Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

jehla - Profil | Po 27.1.2014 8:03:34

welbin >> nojo, pozdravuj je, kdy vyrážíte na sever? Závidím...:-)

    Kruan - Profil | Po 27.1.2014 7:47:08

    pokud zase najdu prejeteho bazanta, mam ho sebrat ? byl by o nej zajem ? :)

      welbin - Profil | Po 27.1.2014 7:09:55

      Písek >> Už asi ne, ta pírka od Tebe jsou kouzelně nabarvená,včera se u mne stavili Aban Lokvenc- měli jsme muškařské pokecání,moc se jim to líbilo

        welbin - Profil | Po 27.1.2014 6:47:42

        Vlastec >> budu rád

          Vlastec - Profil | Ne 26.1.2014 22:08:54

          welbin >> Já já mám celou perličku světlou a tmavou. Chceš půlku skalpu ?

            welbin - Profil | Ne 26.1.2014 17:58:40

            Nemá někdo na víc perličku ze hřbetu,křídla a krk mám,děkuji

              ladamaj - Profil | Ne 26.1.2014 14:34:45

              ladamaj >> vážení srst už není odešlu objednávky v případě zájmu o materiál mne kontaktujte.

                nitram salhyv - Profil | Ne 26.1.2014 12:30:55

                welbin >> Jen pár desítek pírek na černý chrostíky. Spíš bych bral to přírodní.

                  welbin - Profil | Ne 26.1.2014 12:14:57

                  nitram salhyv >> černé-jen obarvit,jinak to není ten správný odstín - kolik toho potřebuješ?

                    nitram salhyv - Profil | Ne 26.1.2014 12:04:12

                    Měl bych na vyměnu olivové CDC.Potřeboval bych CDC přírodní či černé.

                      ladamaj - Profil | So 25.1.2014 16:07:26

                      vážení přátelé nabízím zimního jelena inzerát v nabídce i popis platí do vyprodání pište na email děkuji Láďa

                        Buchtic - Profil | Čt 23.1.2014 17:55:43

                        pako 2 >> aby se seslo vubec neco :) dyztak dam vedet

                          pako 2 - Profil | Čt 23.1.2014 17:29:01

                          Buchtic >> když se ti sejdou dvě tak dej vědět, taky by se hodila :)

                            Buchtic - Profil | Čt 23.1.2014 17:23:23

                            Argonites >> ja to vim :) zkusit se to musi

                              Argonites - Profil | Čt 23.1.2014 13:58:36

                              Buchtic >> To nebude jen tak.

                                Buchtic - Profil | Čt 23.1.2014 12:31:05

                                Shanim skalp koroptve :) piste do zprav, diky

                                  Filip00 - Profil | Po 20.1.2014 20:08:36

                                  Rashid 28.93 >> taky je používám

                                    Rashid 28.93 - Profil | Po 20.1.2014 18:12:29

                                    Filip00 >> jooo, gumóčky z korálkárny? Taky používám :-).

                                      venca1 - Profil | Po 20.1.2014 12:36:12

                                      Mates PB >> Tak měř:-) Do středy asi stvrdnu na chalupě. Pár podobných matic jsem našel, je to jako M4, ale má to jiné stoupání.

                                        Michal - Profil | Po 20.1.2014 12:32:40

                                        venca1 >> taky řešení, pravda :-)