Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

NKacoo - Profil | St 14.5.2014 22:00:35

welbin >> dekuju juknu po nejake te farme

    Nwelbin - Profil | St 14.5.2014 21:29:11

    Kacoo >> Zkus to na farmě,kde pěstují pštrosy,tahle,možná foťákem nevypadá nebarvená,tohle je přírodní,navíc bohužel nemám

      NKacoo - Profil | Po 12.5.2014 17:21:38

      Zdravim koupim pstrosi peri viz obrazek barvy hlavne prirodni. Nebo aspon radu kde sehnat. Dekuju.

        NKarel 27 - Profil | Ne 4.5.2014 21:41:08

        Mouchys >> welbin. Děkuji jsem rád, že se líbí.

          NMouchys - Profil | Ne 4.5.2014 20:57:43

          welbin >> OK, Zdendo, tak snad se sežene.

            Nwelbin - Profil | Ne 4.5.2014 20:56:12

            Mouchys >> Na bílého páva bych se přidal - nemám

              NMouchys - Profil | Ne 4.5.2014 20:06:20

              Karel 27 >> Karlos máš super matroš opravdu, využívám jej a fachá to. Jinak sháním bílého páva, kdyby někdo měl péro navíc. Děkuji

                Nwelbin - Profil | Ne 4.5.2014 19:41:21

                Karel 27 >> Velmi oceňuji,jak barvíš

                  NKarel 27 - Profil | So 3.5.2014 14:43:46

                  U nabízených materiálů mám víc sáčků od barvy. Takže není problém poslat i více sáčků
                  od barvy a více zájemcům.

                    NKarel 27 - Profil | So 3.5.2014 14:26:42

                    Prodám marabu. Cena za sáček 16Kč.

                      NKarel 27 - Profil | So 3.5.2014 14:19:45

                      Prodám velké CDC. V sáčku 20 peříček. Cena sáčku 16Kč.

                        NKarel 27 - Profil | So 3.5.2014 14:17:43

                        Prodám sadu barvených vázacích materiálů "Dubing-zajíc". Cena za krabičku 80Kč.

                          NKarel 27 - Profil | So 3.5.2014 14:14:07

                          Prodám paví peří. Cena za sáček 18Kč

                            NKarel 27 - Profil | So 3.5.2014 14:02:25

                            Prodám CDC malé. V sáčku 30 peříček. Cena za sáček 16Kč.

                              NJHolc - Profil | So 3.5.2014 13:58:48

                              Karel 27 >> Beru vše.

                                NKarel 27 - Profil | So 3.5.2014 13:54:14

                                Prodám marabu. Cena za sáček je 16Kč. Viz foto.

                                  NKarel 27 - Profil | So 3.5.2014 13:45:21

                                  Prodám marabu. Cena za sáček je 16Kč. Viz foto.

                                    NKarel 27 - Profil | So 3.5.2014 13:40:44

                                    Prodám marabu. Cena za sáček je 16Kč. Viz foto.

                                      NLejboj - Profil | Po 28.4.2014 19:13:10

                                      Prodam Hacky Hanak 550 vel.12 - 50ks, vel.14 - 87ks, Hanak 500 vel. 12 - 19ks, Hanak 360 vel. 14 - 50ks, Hanak 310 blesivcove vel. 10 - 48ks a Knapek Wet vel.14 - 100ks, celkem 354ks hacku a jako bonus Hanak bicolour indicator 0.22. Cena 580Kc+postovne (hacek za 1,50+50 za indikator civku). Nove.

                                        NPB - Profil | Čt 10.4.2014 13:12:36

                                        Mám navíc ocasní pera z páva, má někdo zájem z Plzně a okolí nebo Klatovsko? Vyměním za něco, třeba nějaký chlupy nebo umělej matroš na steamery, příp. CDC. Jen osobně, na poštu nepoběžím. Když tak SZ.