Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

NColasrumem - Profil | St 7.3.2018 22:46:55

Kulli >> Říkám to se strašným sebezapřením, ale lepší než BW je i Delphin. Jsou to základní pruty s rukojetí pro tlapy velmi pěkně rostlého samce gorily a u Daiwy jsou dobré pruty až v jiné cenovce. Být tebou tak vybírám v téhle ceně u jiných firem. Delphin, Cormoran nebo SPRO.

    NxDanielS - Profil | Út 6.3.2018 6:16:12

    Kulli >> BW jsou pomalý pruty s rukojetí, jak by řekl jeden zdejší kolega, jak násada od lopaty. Měkčí jsou. Co se týče náhradních špiček, ani zde tě moc nepotěším. Dostupnost je více než náhodná.

      NKulli - Profil | Po 5.3.2018 22:31:32

      Zdarvím, mám dotaz mino SPRO feedery.. nemá někdo zkušenost s feedery od Black Widow od Daiwy, tak nějak jsem se rozhodl, že si jej asi koupím (3,30m - chytám na řece (Jihlavě a Svratce)). Chtěl jsem se zeptat jak je to u prutu s akcí (preferuji spíš měkčí pruty) a možností možnosti nákupu různých typů náhradních špiček, protože co jsme se díval na web prodejnách tak mají jen 2 špičky. Díky za info.

        NMartin... - Profil | Po 5.3.2018 20:57:35

        numen >> muj prvni feeder, chci to spis jako odreagovacku a vyblbnuti. Planuji k nemu vzit i pletenku. Dobry napad?

          Nnumen - Profil | Po 5.3.2018 20:43:58

          Martin... >> s tímhle hodíš dal. Pro mě to univerzálnější je. Já takové pruty rád.

            NMartin... - Profil | Po 5.3.2018 20:30:38

            numen >> ja jsem sam zvedavy, byl mi doporucen jako takovy univerzal. Hlavne jsem chtel dvojdil a myslim, ze i s 3m dokazu hazet na tech 30m bez problemu a navic se s nim dostanu prakticky vsude :-)

              Nnumen - Profil | Po 5.3.2018 12:30:22

              xDanielS >> já clubwinery vlastním. Používám je rád. Snyper jsem měl 330 jednou u vody. Těžko hodnotit.

                NDarďas - Profil | Po 5.3.2018 11:00:25

                jeden3 >> Uz jsem se díval.Ještě se zeptám u xDanielS,prý tam mají óóbří slevy.:-)))

                  Njeden3 - Profil | Po 5.3.2018 10:31:45

                  Darďas >> zkus se domluvit tady .rybarskepotrebymilan
                  me zatim sehnali vse a za dobre ceny :-)

                    NDědek - Profil | Po 5.3.2018 10:31:03

                    Darďas >> Na tu naši Odru bych vzal ty 80 ti gramovky... také jsem chtěl původně stovky, ale když mi numen s Danem vysvětlili, co ty pruty dokáží... bral bych ty jemnější
                    SZ...

                      NDarďas - Profil | Po 5.3.2018 10:27:43

                      Dědek >> Clubwinnery mám a byl jsem s nimi nadmíru spokojen.Teď je budu měnit za Solithy 3.60-100.Ještě se musím podívat,kde je mají za slušnou cenu.:-))

                        NDědek - Profil | Po 5.3.2018 9:58:51

                        xDanielS >> Jasně, jak jsem říkal, neměl jsem žádný z těch prutů u vody a Clubwinera jsem neviděl vůbec...

                          NxDanielS - Profil | Po 5.3.2018 9:49:14

                          Dědek >> Mnohem lepší bych neřekl, ale mají lepší akci, než měly Clubwinnery. Materiál jsem pomalejší než u Solithu.

                            NDědek - Profil | Po 5.3.2018 9:33:44

                            Wooody >> Dan říkal, že ty Snypery jsou mnohem lepší, než Clubwinery. Já jsem si ty Snypery vzal na výstavě do ruky. Když jsem s tím prutem kmitl, tak se "rozvlnil" po délce prutu. Solitovi se u stejného pohybu prostě pohla jen špička.
                            Můj názor je irelevantní, protože jsem neměl žádný z těch prutů u vody, ale osobně bych neváhal vzít Solitha. Jen si vybrat, jestli 80 g, nebo jít do stovky.
                            Já jsem moc toho Solitha v 80 gramech chtěl, ale kvůli manželce jsem vzal nakonec kratší pruty.
                            Požádal jsem Dana, aby mi zjistil, jestli jsou špičky v Solithech 360/80 a 360/100g zaměnitelné, jsou. Měl jsem to vybrané tak, že koupím 80 gramovku a dokoupím si k ní tu nejtvrdší špičku od stovky...
                            Tím bych pokryl jak stojku, tak proudnější řeku... Na silnější chytání, mám jiné pruty...

                              Njeden3 - Profil | Po 5.3.2018 7:27:18

                              o vikendu jsem objednal Blackthorne Feeder 4,05 ...tak jsem zvedav na prvni vychazku s nima k vode ...jeste nemam uplne jasno, jake na ne povesim navijaky

                                NWooody - Profil | Ne 4.3.2018 23:22:13

                                numen >> A když k tomu přidám ještě na porovnání Snyper 360 100g oproti Solithu a Clubwinneru. Ten Snyper je nástupce Clubwineru tuším,takže budou asi hodně podobné.

                                  Nnumen - Profil | Ne 4.3.2018 20:08:15

                                  Martin... >> můj mladý vyhrál 330 metod. Chceš to na kapřiky nebo normální chytání.
                                  Měl jsem půjčený solith 300 Light a na normální Feeder bych ho bral raději, je rychlejší, přesnější, i přesto se s ním dá chytat jemně. metod je takový měkčí, jde rychleji do paraboly.

                                    Nnumen - Profil | Ne 4.3.2018 20:03:12

                                    Darďas >> jsou si podobný. Solith hodí o malinko více, má lepší blank a zvládne i větší zatížení.

                                      NTrdlik - Profil | Ne 4.3.2018 17:14:01

                                      Navrc >> jj, u tebe :-)

                                        NMartin... - Profil | Ne 4.3.2018 15:35:18

                                        Kluci budu si brat Solith Method 3m 60g. Mate nekdo s nim zkusenosti? Chci to na mensi potoky a sem tam na chytani 20-30m. Diky