Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NJirka R. - Profil | Pá 7.4.2017 19:40:51

    welbin >> Takhle nějak to praktikují pašeráci papoušků... Žes ty to od nich odkoukal, aby se ti to v krabičce nemotalo, jako jim v kufru, viď...? :-))))

      Nwelbin - Profil | Pá 7.4.2017 19:33:22

      Jirka R. >> Máš to hezké,ale já to mám víc nahusto,také se neflákáme.Kruci já už se těším:-)Chybí jen pár kogutů a strýmříků

        NJirka R. - Profil | Pá 7.4.2017 18:48:24

        Letošní tuzemskou P zahájenou standardně míjím a vyrazím za pstruhy raději k jejich domovině, tedy na mořské pobřeží. Obavy z klasického návalu u bazénovými duháky a siveny zasypaných svazotůní mě tak minou... :-))

          NTrepi - Profil | Po 3.4.2017 13:35:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Jedna z víkendu....

            NMilošK - Profil | Po 3.4.2017 9:38:54

            Jirka R. >> Jsem byl o víkendu v chatě. S vnukem jsem se byl dvakrát podívat k řece. Voda byla naprosto perfektní. Pod jezem byli 2 muškaři. Jeden chytal asi na nymfy. Za to ten druhý úplně klasicky strýmroval. Nebyl jsem natolik blízko, abych viděl co tam tou vodou tahá, ale myslím, že by při případné kontrole mohl mít problém, protože se jednalo o přívlač.
            Koukal jsem na ně asi půl hodiny, ale neviděl jsem, že by něco chytili.

              NMates PB - Profil | Ne 2.4.2017 21:29:39

              welbin >> ještě jeden rychlý večerní......

                Nwelbin - Profil | Ne 2.4.2017 17:28:20

                Mates PB >> Děkuji Ti moc za návrat do podstaty diskuze :-)))))

                  N4646 - Profil | So 1.4.2017 18:47:50

                  Willow >> je třeba hlásit, možno využít vodácký bonz-portál: http://suchejezy.cz/

                    NMates PB - Profil | So 1.4.2017 17:13:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Vazač se musí stále starat.....

                      NWillow - Profil | So 1.4.2017 10:57:05

                      Tichá Orlice horní tok.Asi 500m pod MVE .Z 2,4m3 na max.0,2m3!!!!!!6x denně jako prd.!!!

                        NJirka R. - Profil | So 1.4.2017 10:38:29

                        lerak >> V Zadní Třebani na Berounce je taky jedna MVE... :-(

                          NWillow - Profil | So 1.4.2017 7:10:42

                          lerak >> Já bych ty MVE zrušil úplně všechny.!!

                            Nlerak - Profil | So 1.4.2017 6:18:56

                            hering >> je třeba nenechat to jen tak...viz :
                            http://www.vltava24.cz/?p=2788
                            BTW : "....škoda ve výši xxx.xxx,- Kč (šestimístné číslo) je hrazena provozovatelem MVE v pravidelných splátkách... ."

                              N1Mara - Profil | Pá 31.3.2017 8:49:54

                              hering >> :-((((

                                Nmdx - Profil | Pá 31.3.2017 8:47:29

                                Mates PB >> To si nemyslím. Tady je to spíš o tom, že tu chytá každej kdo má aspoň jednu nohu a většina těch lidí moc netuší o co jde. Nedávno nějakej místní slvil že po 6-ti letech chytání dostal prvního steelheada........

                                  NMates PB - Profil | Pá 31.3.2017 8:29:48

                                  mdx >> To je skoro tak dobrý jako správně vyváženej blešivec.

                                    Nmdx - Profil | Čt 30.3.2017 21:18:50

                                    Mouf >> Lidi co ví jak na ne je málo. Říká se ze 10% lidi chytí 90% steelheadu.....

                                      NMouf - Profil | Čt 30.3.2017 19:59:53

                                      mdx >> neřekne, jde o to zda to pro většinu z nich není taky pokus omyl atd a většina z nich z toho má taky zmatek....

                                      hmm asi nejhorší a nejtěžší moment už víš jak to vypadá když jsi se do nich trefil a teď jen vydržet do toho až to bude příště

                                        Nmdx - Profil | Čt 30.3.2017 3:07:10

                                        Mouf >> Ono už se jednou zadařilo ale o to je to horší, chci víc! :-))

                                          Nmdx - Profil | Čt 30.3.2017 1:06:43

                                          Mouf >> Jak jde o steelheady, nikdo ti moc neřekne. Jinak sdilny jsou.....

                                            Červené karty: sliver, TI