Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

Nwelbin - Profil | So 17.1.2015 20:55:07

xmac >> Marku napiš mi v pondělí,možná něco najdu,ale nevím,Ty víš dobře,že co jde z chlupů a per- vážu přednostně, pokusím se pohledat.
Jaké barvy-něco by v mých 16 litrových krabicích mohlo být
Případně, pokud bys měl cestu přes Litoměřice, brnkni předem,mobil je na nicku a asi jej máš taky
P.S. CDC mám dost asi tak dvě Aše /až,až/:-)))

    Nxmac - Profil | So 17.1.2015 20:37:12

    Kluci používáte někdo ještě antron a firon ? - vyměním za pár pírek CDC :)

      Nshuba - Profil | Pá 16.1.2015 23:41:07

      LSD >> Ano, stále je to aktuální.

        NLSD - Profil | Pá 16.1.2015 22:02:08

        shuba >>
        To kolečko mě dráždí.
        Je to ještě aktuální???

          Nshuba - Profil | Pá 16.1.2015 10:32:14

          nabízím k výměně za vázací materiály(CDC, dubingy,dabovací vidličku, atp ... dohodneme se případně přes SZ)
          muškařský prut délka 245, 5 x hadovité očko, 1 x naváděcí, hliníkové sedlo, kovové spojky - bez signování, měl by to být nejspíše Shakespeare Noris 1701
          muškařský naviják Shakespeare 2532 - funkční

            NBc. Zajíc - Profil | Čt 15.1.2015 12:24:14

            Nemáte prosím někdo na prodej letkové pera z moráka (kruty) ?

              NStopař - Profil | Ne 4.1.2015 19:29:50

              novotnytomass >> Já používám Hanáky,Dohiku,Tiemco.Které jsou ty nejlepší nevím.
              A dost než nasereme LSDčka.

                NFilip00 - Profil | Ne 4.1.2015 16:46:05

                airfish >> takže jsi je vlastně vyudil

                  NFilip00 - Profil | Ne 4.1.2015 16:44:18

                  xmac >> kdyby jsi řekl mám ho teď na skladě

                    Nsintrix - Profil | Ne 4.1.2015 11:46:07

                    novotnytomass >> rozdíly u prodejců najdeš pouze minimální. Leda když se ti podaří trefit nějaký výprodej, nebo seženeš partu kluků na ta velká balení od Taimena. Znám lidi , kteří takto nakoupí a pak se podělí. A nebo prostě hodit do placu nabídku výměny za jiný materiály.

                      NLSD - Profil | Ne 4.1.2015 10:38:02

                      Chlapci, tohle je směnárna!!!
                      Běžte jinam, nebo mažu, ale fakt

                      :-(((

                        Nnovotnytomass - Profil | Ne 4.1.2015 10:02:25

                        Stopař >> :) a jaky jsou ty nejlepsi hacky? nejvic vazu na tiemka (suchy a blesivce) a hanaky (nymfy)... rad se necham poucit i o lepsich značkach?

                          Nchrostik3 - Profil | Ne 4.1.2015 9:47:53

                          Stopař >> Stando ty já sháním furt :-)))))

                            NStopař - Profil | Ne 4.1.2015 9:39:25

                            Tak laciné volframové hlavičky jsme si ujasnili. A teď by někdo ze zdejší omladiny mohl shánět laciné háčky.

                              NMates PB - Profil | So 3.1.2015 21:58:45

                              xmac >> Taky jsem dneska jednu natáhl.

                                NStopař - Profil | So 3.1.2015 16:09:46

                                A teď nevím co bych k tomu dodal. ;-)

                                  Nshuba - Profil | So 3.1.2015 15:05:33

                                  novotnytomass - 3.1.2015 14:20:13 www.hbfly.cz tady si asi vybereš, cena dobrá

                                    Nnovotnytomass - Profil | So 3.1.2015 14:35:45

                                    Pawell >> jo ted na to koukam spletl sem se myslel sem ze tam je 10 ks... je tam 20 ks za 99 kč. -myslim tim ty s výřezem

                                      NPawell - Profil | So 3.1.2015 14:32:46

                                      novotnytomass >>Kvalitní hlavička je zpravidla taková, co není ošizena na materiálu. Pozná se to např. tak, že nemá nepřiměřeně velkou díru. Nejpřesněji to určí převážení. Další nekvalita je např. v tom, že po pár použití je povrch otlučený nebo se začíná loupat.
                                      A zvrovna ten uvevedený Hanák nemá přehnaně drahé hlavičky (do velikosti 4 jsou za 4,95 Kč).

                                        Nnovotnytomass - Profil | So 3.1.2015 14:20:13

                                        shuba >> jako ja se s tim nechci srat a nechci kupovat uplnej sunt..jen vim ze se da usetrit pri vetsim odberu a vim ze sou tací kterí to tak nakupujou a pak treba prodavaji o par haliru draz. Pak mas hlavicku o par korun levnejsi. Otazka ale je co je podle vas kvalitni hlavicka, kolik stoji a jestli se v te kvalite da sehnat i levnej...treba jestli plati nejaky pravidlo ze aby to byl kvalitni wolfram musi 3mm hlavicka stat aspon 7 kc.../napriklad hanak myslim prodava jednu hlavu kolem 9 kc ale stoji to za to nebo platim znacku?