Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

NMates PB - Profil | Pá 21.2.2014 14:10:28

Vlastec >> Na strýmry, uvaž apetizera voe, ne?

    NG.Moolis - Profil | Pá 21.2.2014 14:07:00

    Vlastec >> Proč sis ho koupil?

      NVlastec - Profil | Pá 21.2.2014 13:53:54

      Teď mi ještě řekněte na co jc použít . Koupil jsem si skalp a nevim co s nim

        Nwelbin - Profil | Pá 21.2.2014 13:33:54

        Mates PB >> a G.Moolis moc díky

          NG.Moolis - Profil | Pá 21.2.2014 12:25:19

          Mates je jak blesk, tady to máš i s fotkama a systémem.
          http://www.biolib.cz/cz/taxon/id136033/

            NMates PB - Profil | Pá 21.2.2014 12:24:22

            welbin >> Gallus sonneratii

              Nwelbin - Profil | Pá 21.2.2014 12:22:59

              Zná někdo biologické pojmenování jungle cooka ? díky za info

                NKarel 27 - Profil | Pá 21.2.2014 12:11:03

                Bc. Zajíc >> Peří mám dost. Napiš do SZ objednávku.Kolik čeho
                chceš sáčků a adresu kam to poslat.

                  NBc. Zajíc - Profil | Pá 21.2.2014 11:59:58

                  Karel 27 >> Dobrý den, rád bych se zeptal jestli máte ještě k naprodej nějaké CDC mel bych zájeo o přírodní (šedé) olivové a jestli je tak i hnědé . děkuji za odpověď

                    NG.Moolis - Profil | St 19.2.2014 14:55:01

                    jehla >> já vím. Vyprávěl mi kdysi pan akademik Landa, jak se za ním jednou Lacko zastavil s tím, že chce ve Svitu vyrábět kábliky do barev jepic přesně pasující. Znám tu historii od začátku. U nás to zpropagoval Kurnocik, koupil jsem je hned, jak přišly do rakovnických Sportovních potřeb.

                      Njehla - Profil | St 19.2.2014 12:46:59

                      G.Moolis >> Ale já termín káblik na svědomí nemám a nepoužíval jsem ho, ačkoli jsem od Vlada Lacka byl káblikama zásoben...ale upřímně řečeno, vážu s nima dodnes, jsou suprový!!! Fakt, a nejen já..:-))) (Jen jsem tenkrát něvěděl, že z toho Kurnocík zrobí takovej hit!) ale už taky pomalu docházejí...avšak pro mě to bude asi na dýl jak do smrti...no, kusím si je pak vzít s sebou, třeba mě nešácne..:-))))

                        NMates PB - Profil | St 19.2.2014 11:20:28

                        G.Moolis >> Tak já ti nějaký ty letkový pošlu, hoď mi adresu do SZ. Dostanu se na to až v pátek, dneska odpoledne odjíždím a vracím se až ve čtvrtek večer. Já za to ani snad nic nechci. Hele uvidíš až Ti to přijde jak budeš spokojený.

                          NG.Moolis - Profil | St 19.2.2014 11:14:57

                          Mates PB >> Ty jsou fakt pěkný (máš toho skoro na čelenku), pokud bys mi nějaký (raději letkový) nechal výměnou, budu moc rád. Můžu nabídnout fantastický origoš polypropylénovy káblik ze Svitu, z doby, kdy jsem na střední hltal ty Jehlovy pohádky v Rybářství a vázal podle nich mušky.
                          A mám tu i spousty jiných naprosto zásadních a neužitečných věcí.

                            NDrozďák - Profil | St 19.2.2014 10:51:41

                            welbin >> pche, největší kumšt je vázat z naháče

                              NMates PB - Profil | Út 18.2.2014 19:10:22

                              G.Moolis >> tak asi takhle. Omlouvám se je to pomocí mobilu nejde mi doma net.

                                NG.Moolis - Profil | Út 18.2.2014 17:12:22

                                Mates PB >> to je fuk, obojí dobrý, ale přednostně potrestám RwC.

                                  NG.Moolis - Profil | Út 18.2.2014 17:11:44

                                  Royale with Cheese 3 >> Tak nějak mě vnitřně bolí, že jsi ho ještě nevyvázal. Asi tě potrestám tak, že si ho vezmu nazpátek.

                                    Nmildas - Quinn - Profil | Út 18.2.2014 14:55:03

                                    Royale with Cheese 3 >> klid, ma to cervenou prdel, je to red tag.

                                      Nwelbin - Profil | Út 18.2.2014 14:24:52

                                      Royale with Cheese 3 >> to bylo kvůli rotvíkovi,jinou jsem neměl

                                        Nmascha - Profil | Út 18.2.2014 14:05:19

                                        Karel 27 >> dík za CDC, dorazilo v pořádku