Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

stovec - Profil | Čt 27.11.2014 11:39:13

Mates PB >> Ocas mám ale né celej.

    Mates PB - Profil | Čt 27.11.2014 10:27:16

    stovec >> Lišku? Ocas?

      stovec - Profil | Čt 27.11.2014 10:06:29

      Mates PB >> Tak si taky vemu neco málo. Pokud chceš tak ti můžu poslat na oplátku lišku.

        Mates PB - Profil | Čt 27.11.2014 6:55:26

        stovec >> Nabízené je bílé čerstvě naškubané. Samozřejmě i barvím, ale spíš pro osobní potřebu.

          stovec - Profil | St 26.11.2014 22:15:15

          Mates PB >> Ahoj. Máš aj barvené, nebo jenom bíle?

            Mates PB - Profil | St 26.11.2014 21:52:50

            welbin >> OK, až to bude připravené, tak ti to vyfotím a pošlu. Nic od tebe za to nechci, stejně jsem ještě dlužník.

              welbin - Profil | St 26.11.2014 21:38:52

              Mates PB >> Je-li bíle pošli mi,ne moc,díky

                Mates PB - Profil | St 26.11.2014 21:29:55

                Příští týden budu mít - letos asi poslední - pytel přebraného (lurkového) krůtího marabu. Peří neni prané. Pokud to budu posílat, chci něco na revanž, pokud si to někdo vyzvedne, tak za to nechci nic.

                  welbin - Profil | Ne 23.11.2014 16:27:34

                  Nemá někdo nazbyt skalp černého kohouta- ze dvorku,případně jiný tmavý- dobarvím si jej

                    Písek - Profil | Pá 21.11.2014 6:59:49

                    poptávku po liščím ocasu ruším, mám to už vyjednané,,,
                    neposílejte mě už další nabídky....děkuji

                      Mouchys - Profil | Út 18.11.2014 20:34:41

                      welbin >> jj

                        welbin - Profil | Út 18.11.2014 20:14:33

                        Mouchys >> letková perlička:-)

                          Mouchys - Profil | Út 18.11.2014 19:12:38

                          welbin >> Bažant je i to horní rádoby vodorovné vid? :-)

                            welbin - Profil | Út 18.11.2014 18:55:37

                            Mouchys >> bažant z křídla- sameček,to vlevo samička

                              Mouchys - Profil | Út 18.11.2014 18:39:07

                              welbin >> Myslím to vpravo, nebo je to sova...

                                welbin - Profil | Út 18.11.2014 7:30:19

                                Mouchys >> tam není výr,tolik jej nemám,které pero myslíš ?

                                  Písek - Profil | Po 17.11.2014 17:09:43

                                  welbin >> na mušce ta barvená perlička vypadá dobře, i když je mokrá

                                    Písek - Profil | Po 17.11.2014 17:05:29

                                    Kentaur >> zkus to, ,,,vyvážeš toho dost a rozdáš ještě víc :-)

                                      Mouchys - Profil | Po 17.11.2014 16:50:55

                                      welbin >> Matroše mám dost, jen né toho barveného. Tu barvenou volavku mám asi ještě dvě pera, to stačí, ale ten Výr je dost zajímavej a Perlička také. Od tebe mám několik peříček té perličky nebarvené a tu si cením a vážu z ní pouze sváteční mouchy :-))

                                        welbin - Profil | Po 17.11.2014 16:48:50

                                        Mouchys >> to není nabídka, už většinou nejsou,ale matroš mám,napiš mi na sz,které peří chceš,většinou mám rezervy,Kačera, bažanta, perličku tmavou i světlou i to letkové mám, volavku taky :-)
                                        P.S. chvilku to potrvá,když to zítra strčím do lázně - pak usušit cca do týdne bych mohl