Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

Njehla - Profil | St 29.1.2014 10:43:54

Royale with Cheese 3 >> tys měl vycpanýho jelena z muzea, ne? :-))

    NŠvéd39 - Profil | St 29.1.2014 10:25:27

    Royale with Cheese 3 >> Ale dá se z toho vázat,záleží na postupu ,a hlavně kterou část z jelena zpracováváš,já osobně nejraději hřbet,jenom tak sůl a pepř.

      NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 29.1.2014 10:20:36

      LSD >> jelena jsem vyhodil, te to tak tvrdý, že z toho nešlo nic uvázat. Vůbec se ta srst nechovala jako srst ze siky, daňka apod...

        NŠvéd39 - Profil | Út 28.1.2014 16:50:07

        ZN >> Jo přesně tak máte štěstí že jdu kolem.

          NZN - Profil | Út 28.1.2014 16:33:59

            NLSD - Profil | Út 28.1.2014 16:22:38

            Švéd39 >>
            Kus jelena bych bral. Ale mám všeho málo :-)

            Na výměnu můžu nabídnout muflona, kamzíka, stříbrnou a polární lišku (zimní a letní srst)

              NMates PB - Profil | Út 28.1.2014 11:14:59

              Švéd39 >> Jasný, chápu.

                NŠvéd39 - Profil | Út 28.1.2014 11:09:08

                Mates PB >> No to je těžké já mám všeho dost ,ale jako myslivec mám kůží co hrdlo ráčí, a tak to beru jako výpomoc kolegům co maj nouzi,a vyměním to i za věci,které zrovna nepotřebuji jenom aby to byla výměna.

                  Nnovotnytomass - Profil | Út 28.1.2014 9:52:12

                  nemate nekdo na prodej starsi levnej sveracek?

                    NBuchtic - Profil | Po 27.1.2014 22:01:41

                    Zdarec,
                    mam tu nejaka starsi hacky, kdyby se to nekomu hodilo :)

                      NMates PB - Profil | Po 27.1.2014 18:58:22

                      Švéd39 >> No abych pravdu řekl, já to nepotřebuju, ale pomáhám moderovat a tak si myslím, že by bylo fajn, kdyby si jako měl představu co za to, myslím, že zájemce bude, tak aby měl to co zrovna potřebuješ.

                        NŠvéd39 - Profil | Po 27.1.2014 17:29:10

                        Mates PB >> něco nabídni,samozřejmě na muškařinu.nejlépe do SZ

                          NMates PB - Profil | Po 27.1.2014 14:03:42

                          Švéd39 >> Výměnou za co?

                            NŠvéd39 - Profil | Po 27.1.2014 13:01:17

                            Vážení ,zimní jelen a srnec,výměnou.

                              Nwelbin - Profil | Po 27.1.2014 8:31:00

                              jehla >> ne stánek,.krásný obchůdek a perfektní rybí sortiment

                                Njehla - Profil | Po 27.1.2014 8:26:47

                                welbin >> Anglán na stánku v tržnici, Vietnamský právníci, čínskej spisovatel...jo, Litoměřice, tam by chtěl žít každý...kromě mě, teda!!! (DJC halfcopyright-ze hry Záskok)

                                  Nwelbin - Profil | Po 27.1.2014 8:23:09

                                  jehla >> Ne na tržnici-má tam vlastní krámek,kolja bude:-))

                                    Njehla - Profil | Po 27.1.2014 8:14:44

                                    welbin >> A Anglán prodává ty ryby kde? V Tescu? :-))) Nezapomeň na kolju..:-))

                                      Nwelbin - Profil | Po 27.1.2014 8:08:47

                                      jehla >> Podle počasí od 16,03, až do poloviny dubna-uvidíme,kempík v Aabenraa je otevřený od 15,03,Včera jsme probrali mouchy a zjistili,že vázneme jen dvě variace krevetek,tu potvůrku, co jsme vymysleli loni v DK a Alexandru-tento čtvrtek snad vyjde první vázání,jo a máme tu prodejce ryb-Anglána, který závodil za juniory v GB a chce taky chodit-jsem zvědav,čím nás překvapí :-))

                                        Nfraisix - Profil | Po 27.1.2014 8:08:18

                                        Kruan >> to se vždycky nějak zpracuje :)

                                        edit: ale teda posledně jsem od Ladinka dostal tolik bažantího péří, že to mám tak na dva roky vázání (když budu hodně trhat) :)