Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

Njeden3 - Profil | Ne 18.3.2018 22:19:52

Dědek >> tak ja to mam na ty BH 4,05....kdyby se dneska Zdenda neozval,sel jsem zitra z nouze pro ultegry 5500

    Nfheavy - Profil | Ne 18.3.2018 22:16:22

    Dědek >> vsude jsou ryby,i ty vetsi,Labe u nas taky neni ))

      NDědek - Profil | Ne 18.3.2018 22:14:51

      fheavy >> Odra je nádherná, počkej si na léto na fotky, ale s rybami je to proti těm vašim velkým řekám nepoměřitelné...

        NDědek - Profil | Ne 18.3.2018 22:14:02

        jeden3 >> taky jsem chtěl původně ty šestky, ale na 330 cm feedery, by už byly velké...
        Gratulace :-)
        Dnes jsem udělal velký nákup, už se těším, až to bude doma. Taky čekám, až přijdou navi na prodejnu :-)

          Nfheavy - Profil | Ne 18.3.2018 22:12:31

          Dědek >> kazda reka ma svoje kouzlo i Odra.

            Njeden3 - Profil | Ne 18.3.2018 22:08:01

            numen >> tak jsem prave objednal tyto dva krasavce..ted jde o to,kdy budou
            Cresta Advantor 6000-S

              NDědek - Profil | Ne 18.3.2018 22:00:12

              fheavy >> když kouknu, jaké máte řeky dole na jihu a pak kluci v Čechách... Co my chudáci proti vám s Odřičkou...

                Nfheavy - Profil | Ne 18.3.2018 21:58:54

                Dědek >> ja tam obcas jezdim poracovne na elektrarnu,ted se tam ma jet ale bohuzel su jinde,))

                  NDědek - Profil | Ne 18.3.2018 21:55:37

                  fheavy >> viděl jsem fotky, je tam parádně...

                    Nfheavy - Profil | Ne 18.3.2018 21:54:39

                    numen >> mozna i vim kde to je)))

                      NDědek - Profil | Ne 18.3.2018 21:49:05

                      numen >> Příští rok se tam vystřídáme, pojedu hned týden po tobě :-)

                        Nnumen - Profil | Ne 18.3.2018 21:47:36

                        Dědek >> tohle jsi odmítl:-))))) 500m

                          Nnumen - Profil | Ne 18.3.2018 21:46:49

                          jeden3 >> klid to jsou jen řeči. nikdy bych sem nedával něco co mi nefunguje,či je to kazové! hanba by mě fackovala!!
                          Ale velikou rybu jsem na něj ještě nevytáhl,krmítka 60gr. Musím říct že jak prut tak naviják mě chytl. asi začínám být spíše Moravák....

                            NDědek - Profil | Ne 18.3.2018 21:40:16

                            numen >> Daleko nad soutokem? Daleko od chaty? Ohře je krásná...

                              Njeden3 - Profil | Ne 18.3.2018 21:40:09

                              numen >> ahoj Zdendo..tak jsi to s tim navijakem vysvetlil...diky...doufam,ze se ta vada u BH nevyskytuje i v delce 4,05 :-)

                                Nnumen - Profil | Ne 18.3.2018 21:39:01

                                Dědek >> v klidu. Já se tomu jen zasmál. jen nemám čas tu moc kecat. makám doma,oteplí se a pak to již nedoženu. tak jsem byl chvilku na Ohři.

                                  NDědek - Profil | Ne 18.3.2018 21:32:48

                                  numen >> Zdeno, já to tady dal v dobrém úmyslu, ať se hned ty řeči prověří a zastaví...
                                  Jinak jsem právě před pár minutami, odpálil objednávku mimo jiné, na čtyři kousky, ve dvou velikostech...
                                  Tedy mou důvěru, jak asi uznáš, rozhodně mají :-))

                                    Nnumen - Profil | Ne 18.3.2018 21:26:02

                                    Dědek >> ono je to trochu jinak. 6000 byla hned pryč. my jako češi jsme pořád na drzhé koleji. v Německu,Holandsku i třeba Belgii se prodávala. k nám nedorazila.
                                    Jinak se ke mě dostala info že Blackthorne má výrobní vadu... ve 375cm. přitom to je jeden z nejprodávanějších prutů loňské sezony v Holandsku. Hold občas schválně něco někdo pustí,aby zasel nedůvěru.
                                    na výstavě na FF přišel borec od nejmenované mnou neoblíbené fa a začal že pruty stojí za houby a naviják by si od spar nekoupil. druhý den jsem ho načapal jak si fotí rukojeť od Identity a říká že to je povedený a ať vyfotí i advantora.
                                    další den jsem ráno dorazil dříve a fotil si tam advantora a identity člověk od Slovenské fa... :-)))
                                    tak jsem zvědav kde se příští rok objeví něco podobného.
                                    Já jsem si dnes Advantora vzal k vodě a na mě dělá čím dál lepší dojem. Ale co opravdu vydrží ukáže až čas. ale za mě je i opravdu povedený.

                                      Nkubah - Profil | Ne 18.3.2018 11:12:59

                                      Dědek >> já nemyslím, já cítím vepřo+knedlo+ zelo :-)

                                        NDědek - Profil | Ne 18.3.2018 11:10:44

                                        kubah >> tedy myslíš, že je lepší, pokrytecky mlčet a nechat to vyhnít? Já si to fakt nemyslím :-)
                                        Tak bylo jasně a veřejně řečeno i vyvráceno vše...