Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

NMouchys - Profil | Po 17.11.2014 16:47:20

welbin >> Beru všechny Zdendo :-)) Pěkná práce

    Nwelbin - Profil | Po 17.11.2014 16:46:14

    Písek >> hřích by to byl nepoužít a asi jen wůl to zahřeje ,ten by na to neměl sahat

      NKentaur - Profil | Po 17.11.2014 16:40:55

      Písek >> jj ja vim,ale 2 kuze mi pride hodne to nemuzu v zivote svazat xD

        NPísek - Profil | Po 17.11.2014 16:22:19

        Kentaur >> kůži si nech pro sebe a obarvi si ji
        je to tedy zajíc, ale králika také upotřebíš

          NPísek - Profil | Po 17.11.2014 16:19:46

          welbin >> myslel jsi takto obarvenou perličku ? (v tom,o čem se nemluví) ?

            NKentaur - Profil | Po 17.11.2014 16:00:17

            Zdravim.Nechce nekdo vymenit kuzi z kralika? Mam 2 a staci mi jenom 1.Foto kdyz tak poslu;)

              NPísek - Profil | Po 17.11.2014 15:55:41

              welbin >> vzdáván se, nekladu odpor a vztyčil jsem bílou vlajku kapitulace,
              děkuji :-)
              je zajímavé, že zahraniční barvíři uvádí kyselinu pikrovou jako své oblíbené a používané barvivo (a jistě snadno dostupné) a u nás se o tom nesmí ani mluvit, natož používat

                Nwelbin - Profil | Po 17.11.2014 15:49:09

                Písek >> tento týden Ti pošlu krabičku,pokud budou barvy-možná do konce roku,taky jsi na prvním místě seznamu:-))

                  NPísek - Profil | Po 17.11.2014 15:47:37

                  welbin >> každopádně děkuji za Tvou nabídku, vážím si jí :-)

                    NPísek - Profil | Po 17.11.2014 15:39:50

                    welbin >> po pravdě většinu srsti od Tebe už nemám ve svém vlastnictví :-)
                    hodně jsem právě po obarvení dal "potřebnějším",ale pro mé vázání se nebude hodit.
                    hledám vhodný materiál na takovéto "křídlo",,,,rovné a ohebné (hemživé) přírodní chlupy

                      Nwelbin - Profil | Po 17.11.2014 14:53:04

                      Písek >> nechceš toho samojeda,mám další zásoby- ten je delší jak jak liška,o barvení - s Tebou nemá cenu řešit,to umíš
                      nešikovné je, že se musí rovnat-je to vyčesaná srst.

                        NPísek - Profil | So 15.11.2014 9:05:39

                        Stopař >> Staňo, vytrhneš velrybě stoličku a mě tím pomůžeš :-) já mám teď větší spotřebu "dlouhých chlupů" a v podstatě vše vhodné na "strýmry" se hodí, mám na oplátku dobrou zásobu syntetických vláken tzv. "půdní matroš",,,,myslím že tušíš co to je

                          NStopař - Profil | So 15.11.2014 8:26:24

                          Písek >> Odpoledne se po něm podívám a dám ti vědět.Jeden bez využití bych mněl mít doma.

                            NPísek - Profil | So 15.11.2014 8:02:09

                            nepovaluje se někomu bez užitku kousek liščího ocasu ? mám zájem ,,,,díky za odpověď

                              NMates PB - Profil | Pá 14.11.2014 21:12:00

                              Marabu je už zabrané.

                                NMates PB - Profil | Pá 14.11.2014 8:40:46

                                Budu mít navíc pytel lurkovýho marabu z krůt. Napíšu to na rovinu je to přebrané bílé marabu z letošní sklizně. Pokud to někdo chce tak se ozvěte, jinak to vyhodím.

                                Pokud to budu posílat - nechci prachy za poštovný, stačí nějakej matroš na vázání na oplátku (trochen)

                                Při osobním odběru to bude zdarma.

                                  NMates PB - Profil | St 12.11.2014 8:45:31

                                  welbin >> Záměrné utajování mušek je předností předních i zadních vazačů. Který jste vy?

                                    Nwelbin - Profil | St 12.11.2014 8:35:57

                                    xmac >> nechceš mi přispět na diskuzi Povídání JEN o vázání a muškách ?
                                    Nějakou hezkou mouchou,ty "tajné" si necháme na osobní setkání

                                      Nwelbin - Profil | St 12.11.2014 7:44:46

                                      Nabízím pytlík podsady ze samojeda- sibiřský pes,dobře po odmaštění barvitelný,původní barva bílá

                                      P.S. asi zadarmo,či něco na výměnu,ale já prakticky vše mám

                                        Nwelbin - Profil | St 12.11.2014 7:42:42

                                        xmac >> taky něco mám- z ŘŘ