Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

Nwelbin - Profil | St 12.3.2014 21:22:08

jambo >> Hlava, dolní část nohou se obvykle u myslivců dává na újeď

    Njambo - Profil | St 12.3.2014 19:54:38

    Emroy >> tech. připomínka : jelen sika i když nemá hlavu, :-))

      NEmroy - Profil | St 12.3.2014 10:50:56

      Připomínka:
      Stále platí nabídka celé, nevydělané kůže jelínka Syka.Už je bez hlavové masky, ale jinak je celý.....nechce se mě to vyhodit...za pár mušek směním...

        Nzahradnik 2580 - Profil | Ne 2.3.2014 5:20:35

        chlapci diky za tiip. u rachace jsem byl ale je to tam jak v ustavu. jenom same ty jsi ........ delas to na ..... atd.

          Nnymfa - Profil | So 1.3.2014 21:13:30

          welbin >> No hlavně umí být dost arogantní (zkušenost pár kolegů). Navíc ho nikdo u vody už nějaký čas neviděl. Přechází na temnou stranu - stal se z něj myslivec! :))

            Nwelbin - Profil | So 1.3.2014 19:26:45

            nymfa >> Nevím,jest-li mu pomůže,nerad ukazuje svoje mouchy,ale mohl by něco dobrého udělat :-)Starou neznám,možná dobře

              Nnymfa - Profil | So 1.3.2014 18:52:18

              welbin >> Rachač má ten obchůdek celkem šikovnej, jenom ta jeho stará je superfůrie.

                Nwelbin - Profil | So 1.3.2014 15:13:03

                zahradnik 2580 >> V Chomutově bydlí i má krám s muškařinou Radek Rachač - bývalý závodník, dobře váže,kontakt je na netu,pod jeho jménem

                  Nzahradnik 2580 - Profil | So 1.3.2014 8:15:47

                  dobry den. schanim vazace z chomutova nebo zjirkova. chtel bych nacerpat nejake informace a rady ktere by ni pomohly prekonat zacatky me snahy navazat nejake mouchy.na netu je toho mraky ale pokec u kavy nebo pivka se s tim neda srovnat. dik. martinsklenar@seznam.cz 732942228

                    Nwelbin - Profil | St 26.2.2014 14:49:20

                    Fausťák >> možná,podívám se ,ale asi nebudu mít párová

                      NFausťák - Profil | St 26.2.2014 13:58:04

                      nemá někdo letkové ze straky? Na křídla mokrých?

                        NMates PB - Profil | St 26.2.2014 9:48:07

                        welbin >> Sirupčíka žere všechno. :-))

                          Nwelbin - Profil | St 26.2.2014 9:43:10

                          medvěd >> Tuhle celkem ochotně berou mořáci v DK

                            NMates PB - Profil | St 26.2.2014 8:53:28

                            medvěd >> Tady na severu mi to taky nežerou, dal jsem tý mouše rok a pak se vrátil ke klasickým vzorům nymf...

                            Na Avatara mám svého nej PD.

                              Nkolib - Profil | Út 25.2.2014 15:40:27

                              airfish >> beru vše.(mušky)

                                Nairfish - Profil | Út 25.2.2014 15:10:55

                                Ještě tu mám tři nepoužité náhradní cívky na DragonFly Cartridge 375.
                                Cena 200,- + pošta.

                                  Nairfish - Profil | Út 25.2.2014 15:08:06

                                  7

                                    Nairfish - Profil | Út 25.2.2014 15:07:48

                                    5

                                      Nairfish - Profil | Út 25.2.2014 15:07:27

                                      4

                                        Nairfish - Profil | Út 25.2.2014 15:07:06

                                        3