- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zkušenosti s feedery SPRO
Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
43x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 22:26:42
Dědek >> dyt von ani zadnej poradnej navijak nema nejvetsi ma prtavyho zaubera 4000 ,aspon teda napsanyho v karte,ja su odkojenej trochu necim jinym,na takhle maly navijaky jsem zacal chytat az s feederem)))
Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 22:24:06
Dědek >> no jo nekteri ze zde pritomnych stridaji navijaky jak ponozky takze jejich realna zkusenost je az na par srdcovek zcela kratkodoba a mne nic nerikajici,takze to beru s rezervou.
NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 22:22:15
kubah >> podle tebe možná... Už jsem si všiml, že slammera a SPRO, nemáš rád :-O
NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 22:21:16
fheavy >> Karlos, někteří prostě nechtějí být šťastní. Někdo proto, že je vůl, někdo proto, že to neumí, a někdo pro to... :-)))))))))))
Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 22:17:34
Colasrumem >> bez realnych zkusenosti podlozenych lety praxe neni o cem diskutovat aspon ne o tomhle navijaku,o vsem ostatnim klidne muzem ))
NColasrumem - Profil | Pá 16.3.2018 22:08:05
fheavy >> Přestali ho vyrábět protože po roce ve výprodeji ještě zdaleka není vyprodaný, protože cvoků není zase tolik kolik si mysleli pánové u Pennu. I proto je za cenu, za kterou by ho mohli dávat jako dárek k jogurtům. Nevšiml jsem si, že by jakýkoliv jiný naviják od kterékoliv firmy musel někdo takhle zlevnit a stejně se nevyprodal:o))) Ale uznávám, že je na kvalitativní úrovni mého 30 let starého Shejka, včetně váhy a kvality návinu. Ale proti gustu....ne každý chce mít z rybaření příjemný požitek, někdo chce mít i pocit pořádné práce:o))))
NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 21:48:00
fheavy >> Je mi jedno, co si kdo myslí, opravdu. Řadím se, mezi pyšné majitele tohoto skvostu :-)
Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 21:45:47
Dědek >> ja osobne ryobi nehanim,maji urcite dobry navijaky,ale nemam rad kdyz si nekdo mysli ze slammer je povl a nejakej cynos je hitparada s jednou slitinovou krytkou u klicky
to proste nepovazuju za objektivni,neznam cynos z realu takze se dal nevyjadruju ale s pennama mam cosi odchytany, a myslim ze s tema cynosama tady nema nikdo odchytany ani zlomek toho co ja stema pennama,a to je realita,))ješstli se teda nenajde nekdo kdo je fakt ma v realu delsi dobu???
to proste nepovazuju za objektivni,neznam cynos z realu takze se dal nevyjadruju ale s pennama mam cosi odchytany, a myslim ze s tema cynosama tady nema nikdo odchytany ani zlomek toho co ja stema pennama,a to je realita,))ješstli se teda nenajde nekdo kdo je fakt ma v realu delsi dobu???
NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 21:38:54
fheavy >> Karle, já koupil dva na heavy feedery. Ať se posmívá kdo chce, jak chce, uvažuji, že koupím ještě pár na těžší rybařinu -nechci blíže specifikovat jakou. Ten navi vydrží vše, nemám strach se do toho opřít jak uznám za vhodné. Poctivý dělník, jehož výrobu bylo potřeba ukončit, jelikož by nebyl důvod vyrábět další. Neměl by je kdo kupovat, protože by každý koupil jeden a ten by se v klidu dědil z generace, na generaci a stále sloužil a sloužil, a sloužil a sloužil a.....
A že se mu někdo vysmívá, že vypadá, či nevypadá, je mi zcela volné. Věděl jsem proč jsem ho chtěl koupit a po zkušenosti s ním vím,proč chci ještě jeden pár. A můžou si tu frajeři třeba uchcávat do dlaní :-)
Stačí kouknout na net, je ve výprodeji, a stojí téměř prd....
A že se mu někdo vysmívá, že vypadá, či nevypadá, je mi zcela volné. Věděl jsem proč jsem ho chtěl koupit a po zkušenosti s ním vím,proč chci ještě jeden pár. A můžou si tu frajeři třeba uchcávat do dlaní :-)
Stačí kouknout na net, je ve výprodeji, a stojí téměř prd....
Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 21:33:09
Dědek >> jo celokovovej stroj kterej vydrzi roky za tu dnesni vyprodejovou cenu nikdo nedela,a to se tady nerado slysi)))
to vis delat navijaky na veky je spatnej kseft,to by nic neprodali,proto ho prestali vyrabet))
to vis delat navijaky na veky je spatnej kseft,to by nic neprodali,proto ho prestali vyrabet))
Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 21:25:16
freddys >> a jeste takova nepodstatna malickost/pro nekoho/klasicky big-pit kaprovy navijaky ve velikostech 8000 a vic maji vesmes prevodvy pomer cca 4,3:1 a ne 5:1 jako ten cynos,tam uz je rozdil v sile u tak velkyho navijaku celkem podstatny.
Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 21:18:37
freddys >> mam ruzne navijaky velikosti 1000 az 8000 ale vetsinou shimano,dale korum,penny a jiz zminovane daiwy 25QDa,ryobi jsem mel pouze arcticu 5000 a ta mne prisla na heavy mala,cynos jsem v realu nevidel tak nemuzu soudit,ale dle parametru ma asi melkou civku,jinak by nemel tak malou kapacitu pokud to neni tiskova chyba anebo navin pletenky,
co se tyce pennu tak slammer 460 je o neco vetsi nez klasicka daiwa 4012 a mensi nez treba ultegra 5500,
co se tyce pennu tak slammer 460 je o neco vetsi nez klasicka daiwa 4012 a mensi nez treba ultegra 5500,
NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 21:10:37
xDanielS >> nechci vyvolávat paniku a u některých čistou krystalickou radost, že by se SPRO něco nepodařilo. Dal jsem to jen jako info, které se ke mě dostalo...
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NMethod feeder a vše kolem něj40291
NKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NFeederařina na řece64304
NPickermánia-ultra light fishing49055
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NPreston - vše kolem této značky.4055
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NFeeder videa - výběr MM201
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
ÚtNFeederařina na řece 64304
ÚtNPickermánia-ultra light fishing 49055
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










