Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

Mates PB - Profil | Út 18.2.2014 11:52:07

G.Moolis >> Ocasní, nebo letku? Nebo oboje? Večer nafotím co mám, možná, že si vybereš.

    Royale with Cheese 3 - Profil | Út 18.2.2014 11:50:18

    welbin >> Sirupčík ! Už neééééééééééééé !!!!!

      Royale with Cheese 3 - Profil | Út 18.2.2014 11:49:36

      G.Moolis >> mám někde to, cos mi kdysi dal. Mám ho hledat?

        G.Moolis - Profil | Po 17.2.2014 16:56:55

        welbin >> Uvidíme, zkusím nějakého chovatele.

          welbin - Profil | Po 17.2.2014 16:46:09

          G.Moolis >> měl ji Mates PB,od něj bych možná jedno pohledal, ale nebude největší

            G.Moolis - Profil | Po 17.2.2014 16:43:38

            Nemá někdo volný jedno co největší pero z ary ararauny? Díky.

              welbin - Profil | Po 17.2.2014 16:10:03

              Pejskové jsou vůbec zajímaví a trošku opomíjení- vázal jsem z husky,afgána, labradora,rotvajlera - šitzu, lhasa apso - snad jsem ty názvy moc nekomolil,zejména na dubbing a streamery- hezký matroš

              Mám ještě pár přebytků samojeda-moc zajímavá srst- ale je ji nutno obarvit, chce někdo ??

              Třeba tohle za hlavičkou je vyčesaná zimní srst rotvajlera

                novotnytomass - Profil | So 15.2.2014 18:16:52

                prodam nebo vymenim za neco sedy dubbing z podsady labradora :) takhle vypada kdyz sem to trochu vycesal

                  jehla - Profil | Út 11.2.2014 14:29:46

                  pako 2 >> škoda, že jsem nestíhal požádat jako první vo ty uši, ty bych taky rád...inu, přejedu si jinýho..:-))

                    Zbynda56 - Profil | Po 10.2.2014 19:47:22

                    Karel 27 >> Ahoj Karle dovolil jsem si do SZ

                      Mates PB - Profil | Po 10.2.2014 18:30:03

                      Emroy >> Já bych vzal uši jestli je to možné. Myslím to vážně.

                        Karel 27 - Profil | Po 10.2.2014 18:02:24

                        mascha >> Malé CDC mám. Napiš do SZ jaké a kolik ho chceš.
                        Nezapomeň napsat adresu kam ho mám poslat

                          mascha - Profil | Po 10.2.2014 17:20:20

                          Karel 27 >> máš prosím ještě nějaké to malé cdc?

                            Emroy - Profil | Po 10.2.2014 16:54:30

                            2

                              Emroy - Profil | Po 10.2.2014 16:53:15

                              tady je foto:

                                fajanek - Profil | Po 10.2.2014 15:33:49

                                Karel 27 >> Já taktéž děkuju za marabu. Je super.

                                  Emroy - Profil | Po 10.2.2014 15:00:03

                                  welbin >> Ne, čerstvě stažená....

                                    welbin - Profil | Po 10.2.2014 14:42:57

                                    Emroy >> suchá a zasolená ??

                                      Emroy - Profil | Po 10.2.2014 14:28:20

                                      Zdarec!
                                      Na balkoně mě přistála kuža z celýho jelínka sika....nevyčiněná....je zájem??

                                        Royale with Cheese 3 - Profil | Po 10.2.2014 10:32:49

                                        Karel 27 >> jsem spokojenej, jsi jak s CDC tak s marabu.