Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

Nairfish - Profil | Pá 2.1.2015 18:44:12

welbin >> 30% mají všude. Jen mi uniká proč tím matlat kůže. Od malička jsem je jen solil a stačilo to.
Tenhle peroxid mám jen na zesvětlení některých materiálů před barvením.

Pro ty co s ním nikdy nepracovali , tak na potřísněných místech "trochu" bledne kůže, ale není to až tak vážné. Časem to samo zmizí:)

    NKentaur - Profil | Pá 2.1.2015 18:15:09

    welbin >> jj ja toho moc nenavazu.ani nevim jestli nejaka bude chytat tak proto,budu dovazovat v sezone podle toho co budou zrat.ja nejvic pouzivam nymfu a suchou.streamer sem mel parkrat a je to teda ostuda,ale mokrou nikdy.

      Nwelbin - Profil | Pá 2.1.2015 17:57:29

      Kentaur >> Jak o tobě čtu, nemáš příliš široký záběr???
      Fakt stačí pár much, protože váži mouchy i na koukačku mám cca 3000 much,chytám na asi třicet,nic ve zlém,jen rada:-))
      Dle mne je dobré vázat základní vzory,dle toho,na co chceš chytat- ny, a SSM /suchá streamer,mokrá/

        NKentaur - Profil | Pá 2.1.2015 17:55:26

        Stopař >> jezisi ajo.to sem retard sorry vubec sem se nepodival.shanel sem jenom celeho po znamejch.

          NStopař - Profil | Pá 2.1.2015 17:47:59

            NKentaur - Profil | Pá 2.1.2015 17:29:22

            welbin >> jj to vim,ale nemam kuzi ani ji nesezenu.kralika sehnat dokazu,ale zajice bohuzel ne.

              Nwelbin - Profil | Pá 2.1.2015 17:24:38

              Kentaur >> tu vyčešeš- podsadu,jemný na tělíčko,hrubý na hrudičku:-))

              Žádná práce není bez práce

                NKentaur - Profil | Pá 2.1.2015 17:14:17

                Nemel by nekdo na prodej nejakej hrubej dubbing?napr zajic,ale jak tu nekdo psal bez te podsady.diky

                  NFilip00 - Profil | Pá 2.1.2015 16:06:35

                  derata >> znám tyto látky, vím, že stím neni prdel

                    Nderata - Profil | Pá 2.1.2015 16:04:43

                    Filip00 >> U nás se taky běžně prodával peroxid 30%.. míchal jsem z něj třaskaviny :D

                    ale určitě rukavice při praci s nim.

                      NFilip00 - Profil | Pá 2.1.2015 15:41:44

                      welbin >> pikrovka stále nepřijela, mám HNO3, H2SO4,HCl a jinou chemku, ale na obarvení nic

                        NFilip00 - Profil | Pá 2.1.2015 15:40:27

                        Stopař >> to je divný tak silnej roztok se neprodává jen tak

                          NStopař - Profil | Pá 2.1.2015 15:34:40

                          welbin >> Tady ho máme běžně v drogérce Teta.Zásobuju s ním občas Píska.

                            Nwelbin - Profil | Pá 2.1.2015 15:32:24

                            Stopař >> Jj,ale musíš jej sehnat,já mám ,Ty také

                              NStopař - Profil | Pá 2.1.2015 15:30:14

                              welbin >> Nesolit ! Jen ten 30% peroxid.Je to mnohem rychlejší.

                                Nwelbin - Profil | Pá 2.1.2015 14:06:53

                                xmac >> volavky mám dost,sháníš něco,znáš mne:-))

                                  Nxmac - Profil | Pá 2.1.2015 13:30:31

                                  Vyměním letky z volavky (ty vzadu jsou jen zastrčené ve sklenici) .. Za co nabídněte..

                                    NFilip00 - Profil | Pá 2.1.2015 13:22:46

                                    derata >> ten dubing ze zajíce uděláš i na chodbě za 20 min ho máš, někdo napíše jak je to složité,ale není. Udělěj si hrubej ze zad (jen ty pestíky bez podsady) a pak jeden jemnější s tou podsadou.

                                    páv od sibay používám taky, je dobrej

                                      Nderata - Profil | Pá 2.1.2015 13:15:55

                                      chrostik3 >> tak ja nemám v umyslu si to všechno nechat. a za ty peníze zkusím a uvidím... hlavně jsem objednával tungsteny tam na ty jsem nejvíce zvedavy