - Profil | Po 19.3.2018 21:30:45

                                      numen >> a zápisy s Arcticou mám na stejné úrovni, jako Dědkovu zprávu o Advantorech.

                                        Nkubah - Profil | Po 19.3.2018 21:27:23

                                        numen >> asi takto:

                                        Já chytal Spro navijáky dříve a více, než Ty si je začal používat ve SPRO týmu.
                                        Nekritizoval jsem Ti žádný / možná Custom kvůli vzhledu.
                                        Odkaz jsem dal kvůli fotkám vnitřností.

                                        Očekávám Tvé vysvětlení.

                                        Děkuji