Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

NStopař - Profil | So 3.1.2015 14:19:58

novotnytomass >> Jen drobnost.Kolik navážeš mušek s wolframem za jeden rok ?

    Nnovotnytomass - Profil | So 3.1.2015 14:16:34

    Stopař >> nevim jestli se to vyplati..zatim myslim ze sem zas tak spatny wolframy nekoupil... a kdyz usetris na kulicce 3 kc tak ti to u 100 ks da 300 což neni uplne malo...ale nevim jak teda poznam dobry kulicky a kde vezmu jistotu ze t yna krame budou dobry protoze kdyz koupim z ciny treba za 3 kc...tak at pocitam jak chcu tak na krame proste tech 5-6 kč taky budou stat... kvalitni tugsteny teda stoji 10 kc nebo kolik?

      Nderata - Profil | So 3.1.2015 13:28:00

      shuba >> obecně se v té číně dá něco bez obav koupit a něco jsou špatné kopie...na spouste webu jsou recenze lidi jako na aukru a navíc třeba aliexpres prodejci pošle peníze až když potvrdíte přijeti, popřípadě lze říct že zboží stojí za prd a daji slevu nebo vratí peníze.

        Nshuba - Profil | So 3.1.2015 13:17:24

        novotnytomass >> zkus stránku www.made-in-china.com, je to státem podporovaný web čínských výrobců čehokoliv. Sice nepíšou, že levná verze občas postrádá díru, ale v rámci úspory-nevadí, objednej si k tomu ještě vrták a máš o zábavu postaráno. Doufám, že mou radu nepovažuješ za nezdvořilou.

          N1Mara - Profil | So 3.1.2015 13:16:08

          Pike >> Pravda :-)

            NPike - Profil | So 3.1.2015 13:11:52

            No tak, chlapci. Prosím vás, nechte toho. Vždyť to nemá za mák smyslu, co děláte. No, to jste muškaři?

              N1Mara - Profil | So 3.1.2015 12:58:07

              xmac >> :-)) Tak to je jiná :-)

                Nxmac - Profil | So 3.1.2015 12:57:32

                1Mara >> To mám abych našel spendliky

                  N1Mara - Profil | So 3.1.2015 12:55:57

                  xmac >> Mároš, ten zajíc na té fotce má nudli či co ? :-)))))

                    N1Mara - Profil | So 3.1.2015 12:54:49

                    novotnytomass >> Kdyby jsi arogantně hned nestartoval, nemusel by ti Mates odpovídat..........
                    A Stopař ti odpověděl slušně..........

                      Nxmac - Profil | So 3.1.2015 12:52:26

                      Filip00 >> Fakt je v každé drogerii, teď jsem na radu Matese dělal dvě masky zajíce a pohoda. Jen to chce gumove rukavice a karton. Krásně to vyžere maso a pak do soli. Je to čisté a rychlé.

                        Nwelbin - Profil | So 3.1.2015 12:51:25

                        novotnytomass >> bez toho,abys je zvážil to nepoznáš,často je to wolfram jen z části
                        Jinak viz Stopař

                          NStopař - Profil | So 3.1.2015 12:25:34

                          novotnytomass >> Jen malá otázečka.To se ti opravdu vyplatí tolik shánět lacinější wolfram ? To toho tolik navážeš ? Vážu toho tak akorát pro svou potřebu a občas pro kamarády a nikdy jsem tu potřebu nemněl protože se domnívám že se to nevyplatí a o kvalitě lacinějších se ani bavit nebudu.

                            Nnovotnytomass - Profil | So 3.1.2015 12:04:49

                            derata >> jo na to sem se ted taky dival, kde si to kupoval na aliexpresu? dyztak me muzes hodit odkaz do SZ

                              Nderata - Profil | So 3.1.2015 12:01:19

                              novotnytomass >> kupoval jsem ted z číny za 3 kč tungsteny zlaté. Ale bral jsem 4*25ks po 4 velikostech takže mi nic nezbyde asi.

                                Nnovotnytomass - Profil | So 3.1.2015 12:01:01

                                welbin >> a jak poznam ktery jsou levny protoze jsou dobre nakoupeny od tech levnych ktery jsou spatny? :) myslim tim bez toho aniz bych je videl osobně .. a jaka je podle tebe odpovidajici cena za kulicku treba 3mm ? ja jen abych vedel zhruba

                                  Nnovotnytomass - Profil | So 3.1.2015 11:58:57

                                  Mates PB >> krome toho sem nikoho neurazil, slusne sem pozdravil a poprosil o radu. Na reakci typu jestli si nevystacim s tim co je na netu sem pozadal aby se zbytecne nevyjadroval nekdo kdo evidentne nechce poradit. A opet sem nebyl hrubej ani nezdvorilej vic nez odpoved na kterou jsem reagoval

                                    Nnovotnytomass - Profil | So 3.1.2015 11:55:53

                                    Mates PB >> hele uklidni se. Evidentne vubec nevis o cem mluvis a zbytecne vyvolavas hadky. A nejen ty. Ja ke starsim lidem chovam uctu a respekt ale musi to byt alespon trochu vzajemny. Ja sem polozil jasnou otazku a ze nekdo ma potrebu se hned vyjadrovat ke vsemu ikdyz nevi a potrebuje rejpat a vyvolavat hadky tak promin ale tohle neni respektování hodny chování at je clovek starej jak chce a uz vubec me nezajima jak dlouho vaze mušky kdyz se neumi chovat. Vek cloveka neopravnuje k tomu se bez jakychkoliv duvodu vyvolavat hadky negativnima reakcema.
                                    Uz sem se nekolikrat tady na mrku spojil s lidma kteri takhle wolframovy hlavicky objednavaji ve vetsim poctu a pak prebytky prodavaji protoze je samy nevyuzijou - a jesti si neco přirazí tak at ale pokud tady koupim kulicku za 2,5-3 kc misto 6-7 Kč tak tumoznost vyuzivam. Nevim co vas na te otazce tak sere...docela vas lituju jestli potrebujete na vsem hned videt neco spatnyho a jen kritizovat.

                                      NStopař - Profil | So 3.1.2015 11:26:37

                                      Mates PB >> Kašli na něj je to Z.C.

                                        NMates PB - Profil | So 3.1.2015 11:21:16

                                        novotnytomass >> Levný wolframový hlavičky? No ty se dají koupit na na Taimenu když koupíš 1000 ks od jedné velikost budeš mít fajn cenu. Jestli si myslíš, že ti někdo kdo kupuje ve velkým prodá bez výdělku, tak to si myslím hodně naivní.

                                        Začni hledat na internetu a přestaň si otvírat hubu na člověka kterej když vázal mouchy, tak ty si možná ještě tahal gumovýho kačera. Trochu úcty.