Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

kurtus - Profil | Pá 7.2.2014 10:52:24

Karel 27 >> Ahoj, zaslána SZ, díky

    Karel 27 - Profil | St 5.2.2014 21:40:51

    Dubing. Sada s krabičkou. Zajíc 150Kč i s poštou.

      Mouchys - Profil | St 5.2.2014 21:39:10

      Karel 27 >> Ahoj, máš SZ a ještě mi tam prosím přibal malé černé CDC a to šedé.

        Karel 27 - Profil | St 5.2.2014 21:37:18

        Páv. Rozstříhané pero 50-60cm s okem. Cena 18Kč za sáček. Poštovné 20Kč. To poštovné
        je potřeba s něčím spojit.

          Karel 27 - Profil | St 5.2.2014 21:32:27

          Malé CDC. 30 peříček v sáčku. Cena sáčku 16Kč. Poštovné 20Kč.

            Karel 27 - Profil | St 5.2.2014 21:29:55

            Velké CDC. 20peříček v sáčku. 16Kč za sáček. Poštovné 20Kč.

              Karel 27 - Profil | St 5.2.2014 21:14:27

              Další.

                Karel 27 - Profil | St 5.2.2014 21:04:19

                Nabídka marabu. V sáčku je 16per. Za sáček 16Kč. 20Kč poštovné

                  CZ - Profil | St 5.2.2014 13:56:13

                  Prodám bažant celá kožka a letky 100.- Kč kus+37.- Kč pošta.Platba na účet. Při odběru nad 2 ks cena za 1 ks 50.-Kč.

                    welbin - Profil | St 5.2.2014 9:13:25

                    venca1 >> krůty mám asi 10 barev a bílou dva pytlíky,nejde sedrat a nemá ty vlastnosti na tělíčko quilky jako páv-tam co to chci jsou lipani hodně oházení a hodně velcí,navíc jsme tam loni přijeli týden po závodech :-((

                      venca1 - Profil | St 5.2.2014 9:06:00

                      welbin >> Odbarvit taky jde.:-)

                        Karel 27 - Profil | Út 4.2.2014 21:10:35

                        welbin >> Něco zítra najdu. Teď už na to nebudu vidět. Napiš do SZ
                        adresu. Co budu mít pošlu zdarma.

                          welbin - Profil | Út 4.2.2014 20:18:23

                          Karel 27 >> Krůt mám hafo, potřebuji na tělíčka si obarvit sedrané srpky-to krůta,ani pštros nedá,díky za nabídku, bude-li páv,beru
                          Obarvit si umím

                            Karel 27 - Profil | Út 4.2.2014 20:03:14

                            Royale with Cheese 3 >> Já nevím. Dám to do obálky. Asi 20Kč
                            Jestli s tím souhlasíš, tak napiš adresu do SZ.

                              Karel 27 - Profil | Út 4.2.2014 19:59:58

                              welbin >> Jakou barvu páva sháníš. Podívám se jestli nějakého bílého nemám.
                              Poláci malé jepky vážou z bílého barveného peří z krůt. Peří z letek nebo z ocasu.

                                Royale with Cheese 3 - Profil | Út 4.2.2014 19:57:09

                                Karel 27 >> to bych 5 pytlíků bral. Jenže jaká je cena poštovnýho ? To se cena peří zdvojnásobí :-)

                                  welbin - Profil | Út 4.2.2014 19:48:20

                                  Karel 27 >> jest-li mohu,nefotit v sáčku a asi bleskem-nejde to poznat- neber to osobně,jen drobnost
                                  Šéf diskuze to prakticky nemoderuje,tak to dělám já

                                    Karel 27 - Profil | Út 4.2.2014 19:40:38

                                    Taky mám marabu. V sáčku je 16 per. Cena sáčku je 16Kč

                                      Karel 27 - Profil | Út 4.2.2014 19:36:20

                                      Royale with Cheese 3 >> Tady je to černé CDC. V sáčku je 20 peříček.
                                      Cena sáčku je 16Kč.

                                        welbin - Profil | Út 4.2.2014 18:30:51

                                        Mates PB >> neva snad seženu,poradím si a díky