Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

Nnumen - Profil | St 21.3.2018 21:06:16

fheavy >> až pojedeš k nám dej vědět.

    Npetko38 - Profil | St 21.3.2018 21:06:12

    ja obnovujem vybavu cakam kedy pride tovar

      Nfheavy - Profil | St 21.3.2018 21:04:01

      numen >> ja taky vynechavam,napred rekonstrukce v byte ted zase montaz bez netu,ted zase dva dny dilna,na rybach jsem jeste nebyl ,okolo je vsechno zamrzly,a na slusnou reku min, 40km i vic ,no uvidim o vikendu,vsak bude lip ,skoda ze jsem nejel na doksany jeli tam tento tyden kolegove,ja misto toho v tanvaldu ,celkem zima brr,))

        Nnumen - Profil | St 21.3.2018 20:58:34

        fheavy >> popravdě mám nějaký blbý období. nic nestíhám,párkrát jsem něco posr..,na ryby nechodím,sem dorazím jednou za dva-tři dny. ani vše nečtu.

          Nkubah - Profil | St 21.3.2018 20:58:31

          numen >> jistě, původně jsme ho chtěl koupit tátovi - naštěstí ještě navijáky nedošly. A sobě už tuplem ne.

            Nkubah - Profil | St 21.3.2018 20:55:43

            Už jen tak mimochodem... :

            Kubah ® Ne 22.10.2017 19:12:53
            Diskuse: Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor
            Tohle vypadá zajímavě...

            https://www.rybarskepotrebymilan.cz/e-shop/novinky-​spro-2018/cresta-advantor-5000-s-detail

              Nnumen - Profil | St 21.3.2018 20:55:32

              kubah >> ano ,ale krom jedné věci ryobi artktiky kamarádovi opravdu odešly. ložiska u rolničky ,nakonec reklamoval i navíjení. on si opravdu koupil advantory.

                Nfheavy - Profil | St 21.3.2018 20:54:44

                numen >> vpoho Zdendo ja te nekritizuju ani nehodnotim,cumim jen na ty navijaky ,mne taky popluli /hlavne colasrumem/novy shimana a presto na ne chytam jak na stary tak na novy,a za mne je stejne nejtrvanlivejsi 460ka slammer)))

                  Nkubah - Profil | St 21.3.2018 20:53:44

                  fheavy >> Karle, když o mne někdo napíše, že jsem hanil SPRO...

                  To je, jako kdyby o Tobě někdo napsal, že pomlouváš Sportex..

                  Mimochodem, měl / mám i Grand, Blue, Red..

                    Nfheavy - Profil | St 21.3.2018 20:52:10

                    kubah >> ja to beru jako nestranna osoba nemam ani ryobi a ani spro navi.nesoudim jen se divam,a kdyz to vidim tak bych se asi priklanel k Ryobi.jen muj subjektivni nahled.nic z realu.

                      Nkubah - Profil | St 21.3.2018 20:52:01

                      numen >> Ano, Tvá reakce byla výborná.

                      numen - ® Po 19.3.2018 20:57:18
                      Líbí: 0 Nelíbí: 0
                      kubah >> já mu věřím. Ty jsi mi kritizoval asi všechny navijáky co mám. Zatímco všechny žijou.
                      PS ten kluk co mu odešly ryobi arctici, tak si koupil advantory.

                      Samá lež.

                        Nnumen - Profil | St 21.3.2018 20:49:35

                        fheavy >> ono já to tak bral ,ale spojil jsem si ho s něčím jiným. jinak bych takhle nereagoval.

                          Nkubah - Profil | St 21.3.2018 20:47:57

                          numen >> ok, přiznáváš, že Tvé vybavení jsme Ti nepomlouval ?

                          Že Ti jako nic nevydrží ?

                            Nkubah - Profil | St 21.3.2018 20:47:01

                            fheavy >> rozhodně pravdivá, proti "jedna paní povídala" od Dědka. A už jsem psal, dával jsem jen kvůli fotkám.

                            Proč bych jako nemohl ? Nic proti jiným nedostanu, tak proč bych nedal skutečnost ?

                            Navíc, mimochodem - dával jsem v dobrém úmyslu.

                              Nnumen - Profil | St 21.3.2018 20:46:09

                              kubah >> to sory znamenalo že nemám pravdu. sory bylo jako omlouvám se...!

                                NColasrumem - Profil | St 21.3.2018 20:45:34

                                numen >> ja byl k vecem od SPRO hodne skepticky, mel jsem to porad za znacku z doby, kdy jsem rybarinu prodaval a SPRO bylo synonymum pro takove ekonomicky vybaveni, proste levne veci, neco jako se ted prezentuje jedna slovenska znacka.

                                  Nfheavy - Profil | St 21.3.2018 20:44:22

                                  kubah >> tak trochu sleduju tuhle diskuzi a ta recenze s tveho odkazu na rozebraneho advantora neni az tak uplne skvela ))

                                    Nkubah - Profil | St 21.3.2018 20:43:22

                                    numen >> můj zápis

                                    Diskuse: S feederem na kapry
                                    numen - 1.12.2017 22:18:36 >> který klon je prosím lepší než Ryobi... Díky

                                    Ono by si trošku Ryobi sralo do bot, že ?

                                    A že by některé Ryobi stálo za prd ? To vážně ne.

                                    A mimochodem - kdyby Spro nemělo licenci na Red, Blue, Black, Gold a Grand, Passion... Kde by dnes bylo ?

                                      Nkubah - Profil | St 21.3.2018 20:43:07

                                      numen >> jistě, ale stále lžeš.

                                      Žádná pomluva Tvých navijáků, že Ti jako prý nevydrží ! Žádná narážka na Hypalite, Customa a Crestu

                                        Nnumen - Profil | St 21.3.2018 20:36:34

                                        kubah >> nikdo není neomilný, zkusil jsem si to dohledat. dohadovali jsme se v Listopadu ryobi versus klony spra. neměl jsem čas dříve to dohledat. Sory.