Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

NColasrumem - Profil | So 10.3.2018 21:27:37

fheavy >> protože si kupuješ navijáky jen s částečnou funkcí. Bavíme se o navijácích pro běžnou skupinu lidí, pokud se podíváš na kolegou vypsané pruty, logicky dojdeš k názoru, že navijáky za 8litrů opravdu nemyslíme. A ano v ceně kolem 2500kč jsou jejich různé klony Ryobi nejlepší na trhu a ano Shimano na ně opravdu v ničem nemá, mimo váhy a recyklovaných plastů:o))

    Nfheavy - Profil | So 10.3.2018 21:27:10

    quietJT >> ja jsem zatim nemel potrebu kupovat nejlepsi,mam radeji ty horsi)))

      NBeerkis - Profil | So 10.3.2018 21:26:31

      Dědek >> těch 130g

        Nfheavy - Profil | So 10.3.2018 21:26:18

        Bambi.SpP >> to je novejsi model vypadajici jako dospelej navijak,po par sezonach budeme chytrejsi,nic proti ale ani nic pro,))

          Nnumen - Profil | So 10.3.2018 21:25:42

          Colasrumem >> mě třeba zklamal zaltarc. Čekal bych hladší chod. Prý to dělají porcelánová LOŽISKA. ALE Jinak mám staré redy, custom, powercaster, operu a Ext, crestu match Feeder, všechny makaj v pohodě.

            NquietJT - Profil | So 10.3.2018 21:25:31

            fheavy >> psali nejlepsi, ne nejtrvanlivejsi :)

              NBambi.SpP - Profil | So 10.3.2018 21:23:59

              fheavy >> A Advantor je co?

                Nfheavy - Profil | So 10.3.2018 21:22:15

                Colasrumem >> kuwa jedny z nej navi na trhu a nemam za poslednich vic jak 40 let ani jeden,jak to???)))

                  NColasrumem - Profil | So 10.3.2018 21:18:07

                  Beerkis >> Taky by mě zajímalo co jsi měl za navijáky:o))), protože ty pruty co jsi uvedl jsou to nejslabší co u SPRO mají. A navijáky mají jedny z nejlepších na trhu.

                    Nnumen - Profil | So 10.3.2018 21:04:21

                    Beerkis >> co jsi měl za navijáky.

                      NDědek - Profil | So 10.3.2018 20:55:33

                      Beerkis >> jaký máš Petri?

                        NBeerkis - Profil | So 10.3.2018 20:54:04

                        Feedery os SPRO beru už dlouhou dobu. Od téhle značky beru jen pruty, měl jsem od nich asi 5 navijáků, už nikdy víc... Mám Petri feeder, 2 Pickery- PRION GFR a STRIKE PICKER, a ještě jedno medium-heavy SALUTE FEEDER. Jsem spokojen.

                          Nrájovec - Profil | So 10.3.2018 20:20:43

                          Kulli >> Napiš kolegovi s nickem plavan, ten WC 330 měl i když ten starší typ, velký rozdíl v tom nebude.

                            NKulli - Profil | So 10.3.2018 18:16:15

                            Srry, že tady ještě vytahuji jinou značku než Spro, ale našel jsem na netu od Daiwy Windcast 3,30m za 87 eur, tak se chci zeptat, je to velký rozdíl oproti BW? (BW jsem ted zkoušel na prodejně rukojet mi seděla, ale WC měli jen 3,9 m a borec na prodejně říkal že ta 3,3 je houževnatější) Jinak BW tam maji jen za 48 eur.

                              Nnumen - Profil | Čt 8.3.2018 18:15:49

                              Kulli >> je to nejlevnější Feeder od spra. Bohužel třídíl se moc již nedělá. Jinak třímetr bych vzal solith ale je to dvojdílný.

                                Nfheavy - Profil | Čt 8.3.2018 17:52:21

                                sorry vsem,neuvedomil jsem si ze su u spra ))

                                  NKulli - Profil | Čt 8.3.2018 15:24:18

                                  Na tenhle prut jsem koukal v prodejně, (asi někoho zvednu ze židle, když čtu komenty na mivardi) připadal mi stejný jako mivardi symphony 330 co mám ...a právě chtěl bych něco s větší gramáží do proudu, ale díky za tip, jinak to mivardi - za mě solidní prut, sice nejde srovnávat s pruty ve vyšší cenovce, ale chytám s ním rok a bez problému (mám na něj i kapry 70 cm)

                                    Npaci14 - Profil | Čt 8.3.2018 13:48:04

                                    Kulli >> A co Snyper od Spro? 330 cm, trojdíl, cena necelých 1700
                                    https://www.rybarskepotrebymilan.cz/e-shop/udice/pr​uty/pruty-feederove/d%C3%A9lka-3,30-m/cresta-snyper​-medium-feeder-3,30m-60g-detail
                                    Půjdu se na něj podívat, potřebuju 3díl kvůli transportu a tenhle vypadá dobře. Druhý kandidát je Windcast 300 - u něj nevím jestli už není moc tuhý

                                      NKulli - Profil | Čt 8.3.2018 10:59:33

                                      Díky za info... no jako asi mám ruce jako opice ale ta rukojeť mi nijak hrozná nepřišla, ikdyž měl jsem v ruce i Windcasty a ty jsou někde jinde... Nemá někdo náhodou zkušenost s s typem Daiwa Ninja X? Jinak u mě je hlavní problém, že chci délku 3,3 a 3 dílný ... u delších prutů bych šel do Korum, bohužel s delfine nemam moc dobré osobní zkušenosti.