Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

Nkubah - Profil | Po 19.3.2018 21:22:32

numen >> se asi pleteš, ne ?

    Nnumen - Profil | Po 19.3.2018 20:57:18

    kubah >> já mu věřím. Ty jsi mi kritizoval asi všechny navijáky co mám. Zatímco všechny žijou.
    PS ten kluk co mu odešly ryobi arctici, tak si koupil advantory.

      Npetko38 - Profil | Po 19.3.2018 10:44:18

      neviem čo si mysliet ale aj shimo použiva podobne materiály

        Nkubah - Profil | Po 19.3.2018 6:33:31

          Njeden3 - Profil | Ne 18.3.2018 23:12:27

          Dědek >>dokud udrzime myslenku,moc a stolici,je to OK :-)))))

            NDědek - Profil | Ne 18.3.2018 23:11:04

            jeden3 >> a zatím ani neupouštím moč :-O

              Njeden3 - Profil | Ne 18.3.2018 23:10:11

              Dědek >> vidis...dokud myslis..a moc nezapominas...je to OK 😇

                NDědek - Profil | Ne 18.3.2018 23:08:01

                jeden3 >> nedělám, jen myslím trochu dopředu :-)

                  Njeden3 - Profil | Ne 18.3.2018 23:07:03

                  Dědek >> nedelej tady dedecka sulcika,porad jsem jeste starsi.pokud zdravi dovoli,clovek je tak stary,jak se citi

                    NDědek - Profil | Ne 18.3.2018 23:03:29

                    jeden3 >> Vím, ale přesto... Člověk stárne, není tolik pozorný a to víš, za pár let jdu do důchodu, tož to jako beru tak nějak nadčasově :-)))

                      Njeden3 - Profil | Ne 18.3.2018 23:02:02

                      Dědek >> nesmis ty pruty porad nekde privirat mezi dve,a muzes mit dve dlouhe kapsy :-)))
                      ja behem prepravy jeste nic nezlomil..kdyz uz,tka pri manipoulaci mimo futral,treba pri nastupovani na lod,ktere se uplne nepovedlo atd :-)))

                        NDědek - Profil | Ne 18.3.2018 22:59:44

                        jeden3 >> já na ty 330 potřebuji 175 cm délku. A ten, co jsem si vybral, je mnohem pevnější, než ten tvůj. Ale koukal jsem po něm dlouho, ty dvě boční kapsy mi dráždily črevo :-)))

                          Njeden3 - Profil | Ne 18.3.2018 22:56:24

                          Dědek >> se ti nedivim....mas prakticky to same..jen mas o jednu tu bocni dlouhou kapsu mene
                          https://www.rybarskepotrebymilan.cz/e-shop/udice/po​uzdra-na-pruty/cresta-blackthorne-feeder-holdall-17​5cm-t%C5%99%C3%ADkomorov%C3%BD-detail
                          ted na ty BH jsem si koupil jest to same,ale v dvoukomore-alesspon je o neco kratsi :-)

                            Njeden3 - Profil | Ne 18.3.2018 22:43:29

                            Dědek >> pockej..a jaky futral jsi vlastne nakonec koupil???

                              NDědek - Profil | Ne 18.3.2018 22:41:19

                              jeden3 >> Tady jsem se za rok a půl, naučil ,nebo spíše zkouším být trpělivý. Já čekal na tenhle nákup měsíc. Tolik k...v, co jsem vykřičel... daly by se odvážet náklaďáky :-)))
                              Ale aspoň jsem měl čas ještě trochu rozmýšlet a pomohlo mi to k futrálu, který jsem nepředpokládal, že koupím :-)))
                              Ale tu nedočkavost skousnout, to je hnus :-))))

                                Njeden3 - Profil | Ne 18.3.2018 22:33:45

                                Dědek >> tak tedy ano,no,jak rikas :-)

                                  NDědek - Profil | Ne 18.3.2018 22:28:14

                                  jeden3 >> však říkám, nedočkavec :-)))

                                    Njeden3 - Profil | Ne 18.3.2018 22:24:37

                                    Dědek >> to neeee :-)))) tedy trochu :-))) snad chapes...mam doma uz pet dni nove klacky,o vikendu se ma snad oteplit..a ja bych nemohl vzit nove klacky vyvetrat k vode :-))

                                      NDědek - Profil | Ne 18.3.2018 22:23:10

                                      jeden3 >> jsi nedočkavec :-)