Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NMates PB - Profil | Út 28.3.2017 10:42:03

    welbin >> Ne je to vázaný na volno.

      Nwelbin - Profil | Út 28.3.2017 10:38:54

      Mates PB >> Měl to natužené,ta očka ze zl.bažanta ?Už jsem viděl,že to Martin Grun natužuje UV lakem,nebyl to bažant,ale jakýsi umělý hřbítek s očky.

        NMates PB - Profil | Út 28.3.2017 10:19:25

        Já jsem byl teda v DK jen 2x a nejvíc ryb jsem nachytal na vláčenýho magnuse. Ale pravdou je, že z jarního DK jsme si přivezl domu rybu co byla chycená na oranž krevetu od Rostíka Chrostíka. Tak kreveta měla oči ze zlatýho bažanta, což se mi líbí víc než ty silonový.

          Nnymfa - Profil | Út 28.3.2017 9:59:42

          Trepi >> To vypadá žratelně, teď ještě nějakýho stříbrňáka trefit.

            NTrepi - Profil | Út 28.3.2017 7:56:17

            welbin >> Pravdu máš ;)

              Nwelbin - Profil | Út 28.3.2017 7:44:53

              Trepi >> hezké to máš.Háček zřejmě 811 S TMC?

                NTrepi - Profil | Út 28.3.2017 7:41:49

                Je třeba se přizpůsobit diskuzi, tak nějaké mé pokusy do DK...
                Lepší foto zatím není...

                  Nmdx - Profil | Po 27.3.2017 22:36:03

                  welbin >> Víťa umí. Já ho naposled viděl v létě taky tak před 2 roky........Je hodně zaneprázdněn a rybám moc nedává......

                    Nwopen - Profil | Po 27.3.2017 21:06:49

                    ...takovy maly zmatek....amater kdyz vaze:))))

                      Nwelbin - Profil | Po 27.3.2017 9:18:12

                      mdx >> Mám od Víti růžovou speyku.Tuhle jsem motal sám.Už jsem Víťu neviděl možná dva roky.

                        Nmdx - Profil | Po 27.3.2017 8:08:29

                        welbin >> Znám podobnou. Od Vítka Zicha :-)

                          Nwelbin - Profil | Po 27.3.2017 8:05:53

                          mdx >> Jednu jsem našel,ale fotka nic moc

                            Nmdx - Profil | Po 27.3.2017 7:25:41

                            welbin >> Díky, mě nepomohlo ani UV :-))) Peří sov je super na dánský krevety. Teď tam byl kamarád a výrovka dala největší rybu výpravy.

                              Nwelbin - Profil | Po 27.3.2017 7:16:19

                              mdx >> Máš to moc hezké,taky motám krevety,jedeme do DK.UV matroš nemám,ale dost se vyblbnu s pírky z kalouse.Odpoledne fotnu,na prezentaci to není.

                                Nmdx - Profil | Po 27.3.2017 6:27:41

                                Ještě po namočení.......

                                  Nmdx - Profil | So 25.3.2017 1:18:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Nějak to tu stojí.....Něco na víkend. Steelhead žije většinu času v moři, tak je celkem logické že krevety žere. Docela se tu na to chytá. Navíc UV materiál. Uvidíme........

                                    NRasto. - Profil | St 22.3.2017 20:55:58

                                    Nejak je tu mrtvo tak pridám nieco na dopĺňanie stavu..

                                      NVlastec - Profil | Po 20.3.2017 14:04:55

                                      Suchá packa

                                        NAC/DC - Profil | Po 20.3.2017 8:38:58

                                        welbin >> díky:-)

                                          NMates PB - Profil | Po 20.3.2017 7:58:24

                                          4646 >> V pátek mi přišlo 400 háčků, ale vůbec se mi nechce vázat.Všechny suchý i mokrý mouchy jsem rozdalm nebo vyhodil. Ale tady vedle na stránce čtu, že mám ještě 26 dní čas.

                                            Červené karty: sliver, TI