Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 22:26:42

Dědek >> dyt von ani zadnej poradnej navijak nema nejvetsi ma prtavyho zaubera 4000 ,aspon teda napsanyho v karte,ja su odkojenej trochu necim jinym,na takhle maly navijaky jsem zacal chytat az s feederem)))

    NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 22:24:48

    Navrc >> I mě, proto jsem reagoval, jak jsem reagoval :-)

      Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 22:24:06

      Dědek >> no jo nekteri ze zde pritomnych stridaji navijaky jak ponozky takze jejich realna zkusenost je az na par srdcovek zcela kratkodoba a mne nic nerikajici,takze to beru s rezervou.

        NNavrc - Profil | Pá 16.3.2018 22:23:28

        Dědek >> Mně to přišlo vtipný... 😊

          NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 22:22:15

          kubah >> podle tebe možná... Už jsem si všiml, že slammera a SPRO, nemáš rád :-O

            NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 22:21:16

            fheavy >> Karlos, někteří prostě nechtějí být šťastní. Někdo proto, že je vůl, někdo proto, že to neumí, a někdo pro to... :-)))))))))))

              Nkubah - Profil | Pá 16.3.2018 22:21:14

              Dědek >> dyť má pravdu...

                Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 22:17:34

                Colasrumem >> bez realnych zkusenosti podlozenych lety praxe neni o cem diskutovat aspon ne o tomhle navijaku,o vsem ostatnim klidne muzem ))

                  NNavrc - Profil | Pá 16.3.2018 22:17:33

                  Colasrumem >> 😂😂😂

                    NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 22:15:35

                    Colasrumem >> vtipný, jako vždy. Tedy tak, že vůbec...

                      NColasrumem - Profil | Pá 16.3.2018 22:08:05

                      fheavy >> Přestali ho vyrábět protože po roce ve výprodeji ještě zdaleka není vyprodaný, protože cvoků není zase tolik kolik si mysleli pánové u Pennu. I proto je za cenu, za kterou by ho mohli dávat jako dárek k jogurtům. Nevšiml jsem si, že by jakýkoliv jiný naviják od kterékoliv firmy musel někdo takhle zlevnit a stejně se nevyprodal:o))) Ale uznávám, že je na kvalitativní úrovni mého 30 let starého Shejka, včetně váhy a kvality návinu. Ale proti gustu....ne každý chce mít z rybaření příjemný požitek, někdo chce mít i pocit pořádné práce:o))))

                        Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 21:53:30

                        Dědek >> mne je to 2:1 vim o co gou))

                          NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 21:48:00

                          fheavy >> Je mi jedno, co si kdo myslí, opravdu. Řadím se, mezi pyšné majitele tohoto skvostu :-)

                            Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 21:45:47

                            Dědek >> ja osobne ryobi nehanim,maji urcite dobry navijaky,ale nemam rad kdyz si nekdo mysli ze slammer je povl a nejakej cynos je hitparada s jednou slitinovou krytkou u klicky
                            to proste nepovazuju za objektivni,neznam cynos z realu takze se dal nevyjadruju ale s pennama mam cosi odchytany, a myslim ze s tema cynosama tady nema nikdo odchytany ani zlomek toho co ja stema pennama,a to je realita,))ješstli se teda nenajde nekdo kdo je fakt ma v realu delsi dobu???

                              NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 21:38:54

                              fheavy >> Karle, já koupil dva na heavy feedery. Ať se posmívá kdo chce, jak chce, uvažuji, že koupím ještě pár na těžší rybařinu -nechci blíže specifikovat jakou. Ten navi vydrží vše, nemám strach se do toho opřít jak uznám za vhodné. Poctivý dělník, jehož výrobu bylo potřeba ukončit, jelikož by nebyl důvod vyrábět další. Neměl by je kdo kupovat, protože by každý koupil jeden a ten by se v klidu dědil z generace, na generaci a stále sloužil a sloužil, a sloužil a sloužil a.....
                              A že se mu někdo vysmívá, že vypadá, či nevypadá, je mi zcela volné. Věděl jsem proč jsem ho chtěl koupit a po zkušenosti s ním vím,proč chci ještě jeden pár. A můžou si tu frajeři třeba uchcávat do dlaní :-)
                              Stačí kouknout na net, je ve výprodeji, a stojí téměř prd....

                                Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 21:33:09

                                Dědek >> jo celokovovej stroj kterej vydrzi roky za tu dnesni vyprodejovou cenu nikdo nedela,a to se tady nerado slysi)))
                                to vis delat navijaky na veky je spatnej kseft,to by nic neprodali,proto ho prestali vyrabet))

                                  Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 21:25:16

                                  freddys >> a jeste takova nepodstatna malickost/pro nekoho/klasicky big-pit kaprovy navijaky ve velikostech 8000 a vic maji vesmes prevodvy pomer cca 4,3:1 a ne 5:1 jako ten cynos,tam uz je rozdil v sile u tak velkyho navijaku celkem podstatny.

                                    Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 21:18:37

                                    freddys >> mam ruzne navijaky velikosti 1000 az 8000 ale vetsinou shimano,dale korum,penny a jiz zminovane daiwy 25QDa,ryobi jsem mel pouze arcticu 5000 a ta mne prisla na heavy mala,cynos jsem v realu nevidel tak nemuzu soudit,ale dle parametru ma asi melkou civku,jinak by nemel tak malou kapacitu pokud to neni tiskova chyba anebo navin pletenky,
                                    co se tyce pennu tak slammer 460 je o neco vetsi nez klasicka daiwa 4012 a mensi nez treba ultegra 5500,

                                      NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 21:10:37

                                      xDanielS >> nechci vyvolávat paniku a u některých čistou krystalickou radost, že by se SPRO něco nepodařilo. Dal jsem to jen jako info, které se ke mě dostalo...

                                        NxDanielS - Profil | Pá 16.3.2018 21:08:26

                                        Dědek >> Docela mě to zajímá, tak zkusím zjistit. Ale dostupnost na skladu tomu trošku odporuje.