Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

Nmartcv - Profil | Čt 11.12.2014 16:43:13

welbin >> beru všechno...na streamery to zdělám...ale musíš si něco vybrat z mojí nabídky....:-).......

    Nwelbin - Profil | Čt 11.12.2014 16:39:28

    martcv >> bereš i slepice,něco od obojího bych asi pohledat,moc toho nebude.
    určitě červ. kohout, možná grizzly,a něco dalšího,třeba i jungle- ale bez očka- je šedý,světle lemovaný??

      Nmartcv - Profil | Út 9.12.2014 21:07:10

      ahoj....poptávám skalpy z kohoutů....klidně i zbytky...chci to na streamery...
      klidně i větší množství..a i pravidelně...ideálně grizzli, bílá, černá ale i jiné barvy
      nabízím lamu...asi 10 barev...angorskou kozu 10 barev...to samé na kůži....lišku a SLF 10 barev...andělské vlasy a Craft Fur

        NMouchys - Profil | Ne 7.12.2014 15:17:49

        Ahoj, poptávám se po zaječí masce v tmavé barvě? Hnědá tmavá, čí obdobně? Na práci s hrabičkami? Děkuji.

          Nwelbin - Profil | Ne 30.11.2014 17:55:26

          Pike >> případně věděl ,co potřebuje :-)

            NPike - Profil | Ne 30.11.2014 16:42:29

            welbin >> tak kdyby chtěl nakupovat za normální ceny, tak by jistě využil jednoho ze spolehlivých eshopů.

              NStupin - Profil | Ne 30.11.2014 16:37:09

              welbin >> Neres to, bud nekdo nabidne nebo ne;)

                Nwelbin - Profil | Ne 30.11.2014 16:27:24

                Stupin >> To nefunguje, mám rel. dostatek ,až přebytek tgst o průměru 2,4 mm a méně, kde to použiješ?
                Máš asi daleko do krámu s muškařinou

                  NStupin - Profil | Ne 30.11.2014 16:18:32

                  welbin >> Pisu to tak schvalne, kdyby se nekdo potreboval zbavit ;) Proste cokoliv :)

                    Nwelbin - Profil | Ne 30.11.2014 16:12:18

                    Stupin >> Je to široké zadání.napiš co průměr a barvu,cena bude za nákup a poštovné. Obvykle je to 6-7 Kč za kus.
                    Zbytky má málokdo,ale někdo moc neváže nymfy,třeba já

                      NStupin - Profil | Ne 30.11.2014 16:05:24

                      Ahoj, nema doma nekdo "zbytky" tungstenovych nebo jinych hlavicek? Klidne ruzne prumery? Kdyby ano, rad vezmu. Diky!

                        NPísek - Profil | Ne 30.11.2014 11:41:31

                        welbin >> dobrá, v týdnu pošlu a na tu SZ odpovídám ANO
                        nemyslím tím "Babišovce"

                          Nwelbin - Profil | Ne 30.11.2014 10:03:17

                          Písek >> Je , když máme vázánky,oškubou mi jej kámoši ,to asi znáš :-)

                            NTiIak - Profil | So 29.11.2014 8:31:28

                            Mám naviac zimnú srnčiu srsť 30x20cm a profi farby vhodné na farbenie peria a kožušín celkovo asi10gramov:červená,žltá,zelená,hnedá,oranžová,modr​á-vzájomným kombinovaním sa dá namiešať viac iných odtieňov.Vymením za čokolvek iné :)))

                              NPísek - Profil | So 29.11.2014 8:13:36

                              welbin >> je to stále aktuální ??????

                              Ne 23.11.2014 16:27:34
                              Nemá někdo nazbyt skalp černého kohouta- ze dvorku,případně jiný tmavý- dobarvím si je

                              dej vědět,když tak se poohlédnu po něčem

                                NKentaur - Profil | Pá 28.11.2014 12:27:21

                                Zdar nabizim bile přebrané (lurkové) krůtí marabu to co nabizel Mates PB.Peri neni prane.Dostal sem toho moc tak se podelim;) A dekuju za nej Mates PB.

                                  Nwelbin - Profil | Čt 27.11.2014 13:40:34

                                  Mates PB >> ocásky mám objednané, Turnovská vazárna bude na prvním místě,slíbilo mi je 6 myslivců,navíc mi kolem chalupy chodí PAN lišák- jak střední pes,uvidíme.

                                    Nstovec - Profil | Čt 27.11.2014 13:11:08

                                    Mates PB >> Ok. Pošlu fotku až budu moct.

                                      NMates PB - Profil | Čt 27.11.2014 12:27:50

                                      Tak marabu rozebrané, rozdělím ho mezi 3 zájemce.

                                      welbin
                                      stovec
                                      Kentaur.

                                        NMates PB - Profil | Čt 27.11.2014 12:26:51

                                        stovec >> Neva, vezmu ho. Až to bude připravené ozvu se a vyměníme adresy.

                                        M.

                                        Počítej během příštího týdne.