Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

airfish - Profil | Út 25.2.2014 15:06:37

..

    airfish - Profil | Út 25.2.2014 15:06:10

    Redukuji mušky pokud by jste měl někdo zájem. Je to směs nových i použitých. Některé jsou s protihroty, někde jsou zamáčklé a některé BL. Cena 4,50 kus + poštovné.

      Tony--S-- - Profil | Út 25.2.2014 13:20:08

      Zdravím kolegové muškaři. Mám navíc 5 letkových per výra velkého. Cena 40kč/Ks. Kdo by měl zájem pište do zpráv.

        Vlastec - Profil | Út 25.2.2014 12:55:45

        medvěd >> Tady to nežerou . Měl jsem avatara a nic jsem na to nechytil .

          medvěd - Profil | Út 25.2.2014 9:42:31

          panečku a já nemám modrou ani jednu

            denymarty - Profil | Út 25.2.2014 7:51:29

            Karel 27 >> Pane, dorazilo. Vše ok. Rychlost excelentní , kvalita výborná. Aneb, Karle díky.

              Mates PB - Profil | Po 24.2.2014 12:06:34

              mimikry >> JJ, já ani nevim jak to tam je, co jsem v Meinlandu na severním statku, tak jsem u Vyšebrodského hrčáku nestál, ba ani na Obere Moldau.....pěkné chvíle jsem tam zažil....

                mimikry - Profil | Po 24.2.2014 12:02:28

                Mates PB >> máš recht,třeba ve Vyšáku byl rok, kdy modrá byla odrybňovák jako prase.To tam ale ještě byly ryby.

                  figy - Profil | Po 24.2.2014 10:12:20

                  mel bych material na strymry k prodeji nebo na vymenu,kdo by chtel tak na meil mu mohu poslat fotky

                    airfish - Profil | Ne 23.2.2014 21:29:35

                    Mates PB >> Možné to je. Asi jsou u vás žravější ryby, ale u nás prostě modrou ignorují.

                      Mates PB - Profil | Ne 23.2.2014 21:19:53

                      airfish >> ano u nás.

                        airfish - Profil | Ne 23.2.2014 21:17:15

                        Mates PB >> U nás?

                          Mates PB - Profil | Ne 23.2.2014 21:16:10

                          airfish >> já jo, celkem dost ryb.

                            airfish - Profil | Ne 23.2.2014 21:11:00

                            welbin >> Na mouchu modré barvy jsem v životě nic nechytil.

                              welbin - Profil | Ne 23.2.2014 19:44:25

                              Při inventuře materiálu po X letech jsem našel profi textilní barvu-ale jen modrou,kdo má zájem,pošlu
                              ale nebudu to rozdělovat-stojí mi to moc času,chci si váznout nějaké mouchy.Pošlu prvnímu a pak se dohodněte

                                welbin - Profil | So 22.2.2014 16:05:50

                                Ledňáček (Iceman) >> tobude spíš jungle cook ta zkratka u Vlastce

                                  Ledňáček (Iceman) - Profil | So 22.2.2014 13:20:34

                                  Vlastec >> pár kousků by se mě hodilo, nesháníš něco?

                                    sfox - Profil | So 22.2.2014 12:02:39

                                    Pánové ,prosím kousek skalpu zlatébo bažanta,koupím lečvyměnit není za co.Dík.

                                      welbin - Profil | Pá 21.2.2014 17:47:22

                                      imagicien >> Tak přesně tohle jsem dostal jako první mušku s JC od Němce na Ohři, nechytali- dal jsem mu celý návazec i s mouchami a on mi to věnoval na oplátku

                                        imagicien - Profil | Pá 21.2.2014 16:56:42

                                        Vlastec >> na "tvaricky" u strymru a klasickych lososovych babocek, a nebo vytecna mala muska na lipany jassid: http://globalflyfisher.com/staff/torp/jassid.htm