Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

Njeden3 - Profil | So 17.3.2018 10:32:54

panove....nebylo by lepsi,kdyby kazdy dal zkusenosti JEN s tim,co ma opravdu on a prestali jsme se tu napadat.....pokud sem prijde nejaky uplny rybarsky novacek,asi prijde rychle o iluze,jaka je rybarina klidny a uklidnujici sport-ci cinnmost?? :-))
ve vetsine vlaken se chlapi hadame hur ,nez zensky ve vyprodeji nad poslednim kusem kabelky :-)))) pritom az na vyjimky uplne zbytecne :-)

    NColasrumem - Profil | So 17.3.2018 10:32:47

    Bambi.SpP >> on chce konecne odlizit Shimana a zacit chytat ryby?

      NDědek - Profil | So 17.3.2018 10:27:41

      Bambi.SpP >> Nevím, proč říkáš, že má tragický návin. Já mám na obou Slammerech vlasec navinutý úplně normálně...

        NBambi.SpP - Profil | So 17.3.2018 10:25:58

        fheavy >> Nezapoměl,má tak tragickej návin že si ho na odhozovejch prutech nedovedu představit.
        To on sám neví,budem muset z Jaroušem něco vymyslet

          Nfheavy - Profil | So 17.3.2018 10:10:56

          Bambi.SpP >> a na xh feeder zapomnels dodat)))
          jakej chce kolega feeder??

            NBambi.SpP - Profil | So 17.3.2018 10:09:11

            Colasrumem >> Kody chce feeder

              NBambi.SpP - Profil | So 17.3.2018 10:07:51

              Tak to ukončíme,ten Penn je dobrej tak na pilkrování na moři

                Nfheavy - Profil | So 17.3.2018 9:53:59

                Colasrumem >> no to su rad ze se taky shodnem,ja mam taky rad sportaky se slammerama,i kdyz novy modely jsou jeste lehci pri podobnym vykonu ale jelikoz jsem si je nechal predelat a mam je rad tak je nemenim,na muj zpusob lovu na urcity useky reky kam chodim jsem nic lepsiho nenasel.

                  NDědek - Profil | So 17.3.2018 9:52:21

                  Colasrumem >> Já jsem přesvědčený, že na ty Daiwy mi ten Slammer pasuje tak, jak má. Mám z té kombinace naprosto suprový pocit. U obou jsem šel do úplného neznáma, ale loni jsem se přesvědčil, že jsem udělal dobře.

                  Stále pokukuji po těžkém dělníkovi s krátkou délkou, po Petri feeder 300/130 g a na něj dalšího Slammera. Jen mě mrzí, že na něj bude ta 460ka velká, tak asi půjdu do menšího. Mrzí mě to kvůli cívkám, že je potom nebudu moct přehazovat mezi navi...

                    NColasrumem - Profil | So 17.3.2018 9:49:13

                    fheavy >> protoze je mam rad, Zauber s Maver Diamond jsou o tridu jinde, ale stejne vzdycky sahnu po tehle cibuko veteran sestave. At jsem mel cokoliv, tak jsem to nikdy nemel rad jako tohle no:o)))

                      Nfheavy - Profil | So 17.3.2018 9:23:03

                      Colasrumem >> no vidis starej mas a novy menis jak ponozky,proc asi?? no protoze jsou dobry a spolehlivy, to je to stejny jako ja s tema sportakama a slammerama,kazdej sice jiny kategorie ale princip je stejnej))

                        NColasrumem - Profil | So 17.3.2018 9:18:21

                        fheavy >> taky mam XT 11.6ft od Trabucca 7 let a na nem 4 rok Airbladea od Trabucca. I kdyz je spousta lepsich prutu tak tahle sestava mi sedi a pouzivam ji nejcasteji.

                          Nfheavy - Profil | So 17.3.2018 9:07:03

                          Colasrumem >> ja netvrdim aby s mel navi 10 let kdyz nechces,ale aspon 2-3 sezony abys mohl rict neco vic nez jen to ze jsou ok nebo ze se ti nelibi ))

                            NColasrumem - Profil | So 17.3.2018 9:06:06

                            fheavy >> ja taky zlomil kaprovy sportex pri nahozu, jeden kus o nicem nevypovida:o)))

                              Nfheavy - Profil | So 17.3.2018 9:04:42

                              Colasrumem >> Lipno mne zlomil sumec v te kovove spojce jako prd ,takze nevydrzely )))

                                NColasrumem - Profil | So 17.3.2018 9:04:39

                                fheavy >> tak pochopitelne, ze japonsky jen napis, jako u ostatnich, to prece vime.

                                  Nfheavy - Profil | So 17.3.2018 9:03:13

                                  Colasrumem >> japonci??? az tam bude napsany made in japan tak snad,mozna se vyrabi v jedne fabrice jako slammery ty jarine CHina !!!

                                    NColasrumem - Profil | So 17.3.2018 9:02:36

                                    A uz nepisu, zatim tu tvorime jen OT.

                                      NColasrumem - Profil | So 17.3.2018 9:02:08

                                      jeden3 >> Lipna mam ve sklepe porad a mnoho dalsich vcetne sumcaku. Super drzaky, ne jako Sportex za ranec:o)))

                                        NColasrumem - Profil | So 17.3.2018 9:01:07

                                        fheavy >> ano nemaji takovy, prece jen jsou to Japonci:o), me prave argumenty pribyvaji. Rekni mi proc kdyz sis koupil navijak, ktery vydrzi, sis taky nekoupil takovy prut. Ty co mas nema nikdo tak dlouho jako laminaty a proto nejsou dostatecne proverene casem. Proc tedy ta volba? Bez alibismu. Pokud tohle tvrdis o navijaku, proc ne o prutech? Dela sportex nebo daiwa takovy prut ktery by drzel jako plny laminat a stal tytez penize? Nedela. Uznej, to:o)))