Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek

Zdravím, byl by zájem o směnu a burzu přebytků, či již nepotřebného vázacího materialu? Háčky, nitě, laky, peří, srsti, dubbing, kůže, bavlnky, tungsteny, korálky atd.? Prefabrikované výrobky i home made? Polotovary i již hotové? Přírodní i barvené? Pro začínající i pokročilé vazače? Okrajově i pruty, navijáky, šňůry, vesty, broďáky, boty atd. (Nechci tímto ůplně suplovat mrk bazar) Chcete se něčeho zbavit, či něco zháníte?
Moje představa fungování tohoto vlákna, aby zde byly jen aktuální nabídky a poptávky, je taková, že nabízející, či poptávající korespondent, vyvěsí zde svůj text, případně s fotkou nabízeného a po uskutečnění směny, či prodeje dá najevo v reakci zprávci této diskuze, že nabídka už není platná, či poptávka byla uspokojena. Následně bude zneviditelněna, jako to funguje v Burze přívlačových náztrah, nebo v Retro bazaru, jakožto docela uspokojivě fungující model.....
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 3.12.2013 muškaření - náčiní, doplňky
Dále moderují: LSD Profil + chrostik3 Profil + welbin Profil

Milí kolegové,muškaři,dávejte nabídky a poptávky,ty,které budou realizovány,budou autorem,či moderátory smazány /zneviditelněny

Od 11.6.2015 hlasovalo 0 čtenářů.

NMates PB - Profil | Po 20.1.2014 12:27:57

venca1 >> Ještě ne, nestíhal jsem. Já vim jsem hroznej.

    Nvenca1 - Profil | Po 20.1.2014 12:25:35

    Mates PB >> Už jsi měřil?:-)

      NMates PB - Profil | Po 20.1.2014 12:20:50

      venca1 >> Spíš David Bowie...

        Nvenca1 - Profil | Po 20.1.2014 12:13:22

        medvěd >> To by byl Husky

          Nmedvěd - Profil | Po 20.1.2014 12:07:51

          venca1 >> když mu dáš jedno modré a jedno oranžové

            Nvenca1 - Profil | Po 20.1.2014 12:04:55

            Michal >> Dáš jedno stříbrné a jedno červené

              NMichal - Profil | Po 20.1.2014 11:33:00

              mildas - Quinn >> no jasně, lepší jedno vočičko než žádné :-)

                Nfigy - Profil | Po 20.1.2014 11:27:58

                jehla >> spatne osvetleni v praci mobilem,pokusim se lepsi fotku

                  Njehla - Profil | Po 20.1.2014 11:11:51

                  mildas - Quinn >> konečně ale novej trend - strýmr typu "Žižka" ! :-)))

                    Nmildas - Quinn - Profil | Po 20.1.2014 10:32:40

                    Michal >> jednooky strymr mezi bezokymi kralem !

                      NMichal - Profil | Po 20.1.2014 10:27:38

                      figy >> je jich málo v každé velikosti, strímr s jedním očičkem vypadá divně :-)

                        Nwelbin - Profil | Po 20.1.2014 10:16:17

                        jehla >> to bylo v mlze,anebo vyfoukl kouř z cigára :-)))

                          Nkunnan - Profil | Po 20.1.2014 10:14:56

                          jehla >> :-))))))

                            Njehla - Profil | Po 20.1.2014 10:05:34

                            figy >> takhle se správně fotí zejména yeti, lochneska a ufo...není to dokonce podvodná fotomontáž? Takovou fotkou svému produktu fakt moc reklamy fakt neuděláš...nebo to je v rámci utajení? :-))

                              Nfigy - Profil | Po 20.1.2014 9:43:32

                              epoxidové oči na výměnu barva červená ,zlatá,stříbrná průměr 10mm,6mm a 4mm

                                NRoyale with Cheese 3 - Profil | Pá 17.1.2014 18:32:03

                                ja.ump >> škoda, že jsem si toho všiml až teď... byl bych tě poprosil o přibalení luku.

                                  NM_D - Profil | Čt 16.1.2014 16:47:44

                                  jehla >> no....ještě mu dám týden....a pak mu tady na MRKu zveřejním hezký inzerát...

                                    Nseko - Profil | Čt 16.1.2014 4:30:25

                                    Neviem ci to bude fungovat z EU ale mam tu coupon z cabelas mozno vam to pomoze.

                                      NMacros - Profil | St 15.1.2014 9:03:21

                                      ja.ump >> vyplatí se přes cabelas šnury aj vlasec něco od nich mám kdybych to četl dřív tak bych se ozval jsem rovněž z plzně bylo by menší poštovné

                                        NLejboj - Profil | St 15.1.2014 8:49:55

                                        kunnan >> nemas zac, at slouzi