Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

Npetko38 - Profil | Pá 2.3.2018 16:12:33

mal som special pelett 3.9 predal som tvrda rybu nevychutnas aj ryba nad 8 kg išla ako nič skor na vah dunaj

    NSytchi - Profil | Pá 2.3.2018 11:36:54

    Colasrumem >> Hej, až teraz som si všimol.

      NDědek - Profil | Pá 2.3.2018 10:26:02

      Colasrumem >> S tou poslední větou absolutně souhlasím....

        NColasrumem - Profil | Pá 2.3.2018 6:21:06

        Wooody >> na tohle uz jsem nekomu odpovidal. Me prisel hodne tezkopadny, jsem zvykly na jine a tenhle nebyl moc prijemny. Ale pocit z prutu je hodne individualni zalezitost.

          NColasrumem - Profil | Pá 2.3.2018 6:19:29

          Sytchi >> Podivej se o 6 zapisu niz.

            NSytchi - Profil | Pá 2.3.2018 0:56:06

            Wooody >> Tá váha prútu je preklep?

              NWooody - Profil | Čt 1.3.2018 23:13:20

                Nnumen - Profil | Čt 1.3.2018 7:17:03

                Wooody >> já vlastním bertyho 80gr,150 gr. Solitha 100gr. Já třeba solith používám rád. Za tu cenu super ,v téhle cenové relaci patří mezi top, myslím tím heavy. V mém okolí ho má hodně lidí.
                Bertik má samozřejmě lepší blank, lepší zpracování Ale je taky dražší. 80tka je parádní, 150 gr je již kaprovy Feeder

                  NColasrumem - Profil | Čt 1.3.2018 6:04:25

                  Dědek >> dobre rady od SPRO zacinaji u BB, Blackthorn a ted novy Identity. Vsechno niz jsou vicemene ekonomicke rady a je to dost znatelne. Ne kvalitou zpracovani, ale kvalitou blanku.

                    NColasrumem - Profil | Čt 1.3.2018 6:00:36

                    Wooody >> tenhle je po pravde dost mizernej. Mel jsem moznost s nim hazet. Celkove je takovy neohrabany, ale to je Solith tak trochu taky.

                      NColasrumem - Profil | Čt 1.3.2018 5:58:46

                      Wooody >> na hmotnost nekoukej, SPRO ma vsude nesmyslny vahy...jsou mnohem lehci..

                        NWooody - Profil | St 28.2.2018 23:59:40

                        Dědek >> U mě v okolí právě nikdo Spro feedry nemá,takže nemám možnost je omrknout. Mě taky nějaký gram nevadí,ale tady je ta váha skoro dvojnásobná,ale jak píšeš,v ruce není pořád. Přijde mi,že čím víc zjišťuju a vybírám,tak tím spíš nevím který :).

                          NDědek - Profil | St 28.2.2018 23:45:11

                          Wooody >> Mě se pruty i navi od SPRO osobně moc líbí. Něco jsem si podržel na výstavě, neco u kluků v reálu. Cena, ta je řekl bych příznivá... Navíc, opravy, reklamace a špičky, jsou OK...

                            NDědek - Profil | St 28.2.2018 23:43:08

                            Wooody >> mi osobně nějaké gramy fakt nevadí, myslím si, že je to u feederu přeceňovaná veličina. Není to prut, který držím v ruce, mimo nához a zdolávání. Jak jsem byl poučen, Clubwiner je o třídu níže, než Solith a o tři, než Beretík... Ale tomu moc nerozumím, se přiznám...

                              NWooody - Profil | St 28.2.2018 23:32:58

                              Dědek >> V 330 je ta cena Bertika hned zajímavější. A co ta hmotnost,koukám,že i ta 330 má 468g? Je to těžké rozhodování. A co jít třetí cestou a zvolit - SPRO Cresta Clubwinner Heavy Feeder 3,60m/40-100g?

                                NDědek - Profil | St 28.2.2018 23:18:31

                                Wooody >> Vyhrál to Beertík. Já chtěl Solith 360/80 g. Vyzkoušel jsem ho na výstavě a seděl mi dokonale, i s navi SPRO EXT6000. Tato sestava se dokonalá zdála býti a taky je... :-)))
                                Ale moje milovaná žena, letos začne rybařit, tak jsem bral Bertíka 330/80g, s ohledem na její pohodlí chytajícího začátečníka.
                                Ale Solith je stále v kurzu a v řadě. Počkám si na tu sestavu a koupím, až našetřím. Za ty peníze....
                                Solith je neskutečný pracant, takový tvrdý dělník. Dobře se s ním háže, ale zdolávání ryby u něj odpovídá tvrdší páteři. Bertík je jak kluci říkají, zajímavý a velmi zábavný a je pocitově příznivější na zdolávání ryby. No a teď si vyber :-)))

                                  NWooody - Profil | St 28.2.2018 23:10:26

                                  Dědek >> A který to vyhrál? Zaráží mě u BB ta hmotnost - 542g u 360 je docela dost.

                                    NDědek - Profil | St 28.2.2018 23:04:43

                                    Wooody >> BB a Solith, jsou zcela rozdílné pruty, ale opravdu rozdílné i přes stejnou gramáž a délku..., já jen že jsem se rozhodoval podobně...

                                      NWooody - Profil | St 28.2.2018 22:49:13

                                      Colasrumem >> Od Gabora jsem koukal na tenhle SPRO Pellet Feeder Döme Gâbor H 3,6m/50-130gr

                                        NWooody - Profil | St 28.2.2018 22:37:16

                                        Colasrumem >> Díky,tak teď to asi nejvíc vypadá na ten solith a nebo počkat na narozky a možná klapne BB :)