Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

fheavy - Profil | Ne 18.3.2018 11:10:28

Dědek >> ok nebudem to dal rozmazavat,nazory jsme si rekli a je to vyreseny,
jak se rika cim vic se clovek v houne prehrabuje tim vic smrdi ))Howgh !

    Dědek - Profil | Ne 18.3.2018 11:03:59

    kubah >> k čemu by bylo, to nechat plížit mezi lidmi pomalu a jistě, když se to může utnout hned?

      kubah - Profil | Ne 18.3.2018 11:03:14

      Dědek >> jenže... už se to dostalo mezi lidi, Jardo...

      MRK je mocný.

        Dědek - Profil | Ne 18.3.2018 11:02:48

        fheavy >> já na to koukám obráceně. Nepravdu zveřejnit a hned v zárodku vyvrátit...

          kubah - Profil | Ne 18.3.2018 11:02:16

          fheavy >> přesně tak...

            fheavy - Profil | Ne 18.3.2018 11:01:06

            Dědek >> o nic nejde,jen jsem myslel tenhle jeden konkretni pripad ,tvuj kolega nekde slysel a tys slysel od neho a kdyz se to da na papir tak je to v tom lepsim pripade jen dezinformaace nicim a nikym nepotvrzena .duvera se rychle ztraci a hur buduje na to nezapomen ,sorry ze to rikam na plnou hubu ))

              Dědek - Profil | Ne 18.3.2018 10:56:39

              fheavy >> naopak, v tomhle případě máme jasno po nemlčení. Tím, že se něco zamlčí, nebo nezveřejní, se ničemu nepomůže...

                fheavy - Profil | Ne 18.3.2018 10:54:58

                Dědek >> nekdy je mlceti Zlato !!)))

                  Dědek - Profil | Ne 18.3.2018 10:54:00

                  xDanielS >> tak super zpráva :-). Nezneužil, jen mi řekl, že něco takového slyšel, to já to tady pustil do světa, ať se udělá jasno... Bylo to divné, že by se nepovedla jen 6000ka, když ty ostatní jsou Ok. Ty navi mají snad jen rozdílnou velikost, jinak jsou stejné...

                    xDanielS - Profil | Ne 18.3.2018 10:50:03

                    Dědek >> Hoj Dědku. Zjevně tě dotyčný zneužil k šíření nepravdivé informace. Nic o tom neví CZ servis, CZ zastoupení a nakonec jsem se obrátil na lidi z holandské základny, se kterými jsem se seznámil na FF, i tam mi byla tato informace popřena. V skladovém systému je 6000vka normálně skladem a dostupná, což by také neodpovídalo této informaci. Osobně jsem se nekoukal, ale podle informací "zvědů" je v DE naviják normálně dostupný.

                      freddys - Profil | So 17.3.2018 14:37:16

                      fheavy >> Já vím taky o těch navijácích houno (jak Cynos tak Slammer), takže bych je neradil i přes to, že mám Ryobi docela rád.

                        fheavy - Profil | So 17.3.2018 13:41:06

                        freddys >> o tom cynosu vim jen z internetu,takze houno,slammery mam provereny dopodrobna jinak bych si nedovolil je doporucovat,ale jen velikost 460 jiny nemam a nepouzivam!!!

                          freddys - Profil | So 17.3.2018 13:33:20

                          fheavy >> Jo to na naviják této velikosti je docela zvláštní. Ale ten Cynos asi nebude zrovna big-pit naviják, určení bude stejně jako třeba u toho slammera jinde než na kaprařinu, nebo feeder.

                            freddys - Profil | So 17.3.2018 13:28:44

                            fheavy >> Díky za odpověď. Já mám taky dost navijáků, vyzkoušel sem spoustu různých značek, ale k Pennu sem se nějak nedostal, i když sem ho už mockrát chtěl pořídit, ale vždy z toho nějak sešlo, že se mi naskytl jiný kup, nebo sem ho neměl kde využít. Tak je právě nemám v ruce ani velikostně, ani váhově...jen mě tak napadlo, že ta 8000 od Ryobi bude fakt velká.

                              fheavy - Profil | So 17.3.2018 11:38:42

                              Colasrumem >> ja sem dneska nevysrcil nos,celej tyden jsem delal v chladu apruvanu v tanvaldu,takze se ohrivam)))u nas je jak siberia

                                Colasrumem - Profil | So 17.3.2018 11:36:29

                                fheavy >> na podzim prijedu. Dnesni ozdoba.

                                  fheavy - Profil | So 17.3.2018 11:09:39

                                  Colasrumem >> to mas pravdu,jediny co mne u tebe vadi tak to ze neprijedes na ten sraz o.)))

                                    Dědek - Profil | So 17.3.2018 11:08:42

                                    Colasrumem >> nesouhlasím, je to vážné :-O

                                      Colasrumem - Profil | So 17.3.2018 10:51:54

                                      jeden3 >> ono to se mnou a Karlem neni tak vazny jak vypada..

                                        fheavy - Profil | So 17.3.2018 10:49:26

                                        jeden3 >> ja sem tady nekolik dni nebyl tak jsem potreboval konfrontaci s colasrumem,za to se omlouvam ostatnim,ale kdyz tady padl ten custom 8000 tak sem proste nevdrzel se nevyjadrit,a mimo jine je to tady o feederech Spro takze ani ryobi a ani penn sem nepatri,vprve rade o prutech spro a s tim maji pokud vim nejvetsi zkusenosti kolegove Numen a XDanielS.