Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

welbin - Profil | Čt 12.6.2014 21:47:20

Mates PB >> něco dost podobného přinese orlík:-)))

    Mates PB - Profil | Čt 12.6.2014 21:44:33

      welbin - Profil | Čt 12.6.2014 21:38:12

      Mates PB >> Barvy oba umíme, ale je tam houby vidět,včetně z čeho to je

        welbin - Profil | Čt 12.6.2014 21:19:48

        mikron >> Prosím,mohu poprosit o překlad-třeba to jde nahradit :-)
        Foto matroše velmi vítáno

          mikron - Profil | Út 3.6.2014 23:22:17

          Zháňam Frizz fibe just add h20 south africa biela,šedá,olivová

            JHolc - Profil | Út 3.6.2014 22:08:08

            Kdyby měl někdo zájem o peří z volavky, můžu nabídnout.

            Nabídka platí dva dny.

              welbin - Profil | Po 2.6.2014 19:29:33

              Pawell >> díky,e shopy moc neznám,jsem generace kuličkových sčotů :-))

                Pawell - Profil | Po 2.6.2014 19:27:18

                welbin >> Tak to by bylo ukrutně drahé :-). Předpokládám, že jich tam bude více a foto je pouze informativního charakteru. Dá se učinit e-mailový dotaz. V Taimenu jsou celkem ochotní. Jinak mi to neukazaje, že je na skladě nula. Ta nula v rámečku se vztahuje k počtu objednaných kusů a změní se podle toho, kolik se objedná...
                Jako neber to, že tě do něčeho nutím. Byla to pouze informace :-).

                  welbin - Profil | Po 2.6.2014 18:34:26

                  Pawell >> nevím,jest-li je to jen špatně nafocené,ale za dvě pírka 140 Kč-to je dražší jak jungle:(( Navíc na skladě 0

                    Mates PB - Profil | Po 2.6.2014 18:18:20

                    Pawell >> .........a nebo nasbírat na rybníku s karolímkama, tak za měsíc a půl.

                      Pawell - Profil | Po 2.6.2014 16:40:43

                      welbin >>Wood Duck peříčka se dají koupit např. na Taimenovi http://www.taimen.com/cs/cz/product/black-and-white​-wood-duck_2503/90051

                        Mates PB - Profil | Po 2.6.2014 16:00:36

                        welbin >> jj, neboj :-))

                          welbin - Profil | Po 2.6.2014 15:56:58

                          Mates PB >> Neva,třeba to vyjde jinde,já mám jen dvě ze ZOO a ne ta s lemem
                          Soukromně-prosím výsledek vázání ukázat-třeba na sz,díky

                            Mates PB - Profil | Po 2.6.2014 15:52:16

                            welbin >> No to sice mám, ale po deseti peříčkách pro sebe :-)) taky se z nich chystá vedoucí vázat :-)) Jen jsem rozšířil okruh živočichů.:-))

                              welbin - Profil | Po 2.6.2014 15:50:35

                              Mates PB >> Klidně obě,máš -li,potřebuji tak po 10 peříčkách,aby šla složit jako lososka - ze zlatého bažanta,co mám od Vás

                                Mates PB - Profil | Po 2.6.2014 15:30:53

                                welbin >> Mají to Karolínky i Mandarýnky.

                                  kolib - Profil | Po 2.6.2014 15:11:08

                                  airfish >> Zdravím .. vidím že opět nabízíte nějaké mušky.. a měl bych zájem o mušky na fotce 3 a 6.. Jestli jsou ještě k mání :-) díky

                                    welbin - Profil | Po 2.6.2014 15:04:22

                                    Mates PB >> neznám přezdívku, mrknu na gogle,dřevěnou kachničku jsem měl jako dítě- z toho by se lososky blbě vázaly :-)
                                    Jj je to Aix sponsa

                                      Mates PB - Profil | Po 2.6.2014 14:29:00

                                      welbin >> Myslíš WOODduck?