Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

Pike - Profil | Čt 10.4.2014 9:35:40

Rashid 28.93 >> Zkusím, Zeman je třeba nemá. Mohu zkusit se mrknout, když jsem tam byl posledně, tak myslím neměl. Dík za info.

    Rashid 28.93 - Profil | Čt 10.4.2014 9:30:14

    Pike >> Spin & fly nemá (zeď s peřím a chlupama, prostřední část, úplně spodní řada u země za cca 25 vočí)? :)

      Pike - Profil | Čt 10.4.2014 9:12:24

      Nemá náhodou někdo k dispozici lehce přírodně šedá pera z pštrosa? díky.

        Pike - Profil | Ne 6.4.2014 13:30:39

        statik >> díky moc, už se mi ozval jiný kolega, je vyŕešeno, ale díky moc.

          statik - Profil | Ne 6.4.2014 13:25:39

          Pike >> Rynek mi teď říkal,že bez kila dobrých párků nebude ani chlup a nenechá se rušit v siestě po dobrém obědu.

            Buchtic - Profil | So 5.4.2014 20:05:52

            Ahoj,
            tak suche hacky nikdo nema :). Ale potreboval bych nejake skalpy kohouta. Hodil by se mi bily, grizzly, olivovy a hnedy :) Pokud se nedomluvime na vymene, tak doplatim. Skalp koroptve bych bral tez.
            Diky

              Pike - Profil | Pá 4.4.2014 19:20:51

              Sháním vyčesané podsadové chlupy z hnědého labradora, pokud má někdo přístup.

              Díky

                Bc. Zajíc - Profil | Pá 4.4.2014 15:17:11

                Já dobře vím kolik práce je s podsadou s kance, klidně si ji i vyčešu a přeberu :) , myslel sem si že mi vydrží dýl a kůže se zbavil a teď nemůžu sehnat novou :(

                  Mates PB - Profil | Čt 3.4.2014 13:51:27

                  Buchtic >> OK, to už je lepší.

                    Buchtic - Profil | Čt 3.4.2014 13:39:16

                    Mates PB >> nejsou nedostatkove zbozi :) pokud nekomu prebyvaji, rad si je vezmu. Na vymenu mam bazanti slepici, cerny skalp kohouta, umely dubbing s krabickou od pana Bulicka, a takovou vatu na schrankove chrostiky. Dyztak doplatim :)

                      Mates PB - Profil | Čt 3.4.2014 13:32:03

                      Buchtic >> Co máš na výměnu? Jakou chceš velikost? Suché háčky jsou nedostatkové zboží? Zkoušel si Hanáka? Hendse? Knápka? Fliesfactory? Brčála?..................mám pokračovat?

                        Buchtic - Profil | Čt 3.4.2014 13:22:53

                        Zdarec,
                        shanim suche muskarske hacky, tak mi dyztak napiste sz :)
                        Dikec

                          Mates PB - Profil | St 2.4.2014 7:54:50

                          welbin >> To jo, kdyby tušil co je s tím za práci... :-))

                            vranka - Profil | Út 1.4.2014 20:57:07

                            welbin >> No jo, sželelo se mi ho.

                              welbin - Profil | Út 1.4.2014 18:36:36

                              vranka >> Tý bláho, mortula a vyčesaného-to je nabídka jak hrom :-)))

                                vranka - Profil | Út 1.4.2014 17:56:11

                                Bc. Zajíc >> Ahoj, jestli máš zájem napiš přes sz adresu a pošlu jen podsadu.

                                  Bc. Zajíc - Profil | Po 31.3.2014 12:12:29

                                  Zdravím Pánové,
                                  něměl by posím někdo na prodej kousek kůže z divokého prasete, jde mi hlavně o podsadu (mí známí myslisvci sklamali :) )
                                  Díky

                                    jiris - Profil | So 29.3.2014 17:44:19

                                    Prodám muškařské háčky Knápek -

                                    - jigové vel. 6, 8, 10, 12, 14
                                    - (blešivcové, pupové) vel. 4, 6, 8

                                    množství různé do cca 50 ks od typu. Nejlépe vcelku, na ceně se domluvíme.

                                      sfox - Profil | Po 24.3.2014 18:17:40

                                      Pánové nemáte někdo navíc černý skalp kohouta ,může býtí i slépka.Dík.

                                        Lejboj - Profil | Po 24.3.2014 10:18:58

                                        Oba baliky matrose rezervovany.