Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

Nxmac - Profil | St 12.11.2014 6:53:58

welbin >> My začínáme zase vázat pátky od prosince na Mělníku. Jinak není problém se dohodnout, pár novách vzorů by se našlo a dokonce i jeden na Ohři co byl letos vychytávací :)

    Nwelbin - Profil | Út 11.11.2014 18:20:43

    xmac >> Dáme někdy v zimě vázání-víš kde,Martina a Vráťu už asi nemám co učit,mohli bychom dát každý vzor,anebo společné zadání,nebylo by to na škodu:-)))
    Zdravím Tě.
    P.S. numen vítán

      Nwelbin - Profil | Út 11.11.2014 18:07:40

      Maiki76 >> to nic,Marek je závodník a možná ti poradí,co s tím:-)

        NMaiki76 - Profil | Út 11.11.2014 17:36:03

        welbin >> promiň, to byl původní zámysl nějak jsem to skonil

          Nwelbin - Profil | Út 11.11.2014 17:29:33

          Maiki76 >> napiš mu sz, je to slušný chlap :-)

            NMaiki76 - Profil | Út 11.11.2014 17:25:48

            xmac >> co za to chceš?

              Nfigy - Profil | Út 11.11.2014 7:29:49

              Karel 27 >>moc pekne

                Nxmac - Profil | Po 10.11.2014 18:05:18

                Nabízím kuličky tg a plast, háčky hends bl a mix háčků. Cena dohodu ;-)

                  Npako 2 - Profil | St 22.10.2014 22:36:59

                  jsem ochoten se podělit o peří z páva, lze udělat i detailnější fotky, tohle je nástřel ...

                    NKarel 27 - Profil | Čt 9.10.2014 17:23:58

                    Prodám marabu. V sáčku je 16ks per. Cena sáčku je 16Kč. Poštovné 20Kč

                      NKarel 27 - Profil | Út 7.10.2014 12:22:01

                      welbin >> Není to tajné. U marabu používám většinou kombinaci "Ibérie" (drogerie) a signální barvy na textil (papírnictví). U CDC potravinářské barvy, pikrovku, rodamín
                      atd. Záleží na tom co se barví a jak to má vypadat. Něco i bělím, aby to nebylo flekaté. Něco se barví za tepla, něco za studena. Teplota nesmí přesáhnout 70°C. Asi tak.

                        Nwelbin - Profil | Út 7.10.2014 7:52:50

                        Karel 27 >> Hezky barvené, čím barvíš,není-li to tajemství ?

                          NKarel 27 - Profil | Pá 3.10.2014 20:23:29

                          Prodám marabu v barvě oranžové, žluté, černé, zelené a modré.
                          V sáčku je 16ks per. Cena sáčku je 16Kč. Poštovné 20Kč

                            NKarel 27 - Profil | Pá 3.10.2014 20:16:11

                            Prodám CDC v barvě černé, olivové a skořicové. V sáčku je 30ks tříděných peříček.
                            Cena sáčku je 16Kč. Poštovné 20Kč.

                              NLSD - Profil | Út 23.9.2014 20:41:24

                              Mates PB >>
                              sem naprosto v pohodě, dneska večer poslouchám Vangelise, znáš???

                                NMates PB - Profil | Út 23.9.2014 20:35:58

                                LSD >> To opravdu nebude nutné. Jo a pak to tu promaž, je tu spousta věcí mimo téma.

                                  NLSD - Profil | Út 23.9.2014 20:20:24

                                  Mates PB >>
                                  Ale, hlavně se nad sebou zamysli, fakt

                                    NMates PB - Profil | Út 23.9.2014 20:18:57

                                    LSD >> Jo já ti to věřil už když si to psal poprvé.

                                      NLSD - Profil | Út 23.9.2014 20:15:41

                                      Mates PB >>
                                      To doufám, a to peří mu fakt pošlu
                                      13náct kaček poštovného plus obálka mě nezruinuje. Mám těch sraček plnou garáž

                                      :-)))

                                        NMates PB - Profil | Út 23.9.2014 20:10:45

                                        LSD >> No snad se neoběsil.