Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

NMates PB - Profil | Po 22.12.2014 11:42:56

Mám ještě trochen bílého marabu kdyby někdo chtěl. Posílat ale až po Novém roce.

    Nfigy - Profil | Po 15.12.2014 9:22:10

    mel bych na vymenu peri z bazanta kohouta nebo slepice,vetsi mnozstvi,

      Nnymfa - Profil | So 13.12.2014 22:16:53

      Mates PB >> Barva chudých. :-)))

        NMates PB - Profil | So 13.12.2014 21:56:09

        nymfa >> iberie? Co to je? :-))

          Nchrostik3 - Profil | So 13.12.2014 21:46:02

          nymfa >> todle ale jde iberií :-)

            NMates PB - Profil | So 13.12.2014 21:45:31

            welbin >> Já mu přece nic nedělám, já jen polemizuju s chrosťou :-)) Já vím, že nymfa je cajk.

              Nnymfa - Profil | So 13.12.2014 21:44:45

              Mates PB >> Pro nás, co barví akorát iberií, to je těžký. :-))

                Nnymfa - Profil | So 13.12.2014 21:43:37

                chrostik3 >> jojo.

                  Nchrostik3 - Profil | So 13.12.2014 21:42:39

                  Mates PB >> nevím,Fábie nebo něco takového? :-)))

                    Nwelbin - Profil | So 13.12.2014 21:42:04

                    Mates PB >> sytost mi stačí-Pánové nechte ho být je to fér chlap,známe se

                      NMates PB - Profil | So 13.12.2014 21:39:56

                      chrostik3 >> Záleží co je "bohatě se odměním" :-)))

                        Nchrostik3 - Profil | So 13.12.2014 21:37:33

                        Mates PB >> vždyť to je jen umazaná růžová :-)))

                          NMates PB - Profil | So 13.12.2014 21:36:14

                          chrostik3 >> Hele tohle umí 10 z 10 klukůbravířú, co? :-))

                            Nchrostik3 - Profil | So 13.12.2014 21:34:22

                            nymfa >> to chceš na krevetky?

                              NMates PB - Profil | So 13.12.2014 21:32:27

                              nymfa >> Pche :-))

                                Nnymfa - Profil | So 13.12.2014 21:08:13

                                welbin >> Nejlépe něco takového. Svedl bys to?

                                  Nwelbin - Profil | So 13.12.2014 20:36:33

                                  nymfa >> V barvě lososa z Marketu,anebo světlejší ??

                                    Nnymfa - Profil | So 13.12.2014 20:08:08

                                    Zdravím. Neměl by někdo marabou v lososové barvě? Pokud možno dlouhé paprsky. Bohatě se odměním! :-))

                                      Nmartcv - Profil | Čt 11.12.2014 18:55:43

                                      welbin >> dneska jsem byl a všechno zamrznuto....jen kousek rozmrzlej...7x trhačka...tak jsem to zabalil....zítra snad ještě kus rozmrzne

                                        Nwelbin - Profil | Čt 11.12.2014 17:47:26

                                        martcv >> Přes weekend to projdu, zítra a v sobotu bych si chtěl zkusit zaházet