Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

LSD - Profil | Út 23.9.2014 20:09:50

Mates PB >>
Tos trefil stoprocentně

    Mates PB - Profil | Út 23.9.2014 20:08:03

    Pike >> Rozmohlo se nám tady takové velmi kruté slovíčko "vole!"

    ...............ano Brázda také.

      Pike - Profil | Út 23.9.2014 20:05:15

      Mi se tedy Mates příspěvky kolikrát zdají krutěpřísné, ale v tomto případě mi jeho rada přišla jako ok a nic na ní špatného nevidím.

        Mates PB - Profil | Út 23.9.2014 19:54:19

        LSD >> Já ne. Bo kdybych bydlel v Praze tak si to dojdu koupit.

          LSD - Profil | Út 23.9.2014 19:46:58

          Mates PB >>
          nejedná se o to, žes mu poradil, ale JAK ses do něj pustil
          Já mu to klidně pošlu v mé režii
          a Ty ???????????????

            Mates PB - Profil | Út 23.9.2014 19:46:45

            joch >> Tak já se Ti tady přede všema omlouvám. Přeju Ti hodně štěstí a mnoho vazačských úspěchů.

              Mates PB - Profil | Út 23.9.2014 19:43:38

              LSD >> A co zas máš? Tak já mu poradím a jsem špatnej? Děláš si prdel?

                LSD - Profil | Út 23.9.2014 19:42:05

                Mates PB >>
                Mates, Tys fakt zblbnul
                :-(((((((((((((((
                Sem Ti to naznačoval několikrát, bohužel

                komu není shůry dáno, tomu není pomoci

                  LSD - Profil | Út 23.9.2014 19:39:23

                  joch >>
                  Pošli mi adresu, já Ti něco zašlu.
                  Grátis
                  Co všechno chceš???

                    Ladineeek - Profil | Út 23.9.2014 19:36:47

                    Mates PB >> nepřeháníš to trochu?

                      Mates PB - Profil | Út 23.9.2014 9:02:56

                      joch >> Mě to nepobouřilo, jen jsem to nechápal.

                        joch - Profil | Út 23.9.2014 8:56:17

                        Mates PB >> jsem rád že víš všechno alespoň o obchodech, které mám v blízkosti , chápu že Tě mohl můj příspěvek pobouřit tak se Ti omlouvám. Jdu pro boty a bundu a vyrážím.

                          1Mara - Profil | Út 23.9.2014 8:54:29

                          joch >> Najdi si stránky JISI vše pro muškařinu http://www.musky-muskareni.cz a tam si udělej objednávku zboží, které potřebuješ a pak se domluv s pánem, že si to na Stodůlkách vyzvedneš osobně , pán je moc milí a rád ti pomůže a připraví ti to na obchodě.

                            Mates PB - Profil | Út 23.9.2014 8:45:52

                            joch >> Vážně se mi zdá zbytečný poptávat tady za prachy "pár" peříček na nohy. Zajeď si do Radhošťský ulice. Je tam prodejna a tam mají jednak celkem slušnej výběr skalpů a taky tam mají několik boxů s indickejma skalpama ve kterých se můžeš prohrabovat libovolně dlouho. Ceny začínají na 55,-/ks

                            Pokud chceš utratit více, tak celkem něco se dá vybrat i v Legerce ve Spin and Fly.

                            Když jsem začal vázat, tak jsem první rok vystačil s jedním skalpem za 150 korun.

                              joch - Profil | Út 23.9.2014 8:38:05

                              Mates PB >> Nesmírně si vážím Tvého příspěvku, děkuji za to že jsi mi odpověděl.

                                Mates PB - Profil | Út 23.9.2014 8:19:19

                                joch >> Ty vole indickej skalp se dá pořídit za 55 korun, je tohle opravdu nutné? Ty vole a ještě si z Prahy kde jsou dva muškařský obchody.

                                  sintrix - Profil | Po 22.9.2014 19:47:14

                                  welbin >> myslím, že monfišáci prodávali balíčky na několik kusů mušek jednoho vzoru. Kompletní balíček jsem potkal v zahraničních e-shopech. Třeba Cabelas.

                                    joch - Profil | Po 22.9.2014 17:31:22

                                    Ahoj neměl by někdo pár pírek na nožičky ? Kohouta , koroptve nebo tak něco a ještě třeba páva na tělíčko ? Nemám Bohužel možnost směny takže za hotové

                                      GBN - Profil | Po 22.9.2014 16:58:42

                                      Oškubal jsem z LSD ..CDC...a ten pytel mi vydrží sakra dlouho:)

                                        Filip00 - Profil | Út 16.9.2014 20:04:57

                                        welbin >> děkuji, někdo je třeba má a nevyužívá