Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

Nwelbin - Profil | Pá 2.1.2015 13:14:36

derata >> dobré CDC jsem měl z flies factory- e shop hodně dobrého muškaře,nick thym.

kůži ze zajíce- několikrát napnutou důkladně nasolit,doodstranit zbytky, 30% peroxyd není nezbytnou podmínkou a usušit

    Nchrostik3 - Profil | Pá 2.1.2015 13:06:10

    nejhorší je,že se neví jakej ten páv má odlesk.Zelenej,měděnej nebo modrej.Pak se ti sejde 50 pér se stejným odleskem a je to na mrtvici :-))

      Nxmac - Profil | Pá 2.1.2015 13:03:44

      derata >> já vydržím :) jen mi pak musíš napsat ...

        Nderata - Profil | Pá 2.1.2015 13:02:45

        xmac >> ok budu rád, jen bude chvilku trvat než to příjde :) cca 2-3 týdny

          Nxmac - Profil | Pá 2.1.2015 13:01:28

          derata >> tak já s tebou vyměním 3 pávy za 2 volavky a malý sáček cdc ok?

            Nchrostik3 - Profil | Pá 2.1.2015 12:57:36

            derata >> dík..Já sice páva mám (posledních pár set brků) ale zajímalo mě to jen.

              Nchrostik3 - Profil | Pá 2.1.2015 12:44:21

              derata >>jako 50 pér?nebo čeho 50?

                Nderata - Profil | Pá 2.1.2015 12:43:29

                xmac >> díky, zkusím a uvidím, ještě mi dobře fungoval fialovy na lipana tak ten si tež vemu.

                Já se obávám že kamarad myslivec si to maso bude chtít nechat :D

                  Nxmac - Profil | Pá 2.1.2015 12:37:50

                  derata >> Zkus i tento odstín http://www.fmfly.net/hends-spectra-dubbing/273-spec​tra-dubbing-pv.html ... Jinak Filip ti ho zpracuje i v bytě, ale musíš mu ho doručit celého i s masem :) na cdc budeš muset vydržet do září, protože už je po lovecké sezoně, pokud tedy nemá někdo zásobu a nedaruje ti...

                    Nderata - Profil | Pá 2.1.2015 12:30:41

                    Filip00 >> umely dubbing z pava je co? hends ma přímo http://www.fmfly.net/hends-spectra-dubbing/270-spec​tra-dubbing-tmav-pv.html

                    ale ja si spíše vybral tohle http://www.fmfly.net/sybai-fine-spectra-flash/5524-​sybai-fine-spectra-flash-dark-peacock.html je více blyštivější a muška na ktere byl mi fungovala více než s tím mene blyštivým

                    celeho zajíce bych mohl mít zadarmo ale nemam to kde pak zpracovat protože jsem v bytě, bažanta dostanu v lednu jak se zastřelí tak jen sehnat dobre CDC jak jsem četl že ty kupovane mnohdy stojí za prd...tak asi zkusím tady koupit od někoho kdo má svoje,

                    Páva jsem teď našel 50 kousku za 6 dolarů tak to mužu i rozdavat pak :D

                      NFilip00 - Profil | Pá 2.1.2015 11:29:24

                      derata >> dobré je sehnat celou kůži ze zajíce, já ji teď koupil za 80Kč/Ks, brka páv, bažant, volavka a CDC, pár lametek,drátky zlato, stříbro, měď z nějakého elektromotůrku a úmělej dubing z páva ten je dobrej

                        Nderata - Profil | Čt 1.1.2015 21:51:00

                        Filip00 >> už jsem vybral samostatne material. Něco dostanu od myslivcu ještě

                          NFilip00 - Profil | Čt 1.1.2015 20:57:50

                          derata >> sady bych nekupoval, bude se ti kupit materiál.

                            Nderata - Profil | Út 30.12.2014 18:26:05

                            Mouchys >> OK, třeba se na něčem domluvíme.

                              NMouchys - Profil | Út 30.12.2014 17:32:32

                              derata >> Něco mám, ale když chceš jen králika, toho nedám sám používám, ale mám nějáké sady v boxu čehož mám dost. nafotím večer, ted jedu pryč a pošlu do zprávy pokud nezapomenu ju :-)

                                Nderata - Profil | Út 30.12.2014 16:51:16

                                Parma♥ >> taky to vidím že začnu s tím kralikem a zajíčkem :) jde mi hlavně o to že si umotam mouchu kdy potřebuju než když jdu do kramu a čekam než se uděla :)

                                tak děkuji za rady :)

                                  NParma♥ - Profil | Út 30.12.2014 16:40:06

                                  derata >> Já vážu hlavně ze zajíce a z králíka. Taky nějaké to peří na štěty, drátky na kroužkování a nějaký flash dubbing. To by ti mohlo pro začátek stačit. ale nejde to takhle říct, záleží hlavně na tobě, co máš v plánu vázat. My taky začali jen se základem a teď máme skoro od všeho něco a je to lepší, když má na výběr a můžeš navázat mouchu, která se ti líbí. :o)
                                  Od Jisiho si objednáváme často, ale je pravda, že letos nemá moc výběr, spoustu věcí má vyprodaných.

                                    Nderata - Profil | Út 30.12.2014 16:18:27

                                    Parma♥ >> díky, na tu stránku už jsem narazil ale přišla mi celkem mrtva a nepřehledna s tím množstvím zboží co není skladem. Mám kousek od sebe fmfly.cz tak vybíram tam a ma tam králika od klímy.

                                    Chtěl bych se zeptat jestli bych si v začatku vystačil s tím kralikem, nějakého zajíčka na zaječí ouška + nějakou lesklou sadu nebo přidat nebo se bude hodit i vačice k tere hodne čtu? :)