Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

NMates PB - Profil | Út 4.2.2014 18:20:40

welbin >> Tak poslední co jsme měl je růžovej :-)

    Nwelbin - Profil | Út 4.2.2014 14:11:04

    Mates PB >> díky,chci to nabarvit na lipanky,asi ještě i letos pojedu do Bosny

      NMates PB - Profil | Út 4.2.2014 14:08:22

      welbin >> exšvagr má celýho živýho, ale brko nepustí..:-( Večer se kouknu do skladu co tam je.

        Nwelbin - Profil | Út 4.2.2014 14:06:25

        Nemá někdo nazbyt bílého páva ?? rád koupím,či směním

          Njehla - Profil | Út 4.2.2014 9:55:07

          Royale with Cheese 3 >> máš za úkol udělat mašlovačku? :-))

            NKarel 27 - Profil | Út 4.2.2014 9:37:48

            Royale with Cheese 3 >> Teď jsem v práci. Večer změřím. Nafotím
            a pošlu. Je to tříděné velké CDC z "Březňačky". Mám ho dost. Myslím, že to půjde.

              NAz71 - Profil | Út 4.2.2014 7:58:50

              Ahoj nema nekdo navic naky skalp slepice,nebo aspon par pirek s Koroptve.Mockrat Diky

                NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 4.2.2014 7:17:23

                Karel 27 >> potřebuju velký CDC, klidně si ho nabarvím sám. Délka minimálně 4, spíš 5 cm. Z velkých kačerů, pižmovky, nebo husy.

                  NKarel 27 - Profil | Po 3.2.2014 14:50:45

                  Royale with Cheese 3 >> Jak velký CDC potřebuješ?
                  Kolik a na co? Barvím teď spoustu peří, tak by se možná něco našlo.

                    Npolynom - Profil | Ne 2.2.2014 16:35:23

                    Vyměním/prodám deer dubbing
                    Dále vyměním komplet UL vláčecí výbavu za muškařinu-viz bazar

                      Nwelbin - Profil | Ne 2.2.2014 8:01:24

                      párové letky z bažantí slepice - nabízím

                        Nwelbin - Profil | Čt 30.1.2014 7:21:05

                        Royale with Cheese 3 >> prošel jsem husí CDC,bílé,přes 4 cm nemám :-(

                          NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 29.1.2014 18:25:45

                          LSD >> kvalitní klidně škubej, ale hlavně ať je velký.

                            NLSD - Profil | St 29.1.2014 18:22:37

                            Royale with Cheese 3 >>
                            Tak to Tě bohužel zklamu. Škubal jsem pouze kvalitní CDC. Velké a natož barvené na černo nemám
                            :-(((

                              NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 29.1.2014 18:19:42

                              LSD >> potřebuju velký CDC barvený načerno.

                                Nwelbin - Profil | St 29.1.2014 16:34:24

                                Royale with Cheese 3 >> Z toho jsem v životě nevázal,ale máš plnou pravdu-kam se hrabe jelen-specielně samec na mladou danělku- zimní srstí,Pokud přivezeš,budu mít zájem také.

                                  Njehla - Profil | St 29.1.2014 16:06:07

                                  Royale with Cheese 3 >> máš uzenou? :-)

                                    NLSD - Profil | St 29.1.2014 16:05:15

                                    Royale with Cheese 3 >>
                                    tak uděláme podle zdejších pravidel směnu, ale né pracovní
                                    :-)

                                    co chceš?

                                      NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 29.1.2014 16:02:48

                                      LSD >> toužíš po epesním goddardovi? Pak ti přivezu kus antilopy.

                                        NLSD - Profil | St 29.1.2014 15:55:06

                                        Royale with Cheese 3 >>
                                        kdysi jsem dostal kousek jelena ještě vod Všetičky. Byly z něho epesní godardi
                                        :-)))