Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

NPike - Profil | Ne 20.7.2014 22:11:11

Filla >> kdo by to byl řek, že je už 2014. Rok 2000 jako kdyby byl včera :-)

    NFilla - Profil | Ne 20.7.2014 22:10:26

    novotnytomass >> Mazej na brigadu, ha.zle! .))

      NFilla - Profil | Ne 20.7.2014 22:09:46

      Pike >> Jau, omlouvam se, hlavne Marovi.. to vis, humanitni vetev .)

        NPike - Profil | Ne 20.7.2014 22:07:14

        Filla >> kolegovi je 24 :-)

          NFilla - Profil | Ne 20.7.2014 22:05:41

          1Mara >> Zdar Maro, kolik jsi mel v 15ti tisicovek? Beztak si sedis na minimalne trech skalpech, tak nedelej vlastu (vivat Vlastec) a podaruj zacinajiciho kolegu vazace! .)

            N1Mara - Profil | So 19.7.2014 20:19:29

            novotnytomass >> ty nemáš 1000kč. ? Tolik zase nestojí, nebo hledej na bazaru či Heurece a atd.

              Nnovotnytomass - Profil | So 19.7.2014 16:11:13

              diky za rady...kdyz se tady tak ptam...nevite o nekom kdo by prodaval pakovyho tvrdka? nebo kde ho nejlevneji sehnat?

                NMouf - Profil | So 19.7.2014 12:07:29

                novotnytomass >>
                zkus zavolat do Spin Fly viděl jsem tam nedávno nějáky tuším po 5 v balení za 100kč ve vícero barvách.

                  NMouchys - Profil | So 19.7.2014 12:02:10

                  novotnytomass >> Ahoj, no je pravda, že těchto srpků se lidé těžko zbavují, hlavně když si je necháš zaslat po 3ks, jak ti tu dal odkaz Ohřák, tak platíš více peněz za poštu, než za samotné srpky, které také nejsou zrovna levné. Já mám doma 1celý a jeden půlený skalp stejné barvy, pokud by byl zájem napiš mi sz. Je to grizzly , ale krémovej, ne bílo černej ale krémově černý. Také se jej nechci zbavovat, ale ale stejně jej nikdy nesvážu. Pokud máš co nabídnou, tak mi to napiš do sz a zkusíme se domluvit. Uvidíme. třeba seženeš jinej a nebo koupíme na půl nějakej.

                    NOhřák - Profil | So 19.7.2014 11:56:24

                    novotnytomass >> Jestli máš na mysli srpky z geneticky šlechtěného kohouta, tak těch se bude těžko někdo zbavovat, a už vůbec ne levně.
                    Sehnat se dají třeba tady:
                    http://www.musky-muskareni.cz/grizzly-kohouti-srpky​-kod-001_4895.html

                      Nnovotnytomass - Profil | So 19.7.2014 7:53:27

                      Ahoj kucíí ;) .. nemate nekdo prebytecny srpky (pekny tenky dlouhy) z kohouta na prodej? nebo nevite kde levne sehnat? :)

                        NMilan 66 - Profil | St 16.7.2014 9:56:30

                        PB >> Hoj, páva mám, nechcu. :-):-)

                          NPB - Profil | St 16.7.2014 9:27:21

                          Páva mám, chce někdo? SZ

                            Nkolib - Profil | Út 15.7.2014 9:57:50

                            z toho by se vázalo :-)

                              Nwelbin - Profil | Čt 10.7.2014 6:55:50

                              novotnytomass >> Zkus nicky Karel 27,či airfish-najdi si nabídku z dřívějška na fotkách

                                Nnovotnytomass - Profil | St 9.7.2014 20:30:31

                                Mate nekdo CDC peri? nejaky barvy treba oliva nebo cerna ... prirodni ne

                                  Ncabin - Profil | Pá 4.7.2014 23:18:23

                                  Vázací materiál za 500,- +pošta

                                    NMouchys - Profil | Čt 3.7.2014 22:11:05

                                    No vytáhnul jsem to z krabice a zdálo se mi toho tedy více, ale stejně to nesvážu, tak kdyby někdo chtěl, tak něco nechám :-)

                                      NMates PB - Profil | Čt 3.7.2014 21:55:46

                                      Mouchys >> Dej photos prosím.

                                        NMouchys - Profil | Čt 3.7.2014 21:51:48

                                        Ahoj, mám nějaká péra z pštrosa ptám se pokud by byl zájem, tak mě kontaktujte do zpráv.