Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

Nfheavy - Profil | So 17.3.2018 8:59:12

kubah >> aspon ze to priznas,nazyvej to jak chces ale opovrzeni zde neni na miste,ja taky nerikam o levnejch ryobi ze jsou to kramy,kdyz uz navijak hodnotim tak s nim mam neco odchytany bez ohledu na to jestli se to nekomu libi nebo ne,ryobi nemam takze ho nijak nehodnotim,to stejny bych prosil i od tech kteri slammery nejakou dobu nepouzivaji,

    Njeden3 - Profil | So 17.3.2018 8:32:27

    Colasrumem >> na lipno mi nesahej :-)))) to byl muj prvni vlastni prut :-)

      Nkubah - Profil | So 17.3.2018 8:17:05

      fheavy >> ano, podobný krám Ryobi nedělá

        Nfheavy - Profil | So 17.3.2018 8:12:33

        Colasrumem >> staci rict ze proste takovej od ryobi za ty Love neni,aspon uznat pravdu, dosla ti para i argumenty hochu))
        proto placas o vsem moznym,

          NColasrumem - Profil | So 17.3.2018 6:40:45

          Dědek >> ten vas Slammer je jako stare laminaty. Proc si kupujete nove pruty, kdyz stary laminat vytahne jakoukoliv rybu, vydrzi 100let a koupis ho za 500kc. Takove Lipno tu bude dele nez my, jenze je to tezke, nema to vlastnosti a akci uhlikovych prutu a vzhledove to taky neni zadna slava, ale zlomit to prakticky nejde a vyndas na to vsechno. Tak proc sis kupoval Daiwy kdyz ti nejde o prijemny pozitek, ale o vydrz? Protoze rozhodne nevydrzi to co plny laminat? To by me zajimalo opravdu.

            NColasrumem - Profil | So 17.3.2018 6:34:26

            jeden3 >> ja tedy nevim kdo to tvrdi, ale tady se lidi bavi o jeho pradedeckovi.

              NColasrumem - Profil | So 17.3.2018 2:49:36

              fheavy >> Neni na co odpovidat. Ryobi nedela zatim vyprodej. Az bude, dam vedet.

                Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 23:33:12

                Dědek >> ok a dobrou.

                  NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 23:29:17

                  fheavy >> Loni, jsem při serfování na jutubku někde našel video, kde o něm byla řeč. Pokud si dobře pamatuji, tak tam bylo řečeno, že tento výrobek doznal v prodeji navijáků nadstandardních výsledků. Možná plně nerozumím tomu, co to přesně znamená, ale s vědomím toho, co americký trh pokládá za množstevní a kvalitativní prodej, by to měl být dost velký úspěch...
                  Jo,ještě si vybavuji,že se tam říkalo něco o tom, že to je universální navi pro široké upotřebení a je využíván jak na moře, tak na řeky a jezera... Takový spolehlivý jednoduchý nezmar.

                    Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 23:20:51

                    Dědek >> a kdes to zjistil kolik se jich prodalo ??

                      NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 23:16:16

                      Colasrumem >> Jarouši, kolik myslíš, že se jich ve světě prodalo? Méně než výrobků úspěšných renomovaných značek, prodejných jen v Evropě? Zapátrej na netu, možná se budeš divit...
                      Přeji dobrou noc :-)

                        Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 23:16:07

                        jeden3 >> s tim novym nemam zkusenost a jelikoz mam nahradni par tech starych tak mne asi vydrzi hodne dlouho,
                        akorat mne colasrumem zapomnel odpovedet ktery ryobi za 1600kc je stejne dobry v celokovu jako ten vyprodejni slammer ,ja jsem takovy jeste nevidel???

                          Njeden3 - Profil | Pá 16.3.2018 23:13:19

                          fheavy >> asi by ten novejsi slammer nestal kotel,kdyby to byl spatny navijak,jak tu nekteri tvrdi
                          https://www.tropicliberec.cz/navijak-penn-slammer-i​ii-5500/
                          ja ho tedy nemam,takze nemohu soudit,nicmene podle parametru vubec neni spatny

                            NColasrumem - Profil | Pá 16.3.2018 23:10:53

                            fheavy >> No jednoduše, protože za ty prachy co stál původně byl neprodejný a ani tahle to žádný hony na ty navijáky nejsou. Protože jsou prostě pár let zpátky.....

                              NColasrumem - Profil | Pá 16.3.2018 23:09:22

                              No nic chlapi, musím do pelechu, vstávám ve 2.45h do práce....dobrou

                                Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 23:09:20

                                Colasrumem >> ja ryobi nepouzivam takze se k tomu nebudu moc vyjadrovat,
                                akorat jednu vec ,neznam ryobi za 1600 v kvalite,sile a velikosti slammera,jinak souhlas ze ty na tezkou privlac budou ok,ale ty dela penn taky akorat stoji jiny love .

                                  NColasrumem - Profil | Pá 16.3.2018 23:08:39

                                  Dědek >> Bude, za 20 let jako exemplář do muzea a budou si ťukat na čelo a říkat: co to ti pralidé používali za zvláštní kladkostroj:o))))

                                    NColasrumem - Profil | Pá 16.3.2018 23:06:14

                                    fheavy >> no vidíš a teď si spočítej kolikrát jsi tuhle výbavu použil za celou dobu a číslo nebude tak vysoké. A teď si vezmi, že Ryobi dělá navijáky na těžkou přívlač, kde 150g plandy tahají pár hodin v kuse a taky jim vydrží. A chod těch navijáků je o pár desítek let vpředu před Slammerem:o)))

                                      NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 23:03:42

                                      Colasrumem >> Ano přesně. Ti kolchozníci, co živí svět potravinami, přesně vědí, co je Zetor zač. Stejně tak ti, co vlastní Slammer. Přijde doba, kdy se Penn Slammer bude prodávat, jako technicky dokonalý, a zbytečně nešperkovaný zázrak těm, co vědí,o co vlastně jde.

                                        Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 23:01:58

                                        Colasrumem >> ja znam lidi se slammerama dost,ale vetsina z nich se mrku vubec neucastni,