Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NMouf - Profil | St 29.3.2017 21:45:24

    mdx >> no jo pro našince se závazky doma je to trochu z ruky a co nějáký místní sdílný boys??? nebo to jsou studený křupanský čumáci? ale zase až to jednou přijde a zadaří se tak o to sladčí vítězství né...

      Nmdx - Profil | St 29.3.2017 21:37:52

      Mouf >> Není to lehký být tak dlouho bez záběru. Pak to začne hlodat co dělám blbě......Navíc jezdím většinu času sám. Poradnej muskarskej parťák mi tu chybí.....

        NMouf - Profil | St 29.3.2017 21:25:31

        mdx >> jj ano pod to bych se podepsal, vždyt i ty podle příspěvku ať už tady nebo na FC tam (BC) svádíš slušnou mentální válku

          Nmdx - Profil | St 29.3.2017 21:08:39

          Mouf >> Znam moc dobře. Člověk zkouší všechno možný a nakonec skončí zase zpět u Ullsocka......

            Nwelbin - Profil | St 29.3.2017 19:01:04

            Mouf >> Každá "blbost" může mít v sobě i cenný poznatek na další mouchu.
            Vezmi si třeba podobnost umístění očka sepie a kogut.Na vázání je krásné,že se nikdy nepřestaneš učit.A za mne furt to nebude ono.

              NMouf - Profil | St 29.3.2017 18:25:57

              mdx >> jj asi to něják tak bylo nevěděli co psát tak vymysleli sepie no aspoň jsme se s kámoši procvičili ve vázání další blbosti. tenkrát nám to nedalo ale víš jak to je sám a zvlášt v tom DK dokuď to sám nevyzkoušíš hlodá to v tobě

                Nmdx - Profil | Út 28.3.2017 22:43:20

                Mouf >> Taky mi to přišlo dost nafouklý. Bavil jsem se s pár dánama a říkali že to v mořácích občas našli i dřív ale nikdo z toho nedělal takový haló......

                  NMouf - Profil | Út 28.3.2017 21:18:11

                  mdx >> ani tuk taky jsem tomu podlehl byl jsem připravenej a měl je sebou obětoval jsem jedno dopoledne zkoušel jsem ji a výsledek velký zééro tenkrát to byl udajně následek jednoho velmi teplého lěta kdy se tam měli ty sepie natáhnout ale už tomu něják moc neveřím
                  M

                    NRS - Profil | Út 28.3.2017 19:35:03

                    Tak se stále snaží smodrchat....😉

                      Nmdx - Profil | Út 28.3.2017 19:23:08

                      Mouf >> Chytil si něco na tu sépii? Předloni toho byl plnej internet jak to maj mořáci v žaludcích ale už to nějak vyšumělo.

                        NMouf - Profil | Út 28.3.2017 19:04:08

                        taky přidám DK mouchy

                          NJirka R. - Profil | Út 28.3.2017 12:18:28

                          iwanhoe >> Na to já nemám čas, čekat, než mokrá uschne, ...čas u vody je vzácný, žádné zdržování...! :-)

                            Niwanhoe - Profil | Út 28.3.2017 12:12:19

                            Jirka R. >> i mokra ti jednou uschne a je tal z logiky veci chvili sucha ...

                              Niwanhoe - Profil | Út 28.3.2017 12:09:21

                              Trepi >> ja tam mel vzdy depku bud z mooc silnyho vetru nebo naopak z bezvetri - o smeru vetru nemluve ... klukum jsem naposledy spocital procentualni uspesnost hodu planych a zaberu a vyslo to tusim nekam ke 4 promile :-) super je na jehlice v kvetnu take prvni flek v nyborgu na severni strane u mostu pres more - tedy pokud tam neni bambilion masozravejch mistnich cinanu ...
                              a nekdy mas zase kliku a zalapes jak buh (to se mi na mori nestalo, ale nekdo mel tu kliku) a pak se tam za rok ten stastlivec jednou a podruhe ect vrati a wono leda howno :-/ proto jsem radeji kdyz uz na more jezdil na herinky ci hafo jehlic v kvetnu do hvide sande k prilivovy elektrarne ... mrak jehlic ala zada na hadry za par nahozu a tech lidi tam :-) a to jsme tam nebyli v dubnu na jejich herigfestivalu ...

                                NTrepi - Profil | Út 28.3.2017 11:50:23

                                iwanhoe >> Hodil jsem foto co jsem měl. Samozřejmě mam dvě velikosti, různé varianty barev, materiálů ( i očí). Podle všeho je to zbytečné, protože když ryby najdeš, můžeš tahat klas pšenice a rybu chytíš. No, povíme si to za měsíc :)

                                  NJirka R. - Profil | Út 28.3.2017 11:45:13

                                  AC/DC >> Možná dělám celoživotní chybu, ale já "mušku, která chytá", tedy legendárního Redtága, mám zařazenu v kategorii suchých. A to i přes to, že každá suchá muška se posléze nevyhnutelně stává mokrou... :-)))

                                    NAC/DC - Profil | Út 28.3.2017 11:35:32

                                    Jirka R. >> jsi zanevřel na jarní Redtágy nebo je pouze nechceš propálit? ....:-)

                                      Niwanhoe - Profil | Út 28.3.2017 11:29:40

                                      Trepi >> možná jsou zbytečně velké ... ale já vím prd, bo zbytečných tisíc hodů na móři jsem promptně vyměnil za PT jezírka a plnou přepravečku ryb, bo v DK (to musím přiznat) jsem byl programově rybožravý masař a ne magor čekajíc na vitr jiný než vichřicózní, či jiný než žádný ect ect .. o převážně hubenejch rybkách z móře nemluvě - tedy když vůbec se uráčily najet k nám .-)

                                        NJirka R. - Profil | Út 28.3.2017 11:04:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        I nastalo jaro, a tak něco na tloušťáky... Mokrá je dobrá, už je to tak! :-)

                                          Nwelbin - Profil | Út 28.3.2017 10:43:49

                                          Mates PB >> dík

                                            Červené karty: sliver, TI