Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

Nwelbin - Profil | Út 16.9.2014 19:40:28

Filip00 >> poptám se,tedy pokud si vzpomenu, byl jsem u něj dnes odpoledne

    NFilip00 - Profil | Út 16.9.2014 19:15:56

    welbin >> stříbro, zlato a měď

      NMates PB - Profil | Po 15.9.2014 21:26:56

      welbin >> Proč kupovat tungsteny v bazaru? Copak to neni hafo na objednání po netu?

        Nwelbin - Profil | Po 15.9.2014 21:21:20

        Filip00 >> barvy?- něco tu u nás je v rybářství,šéf je můj kámoš

          NFilip00 - Profil | Ne 14.9.2014 20:40:08

          Ahoj, koupím tungsteny 1,5 - 2,5mm

            NGBN - Profil | Po 1.9.2014 22:09:48

            welbin - Díky...ale počkám na podzim tedy..jseš hodnej.

              Nwelbin - Profil | Po 1.9.2014 21:56:57

              GBN >>Brzo,je zatím CDC nic moc,lepší je po přepeření, chce to až zimní,napiš požadavek kolem října,až prosince
              Pokud máš absolutní nouzi, cca 20 -30 pírek bych našel

                NGBN - Profil | Po 1.9.2014 21:28:54

                Mates PB - škubal bych jen nemám momentálně kde :(

                  NMates PB - Profil | Po 1.9.2014 21:11:34

                  GBN >> musíš škubat kachni, čas se blíží.:-))

                    NGBN - Profil | Po 1.9.2014 20:32:09

                    Zdravím páni kluci vazači....

                    .....tu a tam se tu objeví větší množství CDC za fajn peníz...nemá někdo možnost mi podat nějaké info kde ho splašit..aktualně???

                    děkuji všem

                      Nnovo - Profil | Út 26.8.2014 10:10:39

                      Stupin >> http://www.mrk.cz/bazar.php3?zadal=43366
                      možná tento člen,zkušenosti nemám.

                        NStupin - Profil | Út 26.8.2014 8:11:53

                        Stupin >> Zdravím, je někdo ochoten navázat sadu mušek? Pokud ano, budu rád za info do SZ. Díky! :-) - vyřešeno. Díky

                          NStupin - Profil | Po 25.8.2014 10:51:33

                          Zdravím, je někdo ochoten navázat sadu mušek? Pokud ano, budu rád za info do SZ. Díky! :-)

                            Nmlíčnák - Profil | Pá 25.7.2014 19:52:29

                            Filla >> :-))))

                              N1Mara - Profil | Út 22.7.2014 10:43:40

                              Filla >> :-))

                                NFilla - Profil | Po 21.7.2014 22:31:42

                                1Mara >> Jenom aby ses prohnul na postovnym, chci! .)

                                  N1Mara - Profil | Po 21.7.2014 13:21:48

                                  Filla >> :-)))))))))))))))))))))))))))))
                                  Můžu tři poslat ještě tři chloupky z lišky , chceš ? :-))))))))))))))))))))))

                                    NFilla - Profil | Ne 20.7.2014 23:11:58

                                    1Mara >> Voe, mi dal medvěd zadara par srpku od barvy na 4listku . Tys mi poslal kus srsti, zide .))

                                      N1Mara - Profil | Ne 20.7.2014 23:06:39

                                      Filla >> tak mu prodej ten co máš ode mě a on dá pokoj :-D

                                        NMouchys - Profil | Ne 20.7.2014 22:12:37

                                        Teď je tady na bazaru svěráček uplně ten nejzákladnější z těch hodně levných, ale na to, aby něco uvázal to stačí.. :-)), krom toho je nabídka i s matrošem.. :-))