Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

NNavrc - Profil | Ne 4.3.2018 15:29:45

Popik >> Trdlik - 4.3.2018 11:45:52 >> Myslím, že jsi ho zkoušel u mě 😉 Jinak ty moje vytáhly uz pár 70tek na řece a s dostatečnou rezervou. Jde krásně do paraboly a přitom přesně s dobře hází. Já jsem spokojený. Ta 180gr už se mi zdála moc tvrdá.

    NTrdlik - Profil | Ne 4.3.2018 11:45:52

    numen >> jo, taky to vidim spis na tu 100g. Loni na srazu jsem mel v ruce ten 390 cm ve 100g, ale to je pro moje potreby uz moc dlouhy.

      NDarďas - Profil | Ne 4.3.2018 11:07:58

      numen >> Zdar kolego.Jak je velký rozdíl,když porovnáš clubwinner..3.60-100.g a solith ve stejném provedení?

        Nnumen - Profil | Ne 4.3.2018 10:50:43

        Popik >> Trdlik - 3.3.2018 18:47:45 >> už ten 100gr má velký potenciál. 70 kapr se silnějším vlascem, moc metrů nedostane, na 50m jsem scho6ho vytáhnout bez povolení, povolím až u břehu abych ho nevyřízl.

          NTrdlik - Profil | So 3.3.2018 19:04:09

          fheavy >> to ano

            Nfheavy - Profil | So 3.3.2018 18:51:52

            Popik >> Trdlik - 3.3.2018 18:47:45 >> jo tak tohle dilema si musis rozlustit sam,za mne je to jasny,ale chytat s tim budes ty.))

              NTrdlik - Profil | So 3.3.2018 18:47:45

              fheavy >> na kapriky. Basel jsem hezke misto na rece, kde je malo mista a ryba se musi vzit trosku zkratka, jako zadnes extrem, ale moje pruty to nedavaji, tak musim troksu pritvrdit. Prpto me zajima pocitove ta 100 a140g. Nechci zadnou tycku k rajcatum.

                Nfheavy - Profil | So 3.3.2018 18:36:09

                Popik >> Trdlik - 3.3.2018 17:57:38 >> zalezi na co to chces,cim vic gramu tim vetsi rezerva,ovsem na nejaky cudliky neni potreba ani jedno)))

                  NTrdlik - Profil | So 3.3.2018 17:57:38

                  fheavy >> mam zalusk na 360ku, jen nevim jestli ve 100 nebo 140g

                    Nfheavy - Profil | So 3.3.2018 17:15:12

                    Popik >> Trdlik - 3.3.2018 16:46:45 >> no nevim ze by nekdo mel 180g solitha,pokud si ho nekdo neporidil od posledniho srazu ??))

                      NTrdlik - Profil | So 3.3.2018 16:46:45

                      fheavy >> tak ty jsi extremista :-) doufam, ze na srazu budou lidi mit solithy, abych si to poradne osahal a udelat finalbi rozhodnuti.

                        Nfheavy - Profil | So 3.3.2018 16:17:01

                        Popik >> Trdlik - 3.3.2018 6:16:35 >> mel jsem ho loni chvilku v ruce v kramu a zas tak tuhej neni oproti tomu na co su zvyklej ,nema tak spickovou akci jak sportak a dle myho ma i pomalejsi blank ,ale jak rikam su zvyklej na jiny baldy,)))

                          NOndratdi - Profil | So 3.3.2018 12:21:42

                          Popik >> Trdlik - 3.3.2018 6:16:35 >> Jako na těch 180g to není tak hrozný. Chytali jsme skaláky na 70m se 100g krmelcem na šnůře a fousem 0,12mm. Záběr byl hezky čitelný. Velký očka na špičkách a hezky to hází.

                            NTrdlik - Profil | So 3.3.2018 6:16:35

                            Ondratdi >> to uz bude slusna lesenovka, co?

                              Nfheavy - Profil | Pá 2.3.2018 21:29:25

                              Ondratdi >> za kolik ho prodavas ?

                                NOndratdi - Profil | Pá 2.3.2018 21:27:36

                                Kdyby někdo chtěl tak prodávám Spro Cresta Solith heavy 390 180g. Nový 2x použitý.

                                  Npetko38 - Profil | Pá 2.3.2018 16:32:03

                                  zohne sa aspon od polovice pri 5kg rybe lebo gabor nie

                                    Nnumen - Profil | Pá 2.3.2018 16:29:44

                                    petko38 >> asi menší.

                                      Npetko38 - Profil | Pá 2.3.2018 16:28:09

                                      numen bb 3.6 140 je lepsi mislim mekši alebo este vecsie poleno mislim bb staru verziu

                                        Nnumen - Profil | Pá 2.3.2018 16:23:46

                                        Wooody >> strašnej prut. Já bych ho nechtěl. Za podobnou cenu je třeba solith a ten je úplně někde jinde.