Východočehuni sem!! zkusme nastavit limity

jde mi o to pokusit se prosadit roční limity ponechaných si ryb.třeba jak to má Severní Morava ale zatáhl bych do toho i dravce.

Viděl bych to třeba na 50ks kapra a 20ks štiky a cándáta.ty dravce bych bral v kombinaci obou druhů.

Co mě k tomuto vedlo?Veleúspěšní lovci MO Humpolec a jejich nenažranost a dnešní zkušenost na vodě MO H.Brod.

prosím chovejte se slušně jinak redky budu lítat jak při Maryáši karty.

ps: pro ostatní....pokud nebudete mít co k tomuto tématu říct jděte raději jinam!!!!!to platí i pro prudiče!!!
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 31.10.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nbart.bm - Profil | Pá 1.11.2013 19:00:41

tuzemak >> takže víš o který revír jde.byl jsem tam za kolegou a je to škoda ty štiky byly parádní.ja lupl sice jen malou ale mladej se dostal k metru

    Ntuzemak - Profil | Pá 1.11.2013 18:58:25

    bart.bm >> nejhorší je to,že tam měli povolenou přívlač,ale někteří to lovili i na rybku zvesela,vedle sebe sáček nástražních rybek a RS to vůbec nevadilo,asi zase nějací kamarádi...

      Nbart.bm - Profil | Pá 1.11.2013 18:44:42

      bobs >> v kolik?a víš jak ja strach nemám a kdo bude zlobit dostane redku :D já tam budu od 7-12 jak sem ti říkal tak dondi i s mladým vedle masařili násaďáky

        NPettar - Profil | Pá 1.11.2013 17:29:54

        bobs >> Tak to jsem zvědav:-) Taky bych šel někam posedět, ale mám dost práce a nevím...

          Nbobs - Profil | Pá 1.11.2013 17:13:31

          bart.bm >> no teda tohle jsi mel nechat na zimni vecery ted bude jeste dost rejpalu na rybach )))))) jinak se tam zitra dojdu kouknout jak se na prehrade dari a doufam ze alespon 3 majznu )))))))))))))))))))))))))

            Nbart.bm - Profil | Pá 1.11.2013 17:00:13

            hraji >> tohle je prasárna a je to o lidech...jako ostatně vše...to je jak v jednom MO na Severu Moravy když obnovili rybník.nasadily štiky a candáty a hájili to asi rok tuším pak pustili jen lov na přívlač.štiky nádherné dost kolem metru došlo letošní celohájení a zítra to končí s tím že se může na rybku.Jak myslíš že to dopadne...asi jak v tom Brně a to se to hájilo atd.lidi místo toho aby si vážili tak.... je to škoda.

              Nbart.bm - Profil | Pá 1.11.2013 16:54:00

              šmudla007 >> každá metoda je šetrná tak jak je šetrný lovec.to je můj názor.
              co by jsi s takovýma miminkama dělal? to už by jsi rovnou mohl chytat při výlovu v sítích s tím hájením souhlasím a co bys udělal se štikaře co vytáhne kapra na rybku?a věř že to není blábol osobní zkušenost a to několikrát na cca 5-7cm plotku kdybych nezažil nevěřím.

                Nbart.bm - Profil | Pá 1.11.2013 16:49:33

                Standič >> ono nejde o to že málokomu se to chce dělat ale ten kdo by do toho šel se tam nedostane.

                  Nbart.bm - Profil | Pá 1.11.2013 16:48:23

                  hraji >> mělo to být podle mě stejné rok a půl za oba případy :)

                    Nbart.bm - Profil | Pá 1.11.2013 16:46:47

                    hraji >> je mi jasné že ti kterých se to bude nejvíce týkat budou nejvíc křičet a plivat :) tak jako ostatně vždy

                      Nbart.bm - Profil | Pá 1.11.2013 16:38:57

                      fotojakes >> jenže má to své jenže.RS jsou většinou lidé co to dělají už dlouho a nepustí se toho i kdyby nevím co.na můj návrh kdys když jsem řek že ať položí teda funkci a dají to lidem co to chtějí dělat tak kdyby měli zbraň byl bych mrtvý :D drží si funkci jen z pozice že mají moc a můžou v případě že některému z kolegů sedneš na fleka tak tě otravovat atd až tě vyštvou.i to se mi stalo a jsme zas u toho ruku ruka myje protože se nikde pak nedovoláš protože ti co jsou v bandě na MO jsou zas kamarádi atd.souhlasím že by to chtělo důslednější kontroly ale tohle si musí zas ujasnit MO koho má v řadách RS a to se nestane

                        Nbart.bm - Profil | Pá 1.11.2013 16:28:01

                        hraji >> s tím bych souhlasil ale tohle ti neprojde přes Mo protože by xy lidí přišlo o obživu a ruka ruku myje.je to škoda.Dyje,Morava a plno dalších tekoucích je nádherných ale vybraných :(

                          NPettar - Profil | Pá 1.11.2013 14:45:49

                          hraji >> A jak by se to dalo řešit? Protože takto se asi zmasakruje většina vysazeného. Je řešením minimální velikost nástražní rybky? Zakázat trojháčky? Pomůže to? Ptám se úplně vážně.

                            NSlaneček - Profil | Pá 1.11.2013 13:44:03

                            bart.bm - >> To by mě zajímalo, kdo to bude hlídat..Někdo si prostě ryby nebude zapisovat a je to nie?

                              Nfotojakes - Profil | Pá 1.11.2013 13:42:13

                              hraji >> já to vidím také obráceně, ale tyhle paradoxy bohužel nejsou jen v rybařině a to je mnohem smutnější.

                                Npoky82 - Profil | Pá 1.11.2013 13:40:41

                                Já osobně nejsem pro 1 kus ušlechtilé ryby denně. Pokud se rozhodnu rybu vzít, tak jsem rád že mužu vzít 2 a vykuchat 2 při jednom bordelu. Pro omezení třeba na 4-6 kusů tejdně klidně jsem. Celkové omezení bych klidně dal na 50ks ušlechtilé ryby. Ať si to namíchá každej jak chce.

                                  NBurdik - Profil | Pá 1.11.2013 13:40:39

                                  hraji >> nastavit pevná pravidla a také tresty aby nešli obcházet plus k tomu třeba dát ultimátum třikrát zadržená povolenka a doživotní zákaz vydání povolenky. (třikrát jsem jen tak plácnul)

                                    Nhraji - Profil | Pá 1.11.2013 13:36:32

                                    bart.bm >> jinak jsi kolego vybral velmi kontroverzní téma, budeš muset hodně kočírovat.

                                      Nsplávkař - Profil | Pá 1.11.2013 13:35:39

                                      Mrknato >> stále častěji mám pocit,že přibývá těch,co když si koupěj výbavu doporučenou na MRKU,na háček daj top hit z poslední reklamní kampaně a za odpoledne na krásným místě kde se pohodlně zaparkuje nenachytaj svý očekávání by dali nejraděj všechny zodpovědný zavřít a ti co náhodou chytli jinak do příště zakázat!

                                        Nhraji - Profil | Pá 1.11.2013 13:34:50

                                        fotojakes >> souhlasím s tebou, odebrat povolenku na dlouhou dobu, ale i v tom je potíž v přístupu kárné komise, za ponechání hájeného pstruha dá trest tři měsíce a za dva ponechané podmírové kapry (43 cm pro upřesnění, nejednalo se o žádná kapří miminka) rok a půl. Já osobně to cítím, že to mělo být naopak.