Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

NColasrumem - Profil | St 28.2.2018 22:14:02

Wooody >> taková šedá se třpytkama v laku.

    NWooody - Profil | St 28.2.2018 22:10:48

    Jakou barvu ve skutečnosti ten solith má? Někde to vypadá na stříbrnou a někde na tmavě šedivou.

      NColasrumem - Profil | St 28.2.2018 22:08:41

      Wooody >> ano to odpovídá. Já mám pruty od Gábora 390cm 170g za zhruba 2300kč/ks a hází super a při velké zátěži jdou až k rukojeti. Za tyhle prachy super. A nemusíš se bát jim naložit, házím 140g method krmítka s futrem. Je citlivější než BB 150g co jsem měl taky. BB bude mít lepší blank, ale tehle je příjemnější.

        NWooody - Profil | St 28.2.2018 22:07:25

        Colasrumem >> Tak bude asi rozhodující i cena. Do teď jsem si myslel,že jsou zhruba nastejno,ale na těch stránkáh,kde jsem koukal na BB byla cena za 330/100. 360/100 + cca 1000 a 390/150 +cca 1300 oproti solithu.

          NColasrumem - Profil | St 28.2.2018 21:58:24

          Wooody >> To ucítíš i na BB 150g 390cm. Žádný poleno, proti Solithu je dražší, ale taky výrazně lepší.

            NWooody - Profil | St 28.2.2018 21:56:12

            xDanielS >> Ja myslel Berti 360/100

              NWooody - Profil | St 28.2.2018 21:55:39

              numen >> Na ten solith jsem taky koukal. O to mi právě jde,aby měl silové rezervy,ale poznal jsem na něj i menší rybu.

                NxDanielS - Profil | St 28.2.2018 21:51:56

                Wooody >> Cast'izm je Daiwa :-D

                  NWooody - Profil | St 28.2.2018 21:50:39

                  xDanielS >> Od Spro se tedy budu vyvarovat XH. Tenhle je 100g, tak to je 50/50:).

                    NxDanielS - Profil | St 28.2.2018 21:49:31

                    Wooody >> Mám Cast'izmy i v podstatě všechny novější Bertíky vyjma 360/100. Cast'izm je ukrutnej utahovák.

                      Nfheavy - Profil | St 28.2.2018 21:48:30

                      Wooody >> musim potvrdit u heavy nebo xh okolo 150g odhozovky je v delkach 390 a 420 ta sila lip rozlozena nez u 360ti a min.

                        NWooody - Profil | St 28.2.2018 21:46:41

                        fheavy >> Koukal jsem i na jine znacky,ne jeno Spro. Ještě jsem prohlížel Trabuco a také Daiwu. Od té se mi líbí Daiwa Ninja X Feeder 360 cm - 50 - 150 g. Ten castizm 390/150g je na první pohled nadhernej,ale trochu jiná cenová relace.

                          Nnumen - Profil | St 28.2.2018 21:44:10

                          xDanielS >> 390150gr je již dost. Každý není takový cvok jako my.

                            NxDanielS - Profil | St 28.2.2018 21:43:42

                            Wooody >> U gramáží nad 100g to mám radši. Prut má větší prostor pro práci.

                              NWooody - Profil | St 28.2.2018 21:41:53

                              xDanielS >> Taky bych se asi nejvíce přikláněl k Berti 360/100. Nevím proč,ale u všech feedrů se držím 360. Možná je načase to přehodnotit.

                                Nnumen - Profil | St 28.2.2018 21:23:46

                                Wooody >> já bych sáhl po solithovi 100gr heavy. je podhodnocen. dá se s ním hodit i více. na kapry super,dá se i drobnější ryba. mám ho i na závody.

                                  Nfheavy - Profil | St 28.2.2018 21:19:32

                                  Wooody >> proc ne neco jinyho nez Spro,maji bezesporu dobry pruty ale patent na xh nemaji co takovej castizm 390/150g od daiwy je vylozenej kaprofeeder ??

                                    NxDanielS - Profil | St 28.2.2018 21:13:16

                                    Wooody >> V těchto gramážích mám radši delší pruty. Berti 360/100 silovější parabola, určitě použitelná. 390/150 prudce použitelná 😈

                                      NWooody - Profil | St 28.2.2018 21:06:47

                                      Proto se raději ptám. S feedry Spro zkušenosti nemám. Každý výrobce to má trochu jinak,kde u jednoho je 100g M nebo MH je u jiného už H a naopak. Zhruba bych to viděl 60+.

                                        NWooody - Profil | St 28.2.2018 20:56:25

                                        xDanielS >>

                                        O větší se budu snažit,otázka je,jestli se nějaký povede:). Podle otázky tuším,že tyto pruty jsou na opravdu velké kapry.