Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

NColasrumem - Profil | Ne 11.3.2018 17:40:37

fheavy >> no záleží jak v čem, pokud jde o výdrž tak ano, ale chod mají jako traktor, to je prostě hnus. Jak starý tournamenty tak XT od Shima. Proto mám rád nové modely navijáků, protože mají krásný chod.

    Nfheavy - Profil | Ne 11.3.2018 17:28:02

    Colasrumem >> nektere stare modely kaprovych navijaku u shima a daiwy byli taky lepsi nez dnesni.

      NColasrumem - Profil | Ne 11.3.2018 11:41:16

      fheavy >> u prutu s tim souhlasim. Trabucco jde momentalne cestou horsich prutu nez ty stare.

        Nfheavy - Profil | Ne 11.3.2018 10:09:37

        Colasrumem >> no treba nektery modely navijaku se zas tak nevyvivyji narozdil od aut)
        aco se tyka prutu tak nektery jsou o level horsi nez ty co mam treba 5-10let

          NColasrumem - Profil | Ne 11.3.2018 10:02:44

          fheavy >> to me nebavi, auto taky nemam jedno cely zivot.

            Nfheavy - Profil | Ne 11.3.2018 9:58:10

            Colasrumem >> kdyz ta vec funguje podle mych predstav a solidne vypada tak se na to muzu divat do smrti nebo spis do te doby dokud bude vpoho funkcni)))

              NColasrumem - Profil | Ne 11.3.2018 9:40:17

              kubah >> jj

                NColasrumem - Profil | Ne 11.3.2018 9:40:06

                jeden3 >> no jasne, mysleno obrazne.

                  NColasrumem - Profil | Ne 11.3.2018 9:39:45

                  fheavy >> to ja stejne nepoznam. Par sezon se divat na jednu vec me moc nebavi:o))), ale taky budu muset pribrzdit.

                    Nnumen - Profil | Ne 11.3.2018 9:05:03

                    fheavy >> tak napsal si to hezky. Mám pár navijaků kterým jsem nevěřil. Nějaká výhra, nebo jsem ho dostal na vyzkoušení. Vůbec jsem některým nevěřil. Třeba custom. Když ho mladý přinesl že závodů, tak jsem říkal procesí nevzal prut. Nakonec jsem ho s ním vyměnil za woblery a rád ho používám i na závodech. Dá se sejít za 1500kč....

                      Njeden3 - Profil | Ne 11.3.2018 8:12:48

                      Colasrumem >> v necem musi byt hridele a loziska ulozene

                        Nkubah - Profil | Ne 11.3.2018 8:10:16

                        Colasrumem >> i ten jak píšeš "obal" je lepší kovový kvůli uložení...

                          Nfheavy - Profil | Ne 11.3.2018 8:06:04

                          Colasrumem >> na vnitrek se nedivam,dulezity je promne ze dobre slapou nekolik sezon bez zavad,kdyz ne tak jdou z domu))

                            NColasrumem - Profil | Ne 11.3.2018 7:42:30

                            fheavy >> mysleno vnitrek pochopitelne. Obal muze byt z papiru, to je fuck:o)))

                              Nnumen - Profil | Ne 11.3.2018 7:40:26

                              Beerkis >> jestli myslíš bílého kixxe, tak toho mám na heavy. Znám člověka který je vzal i na moře a drží. Passiona R já považuji z levných ta jeden z nej levných navijáků..
                              Jen se zeptám jak dlouho máš dassaulta?
                              Jestli máš tyhle co jsem vyjmenoval nevěřím....

                              Samozřejmě ty hodně levný ty já ani nekupuji. Těm nevěřím. Člověk co si je koupí a myslí že vydrží stejně co dražší... .

                                Nfheavy - Profil | Ne 11.3.2018 7:23:45

                                Colasrumem >> shimo super 2500 s bojovkou neni zrovna celokov))))

                                  NColasrumem - Profil | Ne 11.3.2018 3:31:45

                                  fheavy >> no, ale tady mluvis o kovovych navijacich a ne strojcich z plastu( PA6). Kdybych to mel brat takhle, tak mam par navijaku 30 a vice let a porad makaji. Ted chytam krmitka do 60g a to nelze cokoliv od Ryobi znicit. Takze pokud bych se chtel divat porad dokola na stejne navijaky, budu je mit cely zivot.

                                    Nfheavy - Profil | So 10.3.2018 22:33:34

                                    Colasrumem >> no jo ale ja nechytam jenom kaprofeeder,rekl bych tak temer polovinu dochazek odchytam s medii a 4000kami shimo nasci, btr D ,rarenium,a obcas vytahnu ty korumy,samozrejmne tim ze to stridam tak nevyuzivam stale ty stejne a vydrzi dele,ale treba to 12lety superko ma za sebou dobrejch 6 let feederu vlacky plus nejaka plavacka,to kdysi byval muj nejpouzivanejsi navijak ,a furt drzi,slammery po 7 letech driny kazdy leto ,a tose natahaly velkejch ryb a olov.nemel jsem vzdy takovej vyber,ale krom AERA 4000 Spin jsem zadny shimo neprodal.

                                      NColasrumem - Profil | So 10.3.2018 22:24:12

                                      fheavy >> no hlavně ty tvoje navijáky se dostanou k vodě 10x za rok a ještě ne všechny, takže to vydrží 10 let jakýkoliv. Navíc pochybuju, že při kaprofeederu přehazuješ po 5 minutách, takže ani v tohle nedostanou navijáky takový záhul i když budou tahat těžká krmítka. Jinak to čibuko je pochopitelně navrchu plasťák.

                                        Nfheavy - Profil | So 10.3.2018 22:20:16

                                        Bambi.SpP >> sice neznam,ale na feeder temer nepouzivam navi s prevodem pres 5:1, a mimo jiny je to taky zrejmne plastak/ myslim telo/soude dle vahy,takze nic co bych chtel.
                                        jeste nikdy jsem zadnej navijak kterej sem si vybiralosobne nereklamoval,jedinej kterej sem na feederu temer zlikvidoval byl 2500 stradic s bojovkou ale po cca 5-7letech,jinak mam vse vzhledem k veku ok,ale je to zrejmne tim ze to stridam a pouzivam primerene sestavy takze nechodim s 4000 shimem na reku s heavy na 150g apod. proto mne navijaky vydrzi,proste primerene