Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

NLejboj - Profil | Ne 23.3.2014 14:52:43

75 hacku Knapek - blesivcove a pupove v.14 - nove, novy furry foam na nymfy, knoty na blesivce ci jezero, seal dubb. Cena 300+postovne

    NLejboj - Profil | Ne 23.3.2014 14:44:54

    Dubbingy extra, hard a syntetic od Maiba-fly, 32 balicku, flesovane i bez, siroka skala barev, pro mokre a jezerni musky nebo nymfy. Odebrano minimum z balicku nebo vubec. Cena 380+postovne.

      NBuchtic - Profil | Út 18.3.2014 8:18:05

      Zdravim,
      shanim skalp ci peri koroptve :)
      Diky za nabidky

        NZbynda56 - Profil | Po 17.3.2014 20:11:31

        Dík moc za radu,teď už si poradím.Akorád s tou podprdou-tak to by bylo asi hóóódně náročný.

          NLSD - Profil | Po 17.3.2014 19:28:21

          A Ferda a Furry Foam
          :-)

            NFilla - Profil | Po 17.3.2014 19:28:14

            Zbynda56 >> Nebo vytrhej mame z podprdy vycpavky, az pujde spat. Prso mas na sezonu .)

              NLSD - Profil | Po 17.3.2014 19:27:08

              Staré foto, Ferda a foam

                NLSD - Profil | Po 17.3.2014 19:25:59

                Zbynda56 >>
                můžeš použít i podložku pod myš k PC, jestli máš pěnovou. Strhni tu horní plochu a je to
                :-)

                  Nwelbin - Profil | Po 17.3.2014 19:18:11

                  Zbynda56 >> stejná pěna je na koncovkách tyčí záclon-pokud nechceš moc- tak jednu kostku,můžu poslat,Zbytek si vyřežeš

                    NLSD - Profil | Po 17.3.2014 19:14:47

                    Zbynda56 >>
                    Foam, nebo chlupatý Furry Foam třeba tady:
                    http://www.musky-muskareni.cz/jine-umele-materialy-​vazaci-materialy.html

                      NZbynda56 - Profil | Po 17.3.2014 18:55:13

                      Dobrý den.Mohl by mi někdo prosím poradit,kde sehnat tu černou pěnu,která se používá na vázání černého mravence?Koupil jsem pěnu,ale ta je jako neopren a to asi není to pravé orechové.Dík.

                        Nwelbin - Profil | Ne 16.3.2014 18:55:01

                        Bury CZ >> To BFR je made in ??-na patce ,anebo se pletu

                          NBury CZ - Profil | Ne 16.3.2014 18:06:58

                          Zdravím kolegové, sice se to sem moc nehodí ale vyměním tenhle set za něco jiného na ryby je to úplně fungl nové :-)

                            NPucík - Profil | So 15.3.2014 17:10:32

                            Zdravím, nabízím k výměně sadu šenylek. Koupil jsem je ve velkém balíku s dalšími materiály a nevyužiju je. Hodilo by se mi ale pěkný peří z koroptve na nožičky a třeba pěkný ocasní pera bažanta.

                              NLejboj - Profil | So 15.3.2014 10:08:41

                              veci na jezero zadane

                                Njambo - Profil | Pá 14.3.2014 20:09:18

                                welbin >> seš vedle, u myslivců to nejsou nohy, a pokud je to jelen sika ,tak hlava je trofej , no ale já reagoval na toho syku .-))

                                  NLejboj - Profil | Pá 14.3.2014 17:12:30

                                  Sada senylek a marabu pro jezero, Klima, Jisi, Hends, Sybai, Textreme, Fritz, cena komplet 250+posta

                                    NLejboj - Profil | Pá 14.3.2014 16:41:08

                                    Nite, teda vsechno, je zamluvene.

                                      NLejboj - Profil | Pá 14.3.2014 15:50:23

                                      Nite a lamety, mix UNI, flosy Textreme a telickove nite Hends, vse za 220+postovne, nepouzite, nebo jen velmi malo odmotane na test ci vzorek

                                        NBc. Zajíc - Profil | Čt 13.3.2014 15:10:23

                                        figy >> můžeš mi prosím poslat foto co na srýmry nabízíš ?