Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

Nderata - Profil | Út 30.12.2014 16:10:37

Mouchys >> tak videl jsem tady v historii že se tu objevili sady kralika za 150 nebo 80... tak to je taky celkem dobry kup než v obchodě kolem 300.

Tak jsem zkusil kdyby nahodou něco :) Muškařil jsem vlastne jen podzim a mel jsem cca 4 nymfy co mi šly a rad bych se i vyhnul cestě že budu mít material za XX tissíc a používat budu pár pytlíčků :D

Tungsteny jsem koupil vyhodně v číne tak uvidím jaka to bude kvalita...100 ks za 17 dolarů a 4 velikosti.

    NKentaur - Profil | Út 30.12.2014 16:10:23

    derata >> jak rika mouchys. http://www.tommi-fly.cz/www-tommi-fly-zk-cz/eshop/1​-1-Vazaci-materialy-Tommi-fly/140-3-Sady-dubbingu
    Tady mas levne sady,ale spis bych si koupil v pytlikach to co chces;)

      NMouchys - Profil | Út 30.12.2014 15:56:22

      Lepší než tady je to se podívat do e-shopu a koupit barvy, které potřebuješ, neboť tento materiál není zrovna nejdražší a krásnou sadu dubbingů seženeš za pár kaček. Nebo na pytlíkované.

        NXXXXXL - Profil | Út 30.12.2014 15:50:55

        derata >> lepší nežli králík je zajíc

          Nderata - Profil | Út 30.12.2014 14:51:50

          Ahoj. Chci začít vázat tak scháním nějakou sadu kralíká, prý to je do začítku dobré :)

            Nsintrix - Profil | Ne 28.12.2014 10:39:28

            martcv >> Vydrž. Koncem února se pravidelně ozývá chlapík z Klatovska. Má skalpy z vlastních zdrojů. Já si od něj občas beru a jsem spokojený.

              N1Mara - Profil | So 27.12.2014 11:04:28

              novotnytomass >> Oslov tadytoho pána , je tady a o pár řádků níže to marabu nabízel, tak se ho optej, jestli ještě má něco na prodej :-)


              Karel 27 - Ÿ.Pá 3.10.2014 20:23:29

                Nnovotnytomass - Profil | Pá 26.12.2014 11:00:06

                zdravim panove nemate nekdo cerny marabou? treba na prodej

                  NMates PB - Profil | Po 22.12.2014 21:53:16

                  martcv >> Já nic nechci :-))Mě už to marabu leze krkem.

                    Nmartcv - Profil | Po 22.12.2014 21:48:21

                    Mates PB >> ok.....co na oplátku? mám dost SLF

                      NMates PB - Profil | Po 22.12.2014 21:46:27

                      martcv >> Tak mi hoď po novým roce adresu aby ses připoměl. Beru to jako zabraný pro tebe.

                        Nmartcv - Profil | Po 22.12.2014 21:40:58

                        Mates PB >> ahoj....bílé marabu v jakémkoli množství....:-)

                          N1Mara - Profil | Po 22.12.2014 21:36:49

                          Mates PB >> :-))

                            NMates PB - Profil | Po 22.12.2014 21:34:45

                            1Mara >> Celej den lítám kolem ryb, vedoucí mi to samozřejmě ne přinesla, zítra si tam dojdu osobně. Já mám strašnej frmol.:-(

                              N1Mara - Profil | Po 22.12.2014 21:31:38

                              Mates PB >> Tak jak ? :-)

                                N1Mara - Profil | Po 22.12.2014 12:13:04

                                Mates PB >> OK :-)

                                  NMates PB - Profil | Po 22.12.2014 12:08:57

                                  1Mara >> Kouknu na to, teď musím pro kapří. Dám vědět.

                                    N1Mara - Profil | Po 22.12.2014 11:57:41

                                    Mates PB >> Tak snad to bylo to, co jsi chtěl a bylo toho dost :-)

                                      NMates PB - Profil | Po 22.12.2014 11:50:55

                                      1Mara >> Myslím, že něco bylo ve schránce. :-)

                                        N1Mara - Profil | Po 22.12.2014 11:44:37

                                        Mates PB >> Přišla ti zásilka ? :-)