Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

NBambi.SpP - Profil | So 10.3.2018 22:00:21

fheavy >> Tak zrovna tenhle pod dvojku lupne v chodu kdejaký šímo
http://rybarske-potreby.vipa-sro.cz/cs/predni-brzda​/trabucco-navijak-brave-fa.html

    Nfheavy - Profil | So 10.3.2018 21:57:15

    Colasrumem >> jeste ze tady nejsou´trabanti chichi))

      NColasrumem - Profil | So 10.3.2018 21:53:17

      fheavy >> ano teď jsi to trefil u obou značek si každý hned představí nejdražší nikoliv nejlepší ve své třídě. Ano chod má o něco lepší než Zauber, ale ne o tolik o kolik víc stojí. Takže opět to co jsem psal v první větě. A dost, už jsme tady zasvinili dost diskuzí tímhle tématem:o)))

        Nfheavy - Profil | So 10.3.2018 21:50:52

        Bambi.SpP >> advantora jsem narozdil od zaubera v ruce nemel takze u toho se muzu mylit,to je fakt))

          Nfheavy - Profil | So 10.3.2018 21:48:31

          quietJT >> neboj,chod stradica se u spra jeste okopirovat nepodarilo,proto jsou tady porad ty rozebrany navijaky a zpetny chody,aby ziskaly pozornost,to mas jak s tim sportexem,staci rict jednoi slovo a kazdej prumernej rybar v evrope vi o co jde,takze ti horsi musi zaujmout kritikou tech lepsich))

            NBambi.SpP - Profil | So 10.3.2018 21:46:12

            fheavy >> No Karle asi by ses divil

              Nfheavy - Profil | So 10.3.2018 21:43:57

              Colasrumem >> no za tiscovku bych asi takovy ryobi nekoupil,ja sem to vzal spis z recese abych to vyzkousel,kdyz vydrzi rok nebo pet je mne uplne jedno,vyhodit do popelnice je muzu vzdy,a co se tyka chodu tak tam asi tezko bude zauber4000 konkurovat stradicovy 4000 fb,kdyz uz mluvis o tom prijemnym chodu)))

                NDědek - Profil | So 10.3.2018 21:43:04

                quietJT >> no snad ne...To už ať radši jedou k tomu............ na rybník :-)

                  NquietJT - Profil | So 10.3.2018 21:41:54

                  Colasrumem >> hlavne zase nezacinejte debatu o plastech :D

                    NColasrumem - Profil | So 10.3.2018 21:39:55

                    fheavy >> a myslíš, že to kolečko stojí za ten rozdíl v ceně mezi normálním kvalitním kovovým navijákem a Shimanem?:o))) To já radši celokov a levnější. Já ty drahý plasty nemám rád.:o))))

                      NColasrumem - Profil | So 10.3.2018 21:38:32

                      fheavy >> No zrovna ty Korumy jsme měli s Radkem v ruce na stánku u Mateje a vzhledově jdou, ale hladký a příjemný chod si představuju jinak. Ale dobře, někomu to třeba vyhovuje, pro mě je zpětný chod zásadní věc.

                        NquietJT - Profil | So 10.3.2018 21:37:49

                        fheavy >> nemas nejlepsi :) ale fungujou ti nejlip na to co potrebujes, coz je to hlavni

                          Nfheavy - Profil | So 10.3.2018 21:37:36

                          Colasrumem >> ty navijaky nejsou na rozebirani ale na chytani)))zalezi na co to plastovy kolecko slouzi,asi to neni hnaci prevodovy coo??)))

                            Nfheavy - Profil | So 10.3.2018 21:35:33

                            numen >> jo beru mam shima pod 4 litry a nektery dokonce i 12 let i vic,akorat s nema netaham decovy krmelce,na to mam slammery)))

                              Nfheavy - Profil | So 10.3.2018 21:34:12

                              Colasrumem >> mam i navi z bazaru za 1tisic kus korum 5000,a kdyz uz bych chtel ryobi tak to bude ryobi a ne klon,a co se tyka funkce tak pro mne cim min funkci tim lip,protoze mam sklerozu a o packu min je min premysleni)))

                                NBeerkis - Profil | So 10.3.2018 21:32:09

                                numen >> Měl jsem levnější, ale i dražší. Z těch levných třeba passion nebo Mimic. Z těch dražších Dassault, Kixx. Samozřejmě, ty dražší byly lepší, ale za stejnou cenu jsem měl mnoho navijáků, které lépe fungovaly.

                                  NColasrumem - Profil | So 10.3.2018 21:31:12

                                  numen >> mě to je jasné, ale ještě se pořád najde někdo, kdo napíše, že třeba nějaký Shimano by mohlo trochu konkurovat...ale bohužel nemá čím:o)) Já třeba v tomhle dnes rozebraném Zauberu nevidím plastová kolečka jako u Stradica za bůrečka:o)))))))

                                    NBambi.SpP - Profil | So 10.3.2018 21:28:06

                                    fheavy >> Napad mi jako první

                                      NDědek - Profil | So 10.3.2018 21:28:01

                                      Beerkis >> 300/130? na ty si myslím.Co by si mi k nim napsal?

                                        Nnumen - Profil | So 10.3.2018 21:27:42

                                        fheavy >> každý máme nějaký názor, oblíbený. Mě nesmí domů levnější shimano. Pod 4 000 Kč, bych ho domů již nechtěl. Tak zní má zkušenost. Mě nevydrží.