Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 23:00:11

Dědek >> sportex patri do ruky jenom gurmanum a ne nekomu kdo to meni jak vetes)))

    NColasrumem - Profil | Pá 16.3.2018 22:59:43

    Dědek >> Přesně tak a stejně jako Zetor ho kupujou kolchozníci s gumákama od h:o))), pardón, se zbytky ornice :o) běžný člověk ho nevyužije na nic. Problém je, že ti zájemci už nejsou, tedy mimo vás dvou:o))))

      NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 22:58:24

      Colasrumem >> to by bylo fajn, bych je skoupil a po čase prodával s velkým ziskem těm, co prohlédnou :-)))

        Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 22:58:24

        Colasrumem >> loni bohuzel byl usek reky kam jezdim temer nechytatelny,takze 1 vetsi kus okolo cca 12-14kg a par mensich,ale i kdyz jsem chytal jinej usek tak jsem zase musel pouzivat 12m 35lb sok Quick silver a 35kmen a min.150g zateze a na to bohuzel zadna 4000 stavena neni,jak casto jsem tahal nekdy treba po 5min. a ztoho treba po 1/4-1/2 hod.podle aktivity a pritomnosti ryb,jak rikam tam nejde ani o velikost ale o to to vubec vytahnout bez uriznuti,

          NColasrumem - Profil | Pá 16.3.2018 22:56:37

          Dědek >> Počkej na příští rok, to už bude ve výprodeji tři roky a začnou ho dávat jako dárek k nákupu na 500kč.

            NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 22:56:32

            Colasrumem >> Souhlasím. Stejně jako Zetor, se Slammer kupuje a kupovat bude, dokud bude k mání. Jenže těch Slammerů, bylo vyrobeno trošku víc, tak zájemci, mají stále šanci, si koupit nový s dvouletou zárukou.
            Je ale pravda, že kdyby Zetor vyráběli amíci, prodával by se ještě z výroby za dalších deset let :-)))
            Ale, máme to hezký seriál o tom Slameru, že :-)
            Stejně napínavý, jako mezi tebou a Karlosem, o Sportexu :-)

              NColasrumem - Profil | Pá 16.3.2018 22:51:37

              fheavy >> Tak a teď mi řekni kolik jsi těch mega ryb loni vytáhl a nebo lépe s tím slammerem a kolikrát za vycházku nahodíš, protože pokud se věnuješ kaprofeederu, tak těžko nahodíš 10x za hodinu. Při počtu vycházek za rok v tomhle stylu a s nutností tohoto vybavení, to vlastně zvládne jakýkoliv pevnější naviják s lepším chodem, vzhledem a návinem:o)))

                NColasrumem - Profil | Pá 16.3.2018 22:50:27

                Dědek >> Jako Zetor je prostě Zetor, sice jede pořád, ale komfort a rychlost a vzhled tomu chybí:o)))..hmmm takže vlastně všechno pro co ho kupujeme:o))))

                  Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 22:50:16

                  Colasrumem >> jenze ja s nim neplacam ale taham vse co bych uz s ryobi 4000 nevytahl,jak jsem ti psal uz davno chytam s nema trochu v jinych podminkach nez ty,tam neni prostor pro pocity ale pro silu a spolehlivost,mas pravdu v tom ze na normalni chytani co provozujes ty bych je doopravdy nepotreboval,ale na tohle mam zase jiny navijaky i pruty))

                    NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 22:46:41

                    Colasrumem >> Máš Jarouši pravdu, bezpochyby. Ale slammer je slammer a s tím nenaděláš vůbec nic :-)

                      NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 22:45:31

                      fheavy >> Pijeme s Karčou whisky. Ještě jsem nespal po noční a cestě z Prahy, tak jsem si vědom, svých nedostatků :-)

                        NColasrumem - Profil | Pá 16.3.2018 22:45:25

                        fheavy >> Netřeba reálných zkušeností. Když tím navijákem zatočím, tak je to jako rumpál u studny z poloviny 19. století. Takže i kdyby vydržel běhat 200let tak pořád zůstane tím příšerným rumpálem s tragickým vzhledem a návinem. Já mám rád nové a příjemné věci. Retro rybaření není můj šálek kávy. Takže jak jsem řekl, musím mít z rybaření příjemný pocit a ne jako když jdu po práci vypomáhat do kamenolomu:o))) A můžeš tady plácat o praktických zkušenostech jak chceš, stejně se na tom navijáku nic k lepšímu nezmění i kdybys ho měl celý život. Takže ty si nech dinosaura a my ostatní si raději koupíme navijáky.

                          Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 22:41:19

                          Dědek >> napred se to musis naucit vyslovovat nez to napises ,podivej cos napsal?? u jinyhoslova by mne to nevadilo ale tohle je provokace)))

                            NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 22:37:58

                            fheavy >> Nepošklebuj se mi, nebo ti omylem šlápnu na nějaký Spotrex! :-)

                              Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 22:36:18

                              Dědek >> vidis nachytal te na Spro))
                              ja nastesti zadnynemam krom tech boatu ale to je stejne DG spro,)))

                                NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 22:35:10

                                kubah >> Tak v té netrefě občas vynikám. Ale jinak mi trefy jdou většinou lépe, než bych chtěl :-)

                                  Nkubah - Profil | Pá 16.3.2018 22:33:34

                                  Dědek >> SPRO ? S tou značkou mám nachytáno více než Ty... Tos netrefil...

                                    NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 22:31:51

                                    fheavy >> Karlos, nebuď impertinentní :-O

                                      Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 22:30:40

                                      Dědek >> asi jim dycky zamrznou,ale ted nevim co ??))

                                        NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 22:29:26

                                        fheavy >> hele, oni jsou ze severozápadu. Ono je tam asi tak trochu víc zima, tak jsou na ty malý věci zvyklý.... :-O